Reklamy v televizi - ve filmech...
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5bca7d9a7781850799ff1808749c5c8aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 7:03 pm    Předmět: Reklamy v televizi - ve filmech... Citovat

Nevím jak Vám, ale mě reklamy ve filmech dost vadí... dříve byly reklamy tak 5 - 7 minut za celý film, dneska klidně i 30 minut... zrovna včera jsem se začal koukat na jeden film, celkem ušel, pak přišla reklama a já nějak o ten film přestal mít zájem... a to se mi stává skoro pořád... Embarassed Crying or Very sad Wink
jak jste na tom s reklamama v televizi ve filmech Vy?????????? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 11:24 pm    Předmět: Citovat

Tož to mě až tak nebere, 13 let bez telky udělalo svoje Smile takže reklamy chytám jen v kině před filmy a toto homeopatické množství je snesitelné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 11:30 pm    Předmět: Citovat

Ty reklamy mě taky dost štvou. Dříve mě tak nevadily , ale ted' , když je tak natahují a dávají každých 20 minut , mě rozčilují čím dál tím víc . Taky ztrácím po první reklamě zájem o film a poslední dobou se na televizi už ani nedívám .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 9:46 am    Předmět: Citovat

admin napsal:
Tož to mě až tak nebere, 13 let bez telky udělalo svoje Smile takže reklamy chytám jen v kině před filmy a toto homeopatické množství je snesitelné Smile


jo, jo šťastný to člověk... , to se někdo má... pokud nemá televizní kartu přímo v PC... u nás televize funguje jako kulisa při různých manželčiných pracech a kluci by bez různých televizních pořadů /"Simsnovi" a podobně../ asi také velmi protestovali, kdyby televize opustila svéj oltářík v obýváku... Embarassed Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 11:20 am    Předmět: Citovat

My taky televizi nemáme, takže když přijdu třeba k rodičům a tam je zapnutá, a třeba beží reklamy, tak mě to docela rozčiluje Smile. Když už se tam dívám na nějaký film, tak ta reklama se mi hodí, že si aspoň můžu odskočit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 11:41 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
My taky televizi nemáme, takže když přijdu třeba k rodičům a tam je zapnutá, a třeba beží reklamy, tak mě to docela rozčiluje Smile. Když už se tam dívám na nějaký film, tak ta reklama se mi hodí, že si aspoň můžu odskočit Smile


No toto, další šťasná rodina bez televizní bedýnky a televizního oltáříku,,, Twisted Evil Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 12:44 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Daniela napsal:
My taky televizi nemáme, takže když přijdu třeba k rodičům a tam je zapnutá, a třeba beží reklamy, tak mě to docela rozčiluje Smile. Když už se tam dívám na nějaký film, tak ta reklama se mi hodí, že si aspoň můžu odskočit Smile


No toto, další šťasná rodina bez televizní bedýnky a televizního oltáříku,,, Twisted Evil Wink Laughing


Z televize muzu akorat tak Discovery Channel... zbytek mi prijde jako ryzi zlo Wink)) (prehanim) Nicmene az budou deti, tak asi poridim... aby nebyly uplne "mimo" mezi vrstevniky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 1:16 pm    Předmět: Citovat

Hmm, to taky řešíme, ale děti jsou zatím malé, takže stačí nějaký ten krteček na DVD - později asi zkusíme televizní kartu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 11:44 pm    Předmět: Citovat

No tedy, tot zajimave... Clovek by rekl, ze dnes je televize vsudypritomna, a tady se najdou hned dva lidi, kteri ji nemaji Smile Zeby svet nebyl jeste uplne odsouzen k televizni zahube? Smile)) Hrde se hlasim jakozto dalsi beztelevizni bytost. (A pokud jde o reklamy - u rodicu TV precejen je - tak nekdy cloveku dokazi pit krev. Predevsim tim, ze se zda, jakoby autori povazovali divaky za totalni blby :-O)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 12:06 am    Předmět: Citovat

My televizi taky nemame - ale u studentske domacnosti je to asi celkem zvykem. Poridili jsme si sice televizni kartu, dokonce rozchodili, ale nejak jsme ji jeste nevyuzili. Ale ty reklamy me taky stvou, je to opravdu zazitek, kdyz se clovek kouka treba na nejake drama a najednou na obrazovce vlozka! U nasich mame stare video, co to neumi vyhodit, takze kdyz si chci nahrat nejaky film, tak pak ma misto hodiny a pul treba dve hodiny a ctvrt a navic docela casto se kvuli reklamnimu bloku posune zacatek filmu klidne i o dvacet Shocked minut. Holota!
PS: Proc pisu bez diakritiky??? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.