Supermarkety, obchody a zážitky z nich
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a7653603aa58651feb804bdda5f9747Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

Jéje, zážitky ze supermarketů, těch mám taky spoustu (jako asi každý Laughing ). zrovna minulý týden jsem si koupila na LFŠ v Uherském Hradišti v Bille sýr, krájený balený, hrozně jsem se na něj těšila... a když jsem ho rozbalila, zjistila jsem, že je zelený plesnivý, přesně v tom místě kde byla nalepená cedulka s údajem o váze, datem a čárovým kódem. Rozmýšlela jsem jestli se tam vrátit, ale pak jsem usoudila že mi to za těch 20 Kč nestojí... ale naštvali mě, to jo. Aspoň si teď budu dávat větší pozor.
A u nás v Bille (kam chodím nejraději, protože mi přijde dobře zásobená) máme takového úžasného pokladníka, je to chlap jako hora, mladý, ale sedí za kasou shrbený jako by měl každou chvíli umřít (a to i na dopoledne brzo po otevření), a pracuje opravdu poooomalu. Zatím z něj mám jen srandu, ale dovedu si představit, že kdybych spěchala, asi by mě fakt naštval. Třeba jednou - vzala jsem kus sladkého pečiva, a on nevěděl co to je... tak to hrozně dlouho hledal v takových těch tahácích co na pokladně mají, a já jsem mu to přes rameno zahlédla, tak říkám "už to tam máte, jmenuje se to ...xy" a on něco zamumlal a úplně mě ignoroval, hledal dál, a pak se mě zeptal, kolik to asi stálo, a namarkoval jenom cenu. S přítelem nám to přišlo k smíchu, ale je fakt že dobrou reklamu prodejně teda nedělá.
Nebo když jsem po něm chtěla přihlášku do Billa clubu, tak začal hrabat v šuplíčku pod kasou, a já mu musela říct: "to máte vedle kasy" a ukázat mu kde ty přihlášky leží... Rolling Eyes
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

Jo s těma plesnivýma balenýma potravinama mě to pokaždý naštve, ale jako napsala výše Slunéčko, tak si řeknu je to pár korun a vyměnit nebo vrátit to nejdu....
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 8:17 pm    Předmět: Citovat

Tak ne několi zelených chlebí jsem nedávno taky narazila, ale už nevím, jestli to byl Plus a nebo Lidl, ani přesně kde. Nakupovali jsme tam s přítelem na cesty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 7:23 am    Předmět: Citovat

U nas sou 4 obchodaky skoro u sebe a to Lidl, Penny Market,Plus a Tesco,no hruza vsude samy auto,a kdyz nekam jdete,tak tam jsou stejne fronty az na konec ochodu.Ja osobne Lidl a Penny moc nemusim.To radsi Plus,nebo to Tesco,ale kdyz jdete je pro par rohliku a pro salam tak se do Tesca jit ani nevplati,pac tam stravite pri nejmensim hodinu,protoze pred vami bude tolik lidi s obrovskym nakupem ze odtamdut driv ani nevylezete ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

do Tesca jit ani nevplati,pac tam stravite pri nejmensim hodinu,protoze pred vami bude tolik lidi s obrovskym nakupem ze odtamdut driv ani nevylezete ...

to u nás je to samé, ale v kauflandu, tam je řada už v sedm ráno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 5:54 pm    Předmět: Citovat

já mám jeden zážitek z jednoho marketu v praze.
procházeli sme jím s kamarádem, a viděli sme dvě cikánky jak si tam rozbalujou rafaela čico a jí to přímo z regálu(ale jsme na to zvyklí z ústeckýho globusu). všimli si že na ně koukáme ale vesele se cpali dál. tak sme na ně začli pokřikovat, jakože frajerky jestli to neráčí zaplatit než se nažerou, ještě na nás začly argumenty že my dostanem pokutu oni ne Laughing apod.. naštěstí nás zaslechla jedna mladá pani, řekla že je od policie a začla to všechno řešit. děvčata ani nevěděla co je to občanka - no stejně je určitě pustila, co s nima. ale to už nevíme, protože sme odešli...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

Do těch velkých obchodů moc nechodím a špatnou zkušenost mám hlavně s pečivem - jsou to vyrobky z jejich pekárny, případně pekárna Delta a to pečivo je docela hnusný, suchý, jako drtiny. Není nad pořádný kus blanenského chlebíku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

V pátek jsem nenašla v Lidlu kafe, ach jo. Projela jsem ho 3x, a protože jsem nenarazila na člověka, který by mě byl schopen nasměrovat, kýženou kávu jsem si neodnesla....do pr...e s tím stěhováním zboží!!!....na to už se snad ani lidi nemůžou chytnout - aby nakoupili něco, co jim takto supermarket předhodí...mě to spíš akorát tak naštve... Crying or Very sad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 1:58 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Do těch velkých obchodů moc nechodím a špatnou zkušenost mám hlavně s pečivem - jsou to vyrobky z jejich pekárny, případně pekárna Delta a to pečivo je docela hnusný, suchý, jako drtiny. Není nad pořádný kus blanenského chlebíku Laughing


No, Ili, já ti nevím, ale mně osobně teda blanenský chleba jako nějaký extra zázrak nepřipadá... Confused Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 3:00 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

No, Ili, já ti nevím, ale mně osobně teda blanenský chleba jako nějaký extra zázrak nepřipadá... Confused Laughing Laughing Laughing

Twisted Evil - ccccc - jsi stejná jako manžel - ten zas vyžaduje otřesný benešák, z kterého nejde nachystat pořádná svačina, protože je měkký a drobí se. To blaňáček - mňam - to je jiný kafe! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.