Supermarkety, obchody a zážitky z nich
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e8c859df1761c7a6250ff63379e6fa0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 12:56 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Déscantes napsal:
Shocked
Holky, tak to se máte, že je ve vašem Lidlu takový pořádek. Já si opravdu nevymýšlím. A z Kauflandu jsem si jednou odnesla nahnilou broskev, taky jsem na to přišla až doma, stejně jako zevnitř shnilou papriku.
Chápu, že pracovat v takovém obchodě je namáhavé - zvláště za kasou a i jinde, mě je to jasné, když jsou prodavačky otrávené ( jako třeba dneska ) protože ta práce je skutečná dřina za pár šupů. Ale právě ten plesnivý chleba mi dneska vyhnal ( už tak nízký ) tlak strmě vzhůru:)
Ten chleba byl úplně zelený, jako by byl porostlý mechem. Fakt jsem ještě nikdy nic takového v obchodě neviděla.


tak to věřím. Zelený chleba musel být silný zážitek. Jsi jim tam měla udělat vítr a napsat stížnost. Jinak by to měla kontrolovat Státní veterinářská správa nebo hygiena.


Však udělala. Když jsem to vysvětlovala té prodavačce, sesrotil se kolem dav zákazníků a koukali jak zjara na ten zelený chleba. I ona byla v šoku, tak nevím, ale prostě nechápu, jak se jim mohly prošlé chleby zamíchat do těch čerstvých. To snad někdo dělá vědomě?
Question
nechápu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
privateer
81-160
81-160


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 12:57 pm    Předmět: Citovat

No do velkejch obchodních center chodím jen v okamžiku kdy se mě na seznamu nahromadí věci kvůli kterým bych jinak musel objíždět celý Brno.To znamená že se tam vyskytnu tak jednou za měsíc a to je ten nejkratší interval.Ale vždycky když tam sem tak mám vcelku pochopení pro ty lidi co jim v něčem tak přerostlým hrábne a vyčistí půlku obchodního domu-nějak nemám rád davy,který se ubírají jedním směrem a já zrovna du na opačnou stranu.No a jinak kam poměrně často lezu je hornbach-sice tam není nic k jídlu ale je tam spousta užitečnejch věcí.A nebo to rovnou řeším přes net a přes PPL.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 12:57 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Shocked
Holky, tak to se máte, že je ve vašem Lidlu takový pořádek. Já si opravdu nevymýšlím. A z Kauflandu jsem si jednou odnesla nahnilou broskev, taky jsem na to přišla až doma, stejně jako zevnitř shnilou papriku.
Chápu, že pracovat v takovém obchodě je namáhavé - zvláště za kasou a i jinde, mě je to jasné, když jsou prodavačky otrávené ( jako třeba dneska ) protože ta práce je skutečná dřina za pár šupů. Ale právě ten plesnivý chleba mi dneska vyhnal ( už tak nízký ) tlak strmě vzhůru:)
Ten chleba byl úplně zelený, jako by byl porostlý mechem. Fakt jsem ještě nikdy nic takového v obchodě neviděla.

To co popisuješ, svědčí opravdu jen o komplexně lemplácky vedené prodejně. Může se stát, že si prodavačka (btw v Lidlu prodavačky dělají jak na pokladně, tak i vybalují obrovské palety a tahají 30-40kg, opravdu je to práce max. na pár let a pro mladšího člověka) nevšimne zhnilého rajčete, ale co tam proboha dělá chleba porostlý mechem?? to tam musí mít fakt binec a sklad bych radší ani vidět nechtěla. A nebo šmejd dodavatel, ale zas nechápu, že by si toho u vybalování nidko nevšim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Sidonie napsal:
Nedávno nám tady s velkou slávou otevírali Spar - a já s představou Sparu ve Vaňkovce jsem vyrazila na obhlídku. Cha to jsem teda zůstala zírat. Obchůdek jak na vesnici, jenže moderní.
.


Počkej, ale to byl takový ten minispar (tuším, že to má i název Spar, ne Interspar), ne? Ne ten klasický velký. Náhodou ten je super, ten vždycky navštěvujeme na dovolené v Třeboni, protoože má docela dobrou otevírací dobu.


jo je to ten minispar. Ale dle té reklamy co tu po městě proběhla to vypadalo na něco většího. Wink Prostě další důkaz, že reklama lže lže lže a lže Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 1:01 pm    Předmět: Citovat

Malý tip Idea když už jsmě u těch Inter/Sparů - nekupujte si v záchvatu ekologického chodávní jejich eko bramborovou tašku Smile Nadšená tímto produktem jsem si vzala 3 k nákupu, ale než jsem to odnesla do auta - nevydržela ani jedna Wink

Když jsme viděli reklamu na Spar, je na ní myslím Šebrle, jak drží právě tuto tašku přeplněnou ovocem, a přítel po této zkušenosti podotkl: chtěl bych vidět, kdyby frajer vzal tu narvanou tašku za uši a všechny jabka by se mu vysypaly Smile


