Capillan vlasovy aktivator
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c3e7f2762dd6ef99ea64e46a33f96740Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 7:25 pm    Předmět: Citovat

Už ho mám doma, na sehnala jsem ho na první pokus Smile Vyzkouším ho radši až den před mytím, aby mi nezmastil vlasy a nezplihly mi. Tak 3x týdně by to mohlo stačit, co myslíte? Nebo ho používáte častějc? Jen ke kořínkům?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 7:55 am    Předmět: Citovat

Má to přijít na vlasovou pokožku, ale stejně to skončí i na vlasech, pak promasíruju... a s četností použití je to u mě "když si vzpomenu" Wink - denně to není, vyjde to tak několikrát týdně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 8:19 am    Předmět: Citovat

Trošku jsem váhala po přečtení tohoto vlákna, ale nakonec jsem taky koupila a zkusila. Voněla jsem nějakou dobu jako "od holiče", ale celkový pocit je příjemný... patlala jsem asi dvě hodiny před mytím a nezdálo se mi ani, že by to vlasy nějak mastilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holy
0-7
0-7


Založen: 15.6.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 11:19 pm    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
Už ho mám doma, na sehnala jsem ho na první pokus Smile Vyzkouším ho radši až den před mytím, aby mi nezmastil vlasy a nezplihly mi. Tak 3x týdně by to mohlo stačit, co myslíte? Nebo ho používáte častějc? Jen ke kořínkům?



Tak jak ti zabírá? Máš nějaké viditelné výsledky? Já musím s radostí prohlásit, že mám spousty nových vlasů. Úplně mi ty nový vlásky trčí... Laughing Jak jsou kraťounký, tak se bez nedají stáhnout do ohonu a tak mám na spáncích i nad čelem vytrčený chomáčky... Nevím jak to popsat líp.. Smile U uší mám dokonce náznaky kotlet Laughing jak to mám jak chlapi ze šedesátejch... Laughing Takže spokojenost maximální. A to se musím přiznat, že si to nedávám nijak často. Někdy třeba jen jednou týdně, jindy 3x. Záleží, jestli si vzpomenu.
A co ty? Nedalas to příteli? Obalil se? Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pali
81-160
81-160


Založen: 11.4.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 6:39 am    Předmět: Citovat

valalo napsal:
A Skarma, kym nemas lopuch alebo nic iné, kludne masíruj hlavu bruškami prstov len tak nasucho, aj to pomáha Wink
A ak by sa ti to zdalo take prázdne, uvar si nejaky bylinkový čaj, príp. výluh, záleží od byliny, co som pocula tak Pu-erth je dobry, biely čaj, ale aj žihľavovy, príp. sušený koreň z lopucha dostať aj v lekárni a masíruj vlasy tym vyvarom alebo čajom, sice to pomalšie schne, ale bylinkami potlačíš padanie vláskov a masážou podporíš krvný obeh a tym aj rast.


No dyt jo, kdyz se mrknete na slozeni aktivatoru, tak jsou tam i vyluhy ruznych bylinek. Ja si doma delam svuj vlastni aktivator Laughing nebo vlasovo vodu nebo jak to nazvat. Dneska jsem dala do hrnicku hermanek, koprivu, bobkovy list, rozmaryn, matovy caj, preslicku (ta by se mela asi spis povarit, aby se z ni dostaly ucine latky), bazalku, brezove a bukove (nebo to je dub? moc to nepoznam Embarassed ) listi, zalila varici vodou, nechala vyluhovat a muzu zacit patlat na vlasky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Perperuna
8-20
8-20


Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 12:22 am    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
Holy napsal:
Meadow napsal:
... vlasová linie se posunula do čela asi o 0,5cm Shocked . Ve vlasech jsem totiž pihy neměla, jen na čele... no a teď ty maličký vlásky rostou i v těch pihách. Neumím si to vysvětlit jinak, než tím Capillanem...


Tak to je super! Hlavně, aby to zůstalo kde je a dál už se to nešířilo. Představ si, že by to pokračovalo níž a níž a nakonec bys vypadala jako mončičák... Laughing


Hodně dobrý s tim mončičákem Laughing Laughing Laughing Mně by se to docela hodilo, mám vysoký čelo.
Ten Capillan jde koupit normálně v lékárně? Hledala jsem to na netu, stojí okolo 70 korun? Jak často ho používáte? Na suchý vlasy? Vím, moc otázek... Já si nikdy žádný vodičky na vlasy nekupovala, ale tohle bych docela vyzkoušela.


S tým vysokým čelom ma to tiež napadlo Very Happy Ale pochybujem, že by to aj na mňa tak zabralo, tipujem, že to bola skôr náhoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

Holy napsal:
kocici.hrbet napsal:
Už ho mám doma, na sehnala jsem ho na první pokus Smile Vyzkouším ho radši až den před mytím, aby mi nezmastil vlasy a nezplihly mi. Tak 3x týdně by to mohlo stačit, co myslíte? Nebo ho používáte častějc? Jen ke kořínkům?



Tak jak ti zabírá? Máš nějaké viditelné výsledky? Já musím s radostí prohlásit, že mám spousty nových vlasů. Úplně mi ty nový vlásky trčí... Laughing Jak jsou kraťounký, tak se bez nedají stáhnout do ohonu a tak mám na spáncích i nad čelem vytrčený chomáčky... Nevím jak to popsat líp.. Smile U uší mám dokonce náznaky kotlet Laughing jak to mám jak chlapi ze šedesátejch... Laughing Takže spokojenost maximální. A to se musím přiznat, že si to nedávám nijak často. Někdy třeba jen jednou týdně, jindy 3x. Záleží, jestli si vzpomenu.
A co ty? Nedalas to příteli? Obalil se? Laughing Wink


Jééé, to se máš, já zatím žádný zázraky nepozoruju Sad Je pravda, že jsem to teď docela flákala o prázdninách...Zas ho začnu používat, ono to chce asi déle. Po jak dlouhý době se to projevilo u tebe?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LN.LIDKA
41-80
41-80


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 1:09 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem sehnala ten capillan, ale prý jim ho nedodávají moc často, takže pak mám v záloze lopuchovou vodu a nějakou kopřivovou:-). Tak uvidím, jestli zaberou, jinak vlásky u čela mi trčí taky, tak doufám, že jsou to nové a ne oškubané staršíSmile. Já bych posunutí vlasové linie taky neodmítla, mám též vyšší čelo:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LN.LIDKA
41-80
41-80


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 2:46 pm    Předmět: Citovat

Tak teď jsem zjistila, že ten Capillan mají i v lékárně ještě byl o 10 korun levnější než v drogerii:-), tak už vím, kam na něj chodit, ale budu jej střídat s lopuchovou a kopřivovou vodou, tak uvidíme, jestli ze mě bude někdy "vlasoun" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

LN.LIDKA napsal:
tak uvidíme, jestli ze mě bude někdy "vlasoun" Very Happy


Jasně že jo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.