Joga
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=39ec39e6c46212978db9c3cb88f9c992Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 3:24 pm    Předmět: Citovat

Ilona: Diky moc, mrknu. Pres bolest nejdu nikdy, jen do tahu, ovsem problem u mne je ze se nejdriv nic nedeje, pak to trosku zatahne a do peti sekund koncim se zkrecovanou kycli. Rolling Eyes Snad tyhle cviky pomuzou .. jinak uz fakt nevim. Je to frustrujici ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 5:21 pm    Předmět: Citovat

Já jsem na jogu chodila pravidelně asi před rokem, ale potom jsem na to přestala mít čas a tak jsem s tím sekla Confused Ale teď bych ráda zase začala, nemám peníze na to, chodit do nějakého kurzu, ale i tím, že mám nějaké ty základy, chtěla bych to zkusit s youtube, tak snad to půjde. Vy tu jogu děláte vážně každý den? Shocked Já bych se k tomu strašně chtěla dostat a vím, že to ani nebude o tom, že by se mi nechtělo, protože mě joga fakt strašně baví, ale spíš že na to nebudu mít čas.. I když to jsou prostě vážně asi jen výmluvy, půl hodiny, maximálně hodinu denně si asi najde každý, i kdyby to mělo být ráno nebo večer před spaním Smile Tak uvidíme, jak mi to půjde Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 6:12 pm    Předmět: Citovat

držím palce Wink

ja sa musím pochváliť, po cca 4 mesiacoch som sa v jóge natiahla tak, že dokážem prut v sede (dandásana) urobiť úplne s čelom na kolenách Cool naťahovala som to naťahovala, až som raz zistila, že som už tam Very Happy

a čo sa týka cvičenia každý deň - dakedy sa ani mne nechce, ale zväčša ma motivuje to, že po samotnom cvičení (aj keď je len krátke.. cca 15 min), sa cítim lepšie Wink a časom si to telo žiada samo... niekedy už proste viem, že idem cvičiť a basta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 6:18 pm    Předmět: Citovat

Jojo, bývaly doby, kdy jsem se taky takhle krásně natáhla, ale bohužel už jsou ty tam Laughing Takže budu muset začínat od znova, je to hrozné, jak člověk nějakou dobu necvičí a je úplně na začátku, achjo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 12:55 pm    Předmět: Citovat

máte tip kam chodit na hormonální jogu v Praze? nějaké zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 12:51 am    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Já jsem na jogu chodila pravidelně asi před rokem, ale potom jsem na to přestala mít čas a tak jsem s tím sekla Confused Ale teď bych ráda zase začala, nemám peníze na to, chodit do nějakého kurzu, ale i tím, že mám nějaké ty základy, chtěla bych to zkusit s youtube, tak snad to půjde. Vy tu jogu děláte vážně každý den? Shocked Já bych se k tomu strašně chtěla dostat a vím, že to ani nebude o tom, že by se mi nechtělo, protože mě joga fakt strašně baví, ale spíš že na to nebudu mít čas.. I když to jsou prostě vážně asi jen výmluvy, půl hodiny, maximálně hodinu denně si asi najde každý, i kdyby to mělo být ráno nebo večer před spaním Smile Tak uvidíme, jak mi to půjde Very Happy


Mě se povedlo cvičit každý den jedině tak, když jsem si navykla cvičit každý den ráno před snídaní a ještě v pýžu 3 pozdravy slunci za sebou, zabralo to cca 10 minut a to jsem to neflákala. Musím řict,že i tahle maličkost mi vždycky perfektně nastartovala den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2015 6:45 pm    Předmět: Citovat

tu sa nič nedeje už dlho, tak ja sem napíšem Smile

môj posledný objav v jóge spočíva v objave Lysebethovej knižky Učím se jógu Shocked perfektne popísané, som nadšená. koncom minulého roku som nejako postupne upustila od nácviku jógy a od začiatku tohto roku to bolo na obmedzené na pár cvikov týždenne. trošku sa mi všetko na tele poskracovalo... ale nejak vyvstala kdesi vnútri vo mne potreba obnoviť túto činnosť a tak som sa poobzerala okolo seba a našla Lysebetha Very Happy čo jest čistá jógová rehola... ale nejak ma to znovu nainšpirovalo. dokonca viac, než návšteva otvorených hodín jógy...

jeho knihy sa ale ťažko zháňajú, čo som už zistila. ak sa doma niekomu válajú v prachu, tak milerada odkúpim Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2015 10:23 pm    Předmět: Citovat

Jojo, Lysbeth je fajn - pro mě znamenal v šerým dávnověku první seznámení s jógou, naši se podle něj jógu učili, když mi bylo ani ne deset (ježišmarjá, ono už je to přes třicet let), takže jsem něco nasávala skoro s mateřským mlékem... Ale v prachu u nás neleží a táta ho nedá z ruky. Wink

Jinak já asi před měsícem učinila další jógovej objev - ale bohužel je asi omezenej a užijou si ho jenom lidi, který umí dost slušně anglicky. Na jednom svém oblíbeném blogu jsem našla odkaz na tyhle stránky http://yogawithadriene.com/ - zrovna tou dobou dobíhal projekt 30 Days of Yoga. Je to taková celkem hravá jóga, a nějak to u mně funguje tak, že už když Adriene slyším, zlepší se mi nálada. A začínám bejt docela závislá, je to krásný nastartování do novýho dne. A nemá jenom tuhle třicetidenní "výzvu", ale sestavy pro různý příležitosti - některý spíš protahovací nebo relaxační (třeba její sestava proti PMS je super), jiný zase spíš zabíračka, prostě každej si najde, co potřebuje... Fakt mě to velmi příjemně překvapilo. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2015 9:52 am    Předmět: Citovat

no to plne chápem. tá kniha je úžasná... ďalší diel som zohnala iba vo francúžštine, tak snáď sa tým nejako prehryziem. ale zistila som, že som to predtým cvičila hodne prasácky a teraz teda cítim poriadny rozdiel. a hlavne sa lepšie cítim Smile

akurát teda.. nemôžem cvičiť luk, pretože ma vždy pri tom rozbolí pravé koleno. nemáte s tým niekto skúsenosti? je fakt, že na pravom kolene mám tenšiu chrupavku Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2015 7:56 pm    Předmět: Citovat

To Zdokonaluji se v joze jsem nasla na arara.cz, ale cekaji na dotisk, neni ani u dodavatele..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.