Naposledy upravil eltecko dne čt srpen 07, 2008 1:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 1:02 pm    Předmět: Citovat

eltecko napsal:
Déscantes napsal:
Shocked
Holky, tak to se máte, že je ve vašem Lidlu takový pořádek. Já si opravdu nevymýšlím. A z Kauflandu jsem si jednou odnesla nahnilou broskev, taky jsem na to přišla až doma, stejně jako zevnitř shnilou papriku.
Chápu, že pracovat v takovém obchodě je namáhavé - zvláště za kasou a i jinde, mě je to jasné, když jsou prodavačky otrávené ( jako třeba dneska ) protože ta práce je skutečná dřina za pár šupů. Ale právě ten plesnivý chleba mi dneska vyhnal ( už tak nízký ) tlak strmě vzhůru:)
Ten chleba byl úplně zelený, jako by byl porostlý mechem. Fakt jsem ještě nikdy nic takového v obchodě neviděla.

To co popisuješ, svědčí opravdu jen o komplexně lemplácky vedené prodejně. Může se stát, že si prodavačka (btw v Lidlu prodavačky dělají jak na pokladně, tak i vybalují obrovské palety a tahají 30-40kg, opravdu je to práce max. na pár let a pro mladšího člověka) nevšimne zhnilého rajčete, ale co tam proboha dělá chleba porostlý mechem?? to tam musí mít fakt binec a sklad bych radší ani vidět nechtěla. A nebo šmejd dodavatel, ale zas nechápu, že by si toho u vybalování nidko nevšim.


To bych taky ráda věděla co tam ten chleba dělal Smile každopádně mě praštil do očí jak jsem šla kolem regálu, zelený chleba se jen tak nevidí Smile datum spotřeby měl do 3. srpna 2008.

A mezi chleby s datem do 10. srpna ( čili čerstvými ) byly zamíchány chleby s datem spotřeba do 5. srpna 2008, čili prošlé.
Nevím, co si mám o tom myslet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

To bych taky ráda věděla co tam ten chleba dělal Smile každopádně mě praštil do očí jak jsem šla kolem regálu, zelený chleba se jen tak nevidí Smile datum spotřeby měl do 3. srpna 2008.

A mezi chleby s datem do 10. srpna ( čili čerstvými ) byly zamíchány chleby s datem spotřeba do 5. srpna 2008, čili prošlé.
Nevím, co si mám o tom myslet.


Zákaznická linka
800 - 11 54 35
Smile Já bych to naprášila - holedbají se kvalitou a čerstvostí, tak ať se jim tam někdo na to koukne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 2:08 pm    Předmět: Citovat

já vždycky nesnáším jak pořád dávají výrobky na jiné místo, člověk jde třeba jen pro jednu věc oni to přestavějí a člověk tak stvrdne půl hodiny hledáním toho výrobku... No jo no obchodní marketing Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

Montymimi napsal:
já vždycky nesnáším jak pořád dávají výrobky na jiné místo, člověk jde třeba jen pro jednu věc oni to přestavějí a člověk tak stvrdne půl hodiny hledáním toho výrobku... No jo no obchodní marketing Sad


Ano, to taky nesnáším. Já se totiž v supermarketech zdržuji jen po dobu nezbytně nutnou (no neříkám, že se nikdy u ničeho nezastavím). A to stěhování zboží zase jen člověka nutí obchodem déle bloudit. Vrcholem všeho je, že když se zeptáte kde teda co je, tak vám prodavačka odpoví, že ona neví, že jen doplňuje zboží....Takhle jsem minule nenašla takovou triviálnost jako je krupičná kaše...tak jsem byla bez ní a koupila ji jinde....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 3:00 pm    Předmět: Citovat

Sharqigirl napsal:
Montymimi napsal:
já vždycky nesnáším jak pořád dávají výrobky na jiné místo, člověk jde třeba jen pro jednu věc oni to přestavějí a člověk tak stvrdne půl hodiny hledáním toho výrobku... No jo no obchodní marketing Sad


Ano, to taky nesnáším. Já se totiž v supermarketech zdržuji jen po dobu nezbytně nutnou (no neříkám, že se nikdy u ničeho nezastavím). A to stěhování zboží zase jen člověka nutí obchodem déle bloudit. Vrcholem všeho je, že když se zeptáte kde teda co je, tak vám prodavačka odpoví, že ona neví, že jen doplňuje zboží....Takhle jsem minule nenašla takovou triviálnost jako je krupičná kaše...tak jsem byla bez ní a koupila ji jinde....

Neomlouvám sice důry prodavačky, ale chápu, že např.v tescu kde mají 15 oddělení by mi prodavačka ze zeleniny neporadila s výběrem pneumatik, ale myslím, že v menších marketech by určitě měli mít přehled o zboží. Ohledně toho stěhování - nedávno u nás přestěhovali Billu...vždycky tam bloudím a z rychlé akce pro jednu věc jsem tam 20 minut. Sad Ale řekla bych, že na tohle už lidi asi tolik nenaletí. Já teda když už musím, tak jdu s lístečkem a radši jinde nekoukám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.