Capillan vlasovy aktivator
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6adfa4e10c03727104a81f3858cd1dc1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LN.LIDKA
41-80
41-80


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 2:53 pm    Předmět: Citovat

Díky za povzbuzení, pokud ovšem nebudu tak šikovná jak dnes a nevyrvu si u masírování vlasy Very Happy Naštěstí jich to neodneslo moc, ale stejně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 4:46 pm    Předmět: Citovat

Určitě ti místo nich vyrostou nové a mnohem kvalitnější Wink , mimochodem v úterý jsem si aktivátor taky pořídila a aktivně používám, tak pak napíšu, jestli jsem pozorovala nějaké změny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LN.LIDKA
41-80
41-80


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

určitě napiš, zjišťuju, že ho máš stejně dlouho jak já, můžeme porovnávat výsledky Wink . Jinak taky věřím, že narostou a kdyby jich bylo pár navíc, mé vysoké čelíčko by se rozhodně nezlobilo Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 5:48 pm    Předmět: Citovat

Mně Capillan doporučila kadeřnice, podle ní mi vlasy moc padaly, ale když mi tak padají celý život, tak mi to nepřišlo Laughing Ale varovala mě, že ho nesmím dávát moc, prý se pak vlasy mastí, možná proto jsou zde na začátku vlákna stížnosti. Wink
Asi před deseti minutami jsem si poprvé napatlala, ale radči opatrně, chci mýt až za 3 dny Laughing no uvidíme co to provede...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 6:57 pm    Předmět: Citovat

LN.LIDKA napsal:
určitě napiš, zjišťuju, že ho máš stejně dlouho jak já, můžeme porovnávat výsledky Wink . Jinak taky věřím, že narostou a kdyby jich bylo pár navíc, mé vysoké čelíčko by se rozhodně nezlobilo Laughing .



před půl rokem jsem slíbila, že napíšu, jestli jsem vypozorovala nějaké změny, takže mé vyjádření:

nevypozorovala jsem nic, protože jsem si to poctivě patlala asi jenom týden a pak jsem se na to vy... Laughing , ale před týdnem jsem ho zase začala používat pravidelně každý den, protože mi padají vlasy a nic jiného doma nemám, tak jsem si řekla, že to vyzkouším a zatím nic Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 7:34 pm    Předmět: Citovat

k čemu jsou vlastně takový vlasový aktivátory dobrý? Smile rostou po nich rychleji vlasym nebo proč? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 10:13 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
k čemu jsou vlastně takový vlasový aktivátory dobrý? Smile rostou po nich rychleji vlasym nebo proč? Smile

Jak jsem psala nahoře, tak mi ho kadeřnice doporučila, aby mi vlasy tak nepadaly, ale kdyby začaly růst ještě nové vůbec bych se nezlobila Smile a kdyby rostly rychleji, tak to by bylo ještě lepší! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Graenie
21-40
21-40


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2010 9:44 am    Předmět: Citovat

taky jsem teď capillan začala používat, našla jsem ho na netu a líbilo se mi co píšou http://www.irel.eu/produkty/capillan-vlasovy-aktivator takže uvidíme...měla jsem lopušák ten trošku zabral, ale u nás ho nikde nemaj a přes net je to pak drahý, tak snad tuten bude dobrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvojbodka
0-7
0-7


Založen: 5.11.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

ja musim Capillan pochvalit Smile asi pred pol rokom mi po vysadeni antikoncepcie zacali padat strasne vlasy, nic mi nepomahalo, brala som tabletky, pouzivala rozne sampony a nakoniec som skusila toto az podozrivo lacne alkoholicke cudo a nejakym zazrakom zabralo.. citala som o nom nejake vyjadrenia a vsade je ze ho treba davat menej aby nemastil vlasy, az som sa bala ze som ho dala prilis malo Very Happy ale ocividne nie Smile a davala som si to po umytych vlasov kedze tam nebol nejaky podrobny popis a toto bola jedina rada co som nasla na nete.. Question
vadi mi trochu len ten alkoholovy zapach.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 11:08 am    Předmět: Citovat

Já jsem se teďka ke capillanu zase pokorně vrátila.
Spolu s Bioaquanolem (I když posledně, co jsem si koupila velké balení, přišlo mi to jako by to neúčinkovalo) no, ale to je jedno..mi příjde capillan strašně dobrý. Miluju jeho vůni a co víc, moc mi pomohl Smile Jelikož mě ani nepomáhá ten pro mnoho z vás "posvátný lopuch. výluh" ani Biohar, jsem ráda, že capillan se řadí mezi ty účinnější Smile Takže já jsem spokojený člověk. Vlasy po něm rostly jak divé, pěkné, leské a nové Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.