Shánění nesehnatelných knih
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=de436d4e38e90c4004ad3eb35ced275cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 7:46 pm    Předmět: Shánění nesehnatelných knih Citovat

Nevím, kam to hodit a nové vlákno zakládat zas nechci, ale už jsem docela bezradná, tak prosím o radu alespoň zde...

Sháním knihu Gustava Meyrinka Zelená tvář a začíná mi připdat, že se snad vypařila z povrchu zemského. Obešla jsem úplně všechny antikvariáty a komplet všechny Librexy a všechny eshopy, inzeráty a NIKDE není. Jediné místo kde je, je knihovna a tam je trvale vypůjčena a navíc by to tam nešlo koupit, a takové to "víte, ztratila se mi knížka..." zas používat nechci, protože jde o knihu, kterou snad lidstvo svým zájmem sežralo, nebo já nevím Sad

Tak bych se Vás chtěla zeptat, nevíte, kde bych na ni mohla narazit...? Hrozně bych ji potřebovala sehnat Sad


Naposledy upravil Kathory dne st srpen 06, 2008 1:50 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 9:10 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Nevím, kam to hodit a nové vlákno zakládat zas nechci, ale už jsem docela bezradná, tak prosím o radu alespoň zde...

Sháním knihu Gustava Meyrinka Zelená tvář a začíná mi připdat, že se snad vypařila z povrchu zemského. Obešla jsem úplně všechny antikvariáty a komplet všechny Librexy a všechny eshopy, inzeráty a NIKDE není. Jediné místo kde je, je knihovna a tam je trvale vypůjčena a navíc by to tam nešlo koupit, a takové to "víte, ztratila se mi knížka..." zas používat nechci, protože jde o knihu, kterou snad lidstvo svým zájmem sežralo, nebo já nevím Sad

Tak bych se Vás chtěla zeptat, nevíte, kde bych na ni mohla narazit...? Hrozně bych ji potřebovala sehnat Sad


Hmm, asi ti nepomůžu, já jsem ji kdysi měla právě z knihovny... Confused A na co ji tak nutně potřebuješ, myslím, že to není nějaké Meyrinkovo veledílo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

Pro kamaráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Pro kamaráda Smile


A jo, hmm, tak to je špatné, pokud ji nikde nemůžeš sehnat, tak fakt nevím... Embarassed Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 10:01 pm    Předmět: Citovat

Však nevadí, i tak dík Smile Tady jsem to zkusila spíš úplně z poslední nouze Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Však nevadí, i tak dík Smile Tady jsem to zkusila spíš úplně z poslední nouze Laughing


zkusila jsi hledat i mezi e-knihami na netu? jsem tam našla spoutu starých knížek. Jen bys to musela pro kamaráda vytisknout a nechat svázat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 11:58 am    Předmět: Citovat

to je jak nekoupitelná kniha Bílý oleandr Sad internet nic, Brno nic, knihovna Mahena taky nic..jen v MZK a je na prezenční půjčení, hahaha, fakt vtipný, už vidím, jak tam celý dny vysedávám..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

Jo tohle shánění knih znám......kdysi jsem hodně toužila mít celou sérii 13ti knih Řady nešťastných příhod od Lemonyho Snicketa, ale první díl nebyl nikde k sehnání, ani na internetu, jen na Slovensku, ted jsem se na to ze zvědavosti koukla a pořád není dostupný, nakladatelství neplánují dotisky, nevím proč, když ostatní díly vydávají a po prvním je taková sháňka...ale už je mi to jedno, všechny ty díly jsem si přečetla z knihovny...Teď jsem si z internetu objednala knížku A walk to remember od Nicolase Sparkse v angličtině, tak se na to moc těším, možná jste viděl někdo i film, který je rovněž nádherný a moc smutný Crying or Very sad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

je blbý že některý knížky se vůbec nevydávaj, teda ne v češtině, jak je to v cizině nevim, ale tady se někteří spisovatele vydali za první republiky..já třeba shánim mac orlana a d'anunzia..bez šance
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Kathory napsal:
Však nevadí, i tak dík Smile Tady jsem to zkusila spíš úplně z poslední nouze Laughing


zkusila jsi hledat i mezi e-knihami na netu? jsem tam našla spoutu starých knížek. Jen bys to musela pro kamaráda vytisknout a nechat svázat. Wink


Na to jsem se ještě nedívala, zkusím se podívat, děkuji, ale zas to nebude mít moc formu, no... Laughing Ale v nouzi největší mi asi nic jiného nezbyde Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.