Přírodní i nepřírodní leave-in
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=73147f324a43586f506b96859e54ea5bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 11:18 am    Předmět: Přírodní i nepřírodní leave-in Citovat

kamarádka po mně chtěla poradit, jaký že leave-in je nejlepší na dlouhé kudrnaté suché a lámavé vlasy (možná si někdo vzpomene, měla jsem ji v galerii, krásná blondýnka s dlouhýma kudrnama).
jelikož mám >trochu< jiné vlasy a odzkoušenou jen kokosovou schaumu, červený sunsilk a růžový gliss (myslím že liquid silk nebo jak - nic moc Sad ), poradila jsem jí žlutý gliss s tím, že šampon byl vela dobrý, tak snad i leave-in by nemusel být špatný...
máte někdo nějaké zkušenosti s tím, co je nejlepší na tyto vlasy???
?


Naposledy upravil tiborMel dne út březen 11, 2008 7:24 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

a zároveň ještě nějaký slepovač, který vlasy udrží v pramínkách, ale neztvrdne a nevysuší je. na to jsem radila ten vosk v pěně od welly, ale jak říkám, není nikde k nalezení. nějaké ozkoušené rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 11:41 am    Předmět: Citovat

kamarádka kdysi dávno používala Leave in od Avonu a vyhovovalo ji to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 12:08 pm    Předmět: Citovat

Když nerovnám, zvlněný vlasy mi krásně udrží zelenej Sunsilk krém či mléko či čo to je na vlasy. Mám ale vlnitý, ne kudrnatý. Snažím se najít přírodní ekvivalent, ale nedaří se Crying or Very sad Ani nepřírodního jsem ale nikdy nic lepšího neměla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

Jna napsal:
Když nerovnám, zvlněný vlasy mi krásně udrží zelenej Sunsilk krém či mléko či čo to je na vlasy. Mám ale vlnitý, ne kudrnatý. Snažím se najít přírodní ekvivalent, ale nedaří se Crying or Very sad Ani nepřírodního jsem ale nikdy nic lepšího neměla..

Jno, díky za tip Wink
Já používám na vlnité vlasy gumu got2b od Schwarzkopf, ale zdá se mi, že už to není, co bývalo Confused Ta guma navíc trochu lepí, tak by to asi nebylo pro tu kamarádku to pravé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 11:44 pm    Předmět: Citovat

Že jsem tak smělá, co je to to "leave-in"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 9:11 am    Předmět: Citovat

Tak leave-in je bezoplachovací kondicioner, který hydratuje vlásky bez oplachování, nezatíží je a dodá jim lesk a sílu, popř. podpoří vlny Smile a usnadňuje rozčesávání Smile může být ve spreji, nebo jako krém, pro nepoddajné vlasy, na vlasy, na barvené vlasy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Dobrý bezoplachový kondicionér má také Ryor.
Co se týče úpravy voskem, mám od Welly nějaký vosk v oválné krabičce, který se ale má dávat jen na konečky, jinak vlasy zatěžuje. Na celé vlasy jsem to zkusila jen jednou (viz "mořská panna" u mě v galerii) - mělo to takový mokrý efekt a vlasy neměly žádný objem, i když v pramínkách a vlnách držely. Když se to pak rozčesalo, vypadaly celkem slušně, ale na sáhnutí byly nepříjemné - zkrátka navoskované Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 4:04 pm    Předmět: Citovat

Díky, zas jsem moudřejší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 7:23 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Jna napsal:
Když nerovnám, zvlněný vlasy mi krásně udrží zelenej Sunsilk krém či mléko či čo to je na vlasy. Mám ale vlnitý, ne kudrnatý. Snažím se najít přírodní ekvivalent, ale nedaří se Crying or Very sad Ani nepřírodního jsem ale nikdy nic lepšího neměla..

Jno, díky za tip Wink
Já používám na vlnité vlasy gumu got2b od Schwarzkopf, ale zdá se mi, že už to není, co bývalo Confused Ta guma navíc trochu lepí, tak by to asi nebylo pro tu kamarádku to pravé...


Muzu vrele doporucir Goldwell kerasilk fluid Wink stoji to sice asi 250 kc a sezenes to jen v kadernictvi, kde pouzivaji pripravky firmy Goldwell, nebo na netu, ale prisaham, stoji to za to. Krasne i voni a ty vlasy jsou potom sto a jedna, uhlazene a hedvabne Razz Aspon teda ja mam takove zkusenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.