Capillan vlasovy aktivator
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e6e976f544939a67277ca2398cedc123Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 10:10 pm    Předmět: Citovat

Taky dávám před spaním, ale už zmírňuju interval (už jenom proto, že došlo kapesné a chci, aby vydržel dýl Laughing ). Ale dávala jsem ho i do mokrých a žádný problém. Je fakt, že poslední dobou mi ty vlasy mastí víc, ale celé jsou jakési poblázněné, takže bych to zrovna nebrala tak, že původcem je capillan.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 10:52 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Taky dávám před spaním, ale už zmírňuju interval (už jenom proto, že došlo kapesné a chci, aby vydržel dýl Laughing ). Ale dávala jsem ho i do mokrých a žádný problém. Je fakt, že poslední dobou mi ty vlasy mastí víc, ale celé jsou jakési poblázněné, takže bych to zrovna nebrala tak, že původcem je capillan.


Poblázněné vlasy, které by zmastila i svěcená voda? Nemáš náhodou zrovna půjčenou mojí hlavu? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 10:53 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
verushka1992 napsal:
Taky dávám před spaním, ale už zmírňuju interval (už jenom proto, že došlo kapesné a chci, aby vydržel dýl Laughing ). Ale dávala jsem ho i do mokrých a žádný problém. Je fakt, že poslední dobou mi ty vlasy mastí víc, ale celé jsou jakési poblázněné, takže bych to zrovna nebrala tak, že původcem je capillan.


Poblázněné vlasy, které by zmastila i svěcená voda? Nemáš náhodou zrovna půjčenou mojí hlavu? Laughing


Počkej, zas tak jsem to nemyslela Laughing Spíš to bylo myšleno tak, že se mi konečně mastí jako normálnímu člověku a ne že by se mi ty vlasy nezmastily ani kdybych je rok nemyla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 7:23 am    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Harik napsal:
verushka1992 napsal:
Taky dávám před spaním, ale už zmírňuju interval (už jenom proto, že došlo kapesné a chci, aby vydržel dýl Laughing ). Ale dávala jsem ho i do mokrých a žádný problém. Je fakt, že poslední dobou mi ty vlasy mastí víc, ale celé jsou jakési poblázněné, takže bych to zrovna nebrala tak, že původcem je capillan.


Poblázněné vlasy, které by zmastila i svěcená voda? Nemáš náhodou zrovna půjčenou mojí hlavu? Laughing


Počkej, zas tak jsem to nemyslela Laughing Spíš to bylo myšleno tak, že se mi konečně mastí jako normálnímu člověku a ne že by se mi ty vlasy nezmastily ani kdybych je rok nemyla Laughing


Mně se právě mastí dost a mají tendenci po čemkoliv hned ztěžknout. Confused Jinak ten Capillan se snad ani jindy než před spaním nedá kvůli tomu smradu. Co by si lidi venku mysleli.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 8:21 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Mně se právě mastí dost a mají tendenci po čemkoliv hned ztěžknout. Confused Jinak ten Capillan se snad ani jindy než před spaním nedá kvůli tomu smradu. Co by si lidi venku mysleli.. Laughing


Ten smrad byl strašný první dvě použití, pak to buď nějak vyčichlo neboj sem si na to zvykla, ale pak už to bylo v pohodě Laughing Když jsem ho dávala poprvé, tak jsem před spaním dokonce otevřela okno, ten smrad byl šílený, myslela jsem, že kvůli toho neusnu Laughing Přitom ono to nesmrdí, ono to vcelku voní...jenom šíleně MOC Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 8:30 am    Předmět: Citovat

Verushka: Přesně! Zkusim si to napatlat než pudu navštívit bábi, schválně jestli se mě zeptá, kdy že sem byla u toho holiče. Smile

Jak dlouho to budu mět užívat, abych viděla výsledek co se růstu týče? Svědění už trošku ustoupilo po těch dvou aplikacích. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 8:33 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Verushka: Přesně! Zkusim si to napatlat než pudu navštívit bábi, schválně jestli se mě zeptá, kdy že sem byla u toho holiče. Smile

Jak dlouho to budu mět užívat, abych viděla výsledek co se růstu týče? Svědění už trošku ustoupilo po těch dvou aplikacích. Very Happy


To nevím, mě se zdálo, že mi ty vlasy vůbec nerostou a teď se mi zdá, že se konečně něco rýsuje...používám to zhruba měsíc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 12:23 pm    Předmět: Citovat

Mne capillan neako začal voňať v posl dobe. Ale dávam si ho tak obdeň na obed..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2012 7:16 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Mne capillan neako začal voňať v posl dobe. Ale dávam si ho tak obdeň na obed..


Na obed? Shocked Very Happy


Jinak přidávám dojmy s mého dalšího (spíš sporadického) používání. Opravdu se mi zdá, že mi rostou rychlejš vlasy. Vzhledem k tomu že se mastí pořád stejně, oblíbila jsem si matlání na vlahký vlasy. Večer umyju a vmasíruju, takže do ráda vyčuchne ten zmíněnej smrad. A když mě ta kůže svědí, zabere to na mě dost rychle. Ale nevim, jestli to neni spíš tou masáží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haniii.88
0-7
0-7


Založen: 26.2.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2013 11:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, tak já si koupila Capillan cca před měsícem, a to celou sadu kromě sprchového gelu, tedy šampon, balzám a aktivátor,...nejvíce se mi osvědčil právě vlasový aktivátor, neuvěřitelně mi narostly vlasy (asi 4 cm za ten měsíc) jsou i lesklejší a silnější, akorát tedy nevím, zda je to Capillanem, protože k tomu všemu ještě používám vlasovou lopuchovou a kopřivovou vodu, Biosil plus, tabletky Panthenol, možná to funguje všechno dohromady Smile dneska jsem aktivátor dopatlala a zítra si utíkám do lékárny pro další balení... Very Happy tak at jsme holky vlasatý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.