Satelitní televize

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9929dbcb25486a4104a9bb46f4a8a443Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 12:13 pm    Předmět: Satelitní televize Citovat

Našla jsem u vás už spousty rad, tak poprosím o další. Mám novou televizi, ale problém je v tom, že je to v domě už 3. Takže podle všech, kterých jsem se ptala, nejde napojit na venkovní anténu.
Mám ji tedy zatím na pokojové anténě, ale obraz je strašný. Řešením by tedy mohlo být napojení na satelit. Ten zatím nemáme žádný. První volbou byla DIGI TV, protože tu má asi nejvíc lidí. Ale po přečtění několika diskuzí na netu už jsem si to rozmyslela. Samá kritika. Když prší nebo sněží, obraz vypadává atd.
Další možností je UPC. Tam jsou služby poněkud dražší.
Pište všichni, kdo satelit máte. Pozitivní i negativní reakce vítám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

A proč ty televize nejdou napojit na venkovní anténu?? já tomu teda vůbec nerozumim, ale v bytě máme televize 4 a všechny jsou napojené na společnou anténu a problém s nima není...
no UPC teda já nedoporučuju, služby mají hrozný, péče o zákazníky nulová a kvalita signálu taky nebyla úplně nejlepší...
se satelitem zkušenost nemám, tak snad poradí ostatní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 3:27 pm    Předmět: Citovat

Proč nejde zapojit 3. zelevize na anténu? Nejdřív mi to řekl táta, ale měla jsem pocit, že se mu to jen nechce dělat. Pak mi to řekl strejda, kterému věřím trochu víc. Nakonec jsme povolali odborníka (v našem městečku jediného) a ten to potvrdil. Musely by se nějak napojovat kabely, tahat je po celém domě, dělat díry ve zdi, aby se tam protáhly atd. A kdyby se to všechno udělalo, tak by se mohlo stát, že půjdou špatně všechny tři televize.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

my jsme si nechali dát telku na satelit a jsme docela nespokojení, když je nějaké blbé počasí tak nám to blbne a další což nás štve nejvíce je, že máme druhou telku a aby nám šla, tak si musíme koupit anténu, ale to nám půjde nějakých pět programů a kdybychom si koupili druhý settobox tak nám půjde devět kanálů, jak jsme to měli přes kabelovku tak nám na obou dvou telkách hráli stejné kanály a že jich nebylo zrovna nejmíň
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

Jéje...čekala jsem větší ohlas. Asi nikdo nemá satelit.
Monty - přesně těchto problémů se obávám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 2:13 pm    Předmět: Citovat

jako je pravda, že je to o dost levnější, ale kdybych měla porovnat satelit a kabelovku, tak dám raději přednost kabelovce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Jéje...čekala jsem větší ohlas. Asi nikdo nemá satelit.
Monty - přesně těchto problémů se obávám.

Jej Lily - na tyhle problemy bude asi lepší nějakej chlap... třeba se ti ještě někdo ozve... třeba speedy? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.