Přírodní i nepřírodní leave-in
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=862d15ed2fa4eb0cb8d90f97b95575b3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

Wink no vidis a ja to slovo ani neznama dokud jsem si neprecetla tohle tema Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 8:36 pm    Předmět: Citovat

vílenko, o leave-in(ech) je vlákno i tady http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1613, tam je to možná i vysvětlený, co to vlastně je..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

jeee dekuju tak uz jsem v obraze:)
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 10:39 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Díky moc za odpověď, bohužel po otevření Tvého odkazu se nezobrazil žádný konkrétní produkt..Napíšeš mi prosím, jak se to jmenuje a od jaké je to značky? Děkuju moc..


jééj, promiň.. je to od Santé, Pěnová kůra Balm Care - 150 ml lahvička se zpěnovačem, něco málo přes 250 korun tuším...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 11:20 pm    Předmět: Citovat

Děkuji moc! To nevypadá vůbec špatně, taky to chci hlavně na konce, tak by mi to snad chvilku vydrželo... Taky mě od Sante zaujala ta Mango expreskůra 2 v 1, nezkoušel jste někdo? Drahocenný olej ze semen brokolice...mmm Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
makyna
41-80
41-80


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 2:23 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Wink no vidis a ja to slovo ani neznama dokud jsem si neprecetla tohle tema Laughing Embarassed

ja taky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marsik
8-20
8-20


Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 9:51 pm    Předmět: Citovat

citace:
Muzu vrele doporucir Goldwell kerasilk fluid Wink stoji to sice asi 250 kc a sezenes to jen v kadernictvi, kde pouzivaji pripravky firmy Goldwell, nebo na netu, ale prisaham, stoji to za to. Krasne i voni a ty vlasy jsou potom sto a jedna, uhlazene a hedvabne Razz Aspon teda ja mam takove zkusenosti.


Tak tento přípravek mám též doma.Dávám ho do mokrých vlasů.A souhlasím,krásně voní a vlasy jsou po něm hebké,nekrepatí...paráááda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokorunka
21-40
21-40


Založen: 3.2.2010
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 4:44 pm    Předmět: Bezoplachové balzámy, kondicionéry Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat na váš názor na tyto přípravky. Ráda bych nějaké vyzkoušela, ale potřebovala bych tip Smile . Mám vlnito kudrnaté vlasy, docela suché. Hledám nějaký bezoplachový balzám, který hydratuje a pokud možno podpoří zvlnění vlasů. Máte nějaké oblíbené přípravky? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 4:34 pm    Předmět: Citovat

Opět sháním informace Embarassed
Taakže - nemáte někdo ozkoušenou bezoplachovou kúru Balm Care od Santé nebo Kondicionér ve spreji s přírodním betainem od Logony??

Abych se přiznala, tak hledám nějakou náhradní výživu pro své konečky - nechce se mi totiž do Gliss Kurů a podobných silikonů.

Díky za každou reakci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 7:34 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Opět sháním informace Embarassed
Taakže - nemáte někdo ozkoušenou bezoplachovou kúru Balm Care od Santé nebo Kondicionér ve spreji s přírodním betainem od Logony??

Abych se přiznala, tak hledám nějakou náhradní výživu pro své konečky - nechce se mi totiž do Gliss Kurů a podobných silikonů.

Díky za každou reakci


S tímhle zkušenost nemám. A když to máš jen na konečky, proč nezkusí třeba něco od reele (ale tam si nejsem jistá se silikonama, každopádně taky je tu o něm určitě diskuze) nebo nějaký olejík??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.