Reklamy v televizi - ve filmech...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a8c6f544599217194b9d8732a19f9134Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 5:05 pm    Předmět: Citovat

Já tedy reklamy opravdu nemám ráda, většina i přijde vrcholně stupidní, ale jedna se mi v poslední době docela líbila Smile
nevím jestli si jí někdo vybaví - jak tatínek vezl holčičku do školy a ona dělala že ji nejdou otevřít dveře a tak k ní tatínek přišel a dveře od auta jí otevřel a ona před zírajícími spolužáky dělala, že je to její osobní šofér Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 5:33 pm    Předmět: Citovat

Upřímně, ta se mi teda moc nelíbila, asi proto, že jsem jiná generace než ty a tudíž se neztotožňuju s tou holčičkou, ale s tím tatínkem, kterého dcera vmanipulovala do ne úplně milé situace a žertuje na jeho účet (drsněji napsáno, dělá z něj blbce). Na druhou stranu, kdyby mi toto udělalo mé dítě, nebylo by mi to příjemné, to vím jistě, ale doufám, že bych měla nadhled a pousmála se. Takže asi tak. Jinak ano, tato reklamá má aspoň trochu vtip. Wink

Edit: jinak mně se v poslední době dost líbila reklama na Google Chrome s těmi nakousnutými příslovími a ustálenými spojeními...
_________________


Naposledy upravil Meadow dne pá květen 20, 2011 5:53 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 5:40 pm    Předmět: Citovat

Tak samozřejmě že kdyby se rodič dostal do této situace, asi by to nebylo moc příjemné Laughing ale alespoň mi přišlo, že to má nějakou pointu, vtip.. Ne jako jiné stupidní reklamy bez ničeho, kterých je u nás mnoho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 6:08 pm    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Tak samozřejmě že kdyby se rodič dostal do této situace, asi by to nebylo moc příjemné Laughing ale alespoň mi přišlo, že to má nějakou pointu, vtip.. Ne jako jiné stupidní reklamy bez ničeho, kterých je u nás mnoho Smile

mně se tato reklama také moc líbí. Troufám si říct, že i jako rodiče v roli řidiče by mě to hodně pobavilo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 6:13 pm    Předmět: Citovat

Já bych teda nejdříve pořádně čučela Laughing Ale záleží na povaze, no Smile Vím, že třeba můj táta by tohle divadlo hrál dál se mnou, kdybych mu to udělala :lol:Ale teď se trochu stydim, ale uplně vypadlo, na co vůbec ta reklama je ? Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 6:20 pm    Předmět: Citovat

heyday: tak já takový formát nejsem, vím, že by mě to mrzelo. Jako scény bych nedělala, ale mrzelo by mě to, rozhodně bych se nebavila.
Weronica: tak to by hodnotili mí kolegové markeťáci jako špatnou reklamu, když nevíš, na co to bylo - účelem reklamy má být, že si zapamatuješ, na co to bylo, takže reklama nesplnila své základní poslání... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
heyday: tak já takový formát nejsem, vím, že by mě to mrzelo. Jako scény bych nedělala, ale mrzelo by mě to, rozhodně bych se nebavila.
Weronica: tak to by hodnotili mí kolegové markeťáci jako špatnou reklamu, když nevíš, na co to bylo - účelem reklamy má být, že si zapamatuješ, na co to bylo, takže reklama nesplnila své základní poslání... Laughing

No, já říkala že se za to stydím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 6:42 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Edit: jinak mně se v poslední době dost líbila reklama na Google Chrome s těmi nakousnutými příslovími a ustálenými spojeními...

tak ta třeba mně osobně přišla hrozně suchopárná... a vůbec jsem na reklamu na Chrome vysazená, protože mě rozčilujou ty jejich billboardy, jsou u nás podél cesty a tím, že jsou plné textu (a ještě celkem špatně pochopitelného), tak se stává, že řidiči na ně dlouze čučí a nekoukají na cestu... a to se mi vůbec, ale vůbec nelíbí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 2:37 pm    Předmět: Citovat

mě teď dost překvapila reklama na studentský účet, je tam kluk nebo slečna tvářící se, že mají orgasmus a slogan je něco jako "užijte si svůj první bankovní styk"

Asi stárnu, ale tohle už mi přijde moc, asi nejvulgárnější zneužití sexuality v reklamě (ani nahaté slečny prodávající pily atak, mě tolik neberou Smile )

zajímalo by mě, co si o tom myslí lidi kolem 16 - že je to cool? nebo je to trochu uráží? přece u banky čekám jiná kritéria než "kvalitně vás omrdáme"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 6:58 pm    Předmět: Citovat

yama napsal:
přece u banky čekám jiná kritéria než "kvalitně vás omrdáme"

Čekat můžeš, ale banky se věnují převážně omrdávání klientů - takže je to vlastně velmi čestná reklama.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.