Přírodní i nepřírodní leave-in
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a670b79add12d5ffee001102f5dd54fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 2:36 pm    Předmět: Citovat

Mně se nejlíp osvědčila taková ta normální avokádová maska od Alverde. Množstí mezi hráškem a lískovým ořechem, když mám pocit, že vlasy byly hodně suchý, tak ještě přidám dvě kapky oleje (avokádovej, jojobovej, arganovej od Alverde, prostě co mě zrovna napadne - teda kromě riciňáku). Rozpatlám na navlhčený ruce a dám do ručníkem vysušenejch vlasů - a je vymalováno. A když mají vlasy fakt hoodně suchý období, ta, to ještě vylepším tím, že ještě než začnu šamponovat, tak do namočenejch dýlek dám hrst kondiše - a terpve pak se dám do šamponování vlasů u kořínků.
Ale dělám to takhle se všema možnejma bezsilikonovejma kondišema (balea best age, yes to tomatoes, veganese, jungle - a všude jsou výsledky uspokojivý (akorát ta avokádová maska mi přijde nejlepší - pokud ji teda nepoužívám soustavně, spíš se mi osvědčilo různě střídat, moje vlasy mají rády pestrou stravu Twisted Evil ( ale párkrát po sobě to vydržej v pohodě).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2016 3:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

kdo by mi poradil leave in bez silikonů? Klidně i značku, která se objednává z netu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2016 8:19 pm    Předmět: Citovat

Bez silikonů Balea vlasové mléko (taková velká tuba s pumpičkou) - používám už několikátou "příchuť" a za mě pokaždé fajn.

A komu nevadí silikony, tak můžu doporučit i Gliss Kur Ultimate Repair kúru proti třepení konečků (taková malá černá tubička), má trochu silnější vůni, ale stačí mi opravdu malinko na konečky a momentálně jsem s ní asi nejspokojenější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.