Shánění nesehnatelných knih
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0478a31aa526e97005fd0f18e834289bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 10:22 am    Předmět: Citovat

Zkusit to můžeme..... Wink Ale to by chtělo, abychom tam napsali všichni v podobnou dobu, aby se to nedalo přehlédnout...asi do Egmontu bychom psali? Já jsem klidně pro Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Zkusit to můžeme..... Wink Ale to by chtělo, abychom tam napsali všichni v podobnou dobu, aby se to nedalo přehlédnout...asi do Egmontu bychom psali? Já jsem klidně pro Smile Wink


Třeba byste oslovili i ty, co tu knihu zrovna nechtějí, no ale napsat by taky mohli. Já bych se klidně připojila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Awerin napsal:
Zkusit to můžeme..... Wink Ale to by chtělo, abychom tam napsali všichni v podobnou dobu, aby se to nedalo přehlédnout...asi do Egmontu bychom psali? Já jsem klidně pro Smile Wink


Třeba byste oslovili i ty, co tu knihu zrovna nechtějí, no ale napsat by taky mohli. Já bych se klidně připojila Wink
Ano, takto probíhá demokracie všude Very Happy .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

Ja sice po nej netúžim, ale ak vyhlasite kedy a kde, tiez napisem Wink
Ja takto zháňam hocičo o bezpilotnych lietadlách, nikde nic, akoby knihy ani neexistovali Sad
Návrat nahoru
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 2:33 pm    Předmět: Citovat

No já ji až do teď nesháněla, ale když o tom tak mluvíte, tak se klidně přidám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 5:12 pm    Předmět: Citovat

Mlhy Avalonu naštěstí již vlastním (z Knižního klubu), ale scháním pár knih po antikvariátech a zatím bezúspěšně. Hlavně S vlajícími prapory od Forestra (3. díl Hornblowera), a potom hlavně Strmou cestu, ale tu jen krátce. No a asi 6 let jsem sháněla obě Eddy, naštěstí je před pár lety vydali znovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Lucy W. napsal:
Mlhy Avalonu naštěstí již vlastním (z Knižního klubu), ale scháním pár knih po antikvariátech a zatím bezúspěšně. Hlavně S vlajícími prapory od Forestra (3. díl Hornblowera), a potom hlavně Strmou cestu, ale tu jen krátce. No a asi 6 let jsem sháněla obě Eddy, naštěstí je před pár lety vydali znovu.

já si budu Eddu teď kupovat, to nový vydání je krásný, obohacený o nový poznámky a poznatky...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 11:52 am    Předmět: Citovat

Skvělé zprávy. Letošní Vánoce přinesly Forestra i Žeňu (tj. Strmou cestu). Aukro se zase osvědčilo. Dokonce jsem sehnala i Bloka v překladu Václava Daňka. Teď po večerech pláču po vlastním životopise Roberta Gravese Ztracená léta (trochu divný překlad pro Goodbye to All That). Pokud ho nemám z knihovna jako zrovna teď. Nepohrdla bych ani Amerikou seržanta Lamba. Vlastně, co to je za spravedlnost, že je od Gravese k sehnání jen Já, Claudius a Řecké mýty?
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 4:11 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
to je jak nekoupitelná kniha Bílý oleandr Sad internet nic, Brno nic, knihovna Mahena taky nic..jen v MZK a je na prezenční půjčení, hahaha, fakt vtipný, už vidím, jak tam celý dny vysedávám..


Tak koukám nejsem sama, ja Bílý oleandr sháním už roky... Pokaždé když jsem v Praze, tak vlezu do nejakeho antiku, ale nikde nic... Posledni vydani bylo nekdy v roce 2000 nebo 2001 a od te doby nic a neda se sehnat. U nas v knihovne ho maji a uz jsem kolikrat mela chut si ho pujcit a "ztratit", ale to je mi proti strsti Embarassed Jednou jsem ho nasla na netu, ale ve slovenstine Sad
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 4:51 pm    Předmět: Citovat

A naaahodou Neuromancer prebytecny se vam nikomu doma nevali? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.