Přírodní i nepřírodní leave-in
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f7594573471b1e3a0e47af1f28c9a34aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 9:31 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
neewe napsal:
Opět sháním informace Embarassed
Taakže - nemáte někdo ozkoušenou bezoplachovou kúru Balm Care od Santé nebo Kondicionér ve spreji s přírodním betainem od Logony??

Abych se přiznala, tak hledám nějakou náhradní výživu pro své konečky - nechce se mi totiž do Gliss Kurů a podobných silikonů.

Díky za každou reakci


S tímhle zkušenost nemám. A když to máš jen na konečky, proč nezkusí třeba něco od reele (ale tam si nejsem jistá se silikonama, každopádně taky je tu o něm určitě diskuze) nebo nějaký olejík??


Já se poslední dobou nějak nemůžu ztotožnit s klasickou drogerkovou kosmetikou Embarassed , takže hledám nějakou přírodnější alternativu. Uvidím, jestli se pro něco nakonec rozhodnu.
A olejík používám - klasický kokosák Smile

Ale díky!

No a nebo mě pak trdlo napadlo, že bych mohla začít dávat do délek klasický kondicionér, což jsem nikdy nedělala. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 12:43 pm    Předmět: Bezoplachová péče - mlíčka, fluidy... Citovat

Nikde jsem tu konkrétně tohle vlákno nenašla, tak snad mi nikdo neukopne hlavu, že spamuju a zakládám nové... Smile
Dneska jsem si po dlouuuhé řadě let koupila bezoplachové meruňkové mléko od Baley, protože půl roku nechávám odrůstat melír, který mi šíleně vysušil vlasy, plus na to plácám co dva týdny hennu, takže sice regenerace dokonalá ale délky od uší po zbytek (eh, takže asi 15-16 cm) jsou takové... chlupaté... suché. Jen by mě zajímalo, jestli mi vlasy moc nezatíží, když po umytí šamponem použiju kondicionér od Alverde s meruňkou a citronem, pořádně ho vymyju a potom na mokré vlasy nanesu miniaturní množství toho bezoplachového mléka? Mám vlasy fakt příšerně jemné, mimino hadra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 1:00 pm    Předmět: Citovat

Že by to patřilo sem: Přírodní a nepřírodní leave-in? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 1:01 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Že by to patřilo sem: Přírodní a nepřírodní leave-in? Wink


Bože Laughing Omlouvám se, lze to přesunout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 1:03 pm    Předmět: Citovat

Wink V pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 11:21 am    Předmět: Citovat

Nenapadá vás někoho bezoplachový kondicionér bez silikonů? Ale aby to byl krém, ne sprej... Prostě umýt vlasy, lehce vysušit a dát na to nějaký krémový kondiš, nemsývat a jít (pro chvíle nouze a hlavně na tábor) Dřív mi přišlo, že těch bezoplachových péčí bylo víc, teďka jsem na nic nenarazila - nebo blbě koukala... Kromě kvanta sprejů, které mi nevyhovují, buď to s nimi přeženu, nebo se zase celkově dostanou jen na vrchní vlasy a prostě to není ono Rolling Eyes
Případně asi i se silikony, hlavně něco... Ta meruňková bezoplachová Balea silikony má, že? Nemají třeba ještě něco podobného? Nebo Alverde, Alterra? Olejíčky po umytí nemůžu, i při miniaturním množství mi ty vlasy prostě zamastí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 11:32 am    Předmět: Citovat

Lalaith, taky jsem hledala dobrý bezoplachový krém a nakonec tak používám normální kondiš. Použiju množství asi jako větší hrášek, občas přikápnu trošku oleje. Samotný olej mi taky moc nesedí. Právě teď takhle používám kondicionér Basis sensitive od Lavery. Meruňkové mléko Balea v sobě silikon má, myslím že jen jeden a ne hned na začátku složení. Ale nezkoušela jsem ho, se silikony nekamarádím. Zkoušela jsem jako bezoplach používat i tu kúru na konečky Alverde, nebylo to tak špatné, je spíš hydratační než výživná, ale zase je to jen maličké balení na celé vlasy a výsledek mě až tak nenadchnul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 11:54 am    Předmět: Citovat

No, ono to asi bude nejjednodušší, při příštím mytí to zkusím... Mám teda Alverde na blond vlasy, nijak extrémne pečujcí mi nepřijde, tak by to mohlo snad jít...
Právě, že tyhle konečková séra by byly třeba fajn, ale jak počítají s tím, že to člověk použije jen na konečky, tak podle toho vypadá i velikost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 11:59 am    Předmět: Citovat

Taky doporučím normální kondicionér - používám už nějakou dobu vždycky večer do suchých vlasů, množství taky asi tak jako hrášek, pak smotám na noc. Vlasy mi to přes noc s tím kondišem natvruje do vln a vlasy mi to nijak nezmastí/neslepí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

A co Ryor balzám bezoplachový? http://www.ryor.cz/cz/produkty/hair-care/balzam-na-vlasy-s-ceramidy/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.