Co říct,když tvůj/tvá partner/ka změní účes....
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6abe5846627d0b5fdd96cc048735ec69Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 6:39 pm    Předmět: Co říct,když tvůj/tvá partner/ka změní účes.... Citovat

Když tvůj partenr ,muž nebo žena, udělá opravdu velkou změnu se svým účesem,například radikálně je zkrátí,co bys udělal/a

a) Neřekl/a bys nic
b) Řekl/a bys,co si o tom myslíš
c) Lhal/a bys,ze vypada úžasně,protože nechceš ranit jeho/její city

[Děkuji mé kamarádce,Ifkin,za tenhle překlad ... Smile ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

Zprvu a) a o dvě hodiny později, až bych se vzpamatovala b) Laughing

Pokud to udělá bez toho, abychom předtím o tom mluvili, tak je to fakt šok. No ale uvažuju hypoteticky, žádného partnera nemám Cool Kdyby měl dlouhé vlasy a přišel by s krátkými, asi by mě kleplo Laughing a řekla bych mu, co si o tom mysím, ale překousla bych to, tak se stalo no, ale radost bych z toho neměla. Myslím, že změny (ať už jakékoliv a trvalejšího rázu) by se prostě projednávat měly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 7:30 pm    Předmět: Citovat

Ha ha, toto pro mě bylo cca před dvěma měsíci velmi aktuální, a reagovala jsem dost neadekvátně. Přítel nemá vlasy dlouhé, ale ani krátké, na kluka už měl docela háro, které se mi moc líbilo. Trochu už mluvil o ostříhání, ale spíš tak nezávazně... a jednou, když jsem se vrátila z města, se to stalo: přišel mi k tramvaji naproti ostříhaný, docela o dost. Vypadal jako oškubané kuře. Aspoň na první pohled mi to tak přišlo. Snažila jsem se nedat nic najevo, ale bylo mi fakt smutno a bylo to na mě poznat... doma jsem pak začala i brečet a křičet, prostě jsem se neudržela, i když jsem si celou dobu uvědomovala, že on za to nemůže (říkal kadeřnici že chce o 3 cm, ale vzala mu to rozhodně o víc!) a že mu můj pláč nedělá dobře. Ale v tu chvíli jsem si nedokázala pomoct.
Druhý den jsem se mu pak omluvila a řekla že je to v pohodě, že jsou to jen vlasy a za chvíli dorostou... a za asi další dva dny už jsem si zvykla a docela se mi jeho nový účes zamlouval a přišlo mi že mu sluší. Laughing
Nejhorší je první moment - šok a nezvyk.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

Tyjo, Slunéčko, to chápu ten šok Sad
Jinak se stalo u nás taky něco podobného - kamarád šel na zastřižení ke kadeřnici, jenom trošku zkrátit, a ona mu to vzala strojkem dohola... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

Představa, že by můj kníže přišel s krátkými vlasy je děsná. Má nádherné temné vlasy, dlouhé do půli zad a v délkách se mu jemně vlní. Na skráních je má nádherně prošedivělé. Obléká se výhradně jen do černé barvy a má upravené vousy... Když si vezme dlouhý kabát a vycházkovou hůl, vypadá jak Dracula.
Do dnes si pamatuji, jak jsme se prvně setkali. Vystoupila jsem z trolejbusu a on tam stál... kabát mu vál ve větru a vlasy měl sepjaté na zátylku.

Kdyby se nechal ostříhat, nesla bych to moc těžko. Přišla bych o tolik... když mu splétám cop, nebo se jen tak probírám jeho vlasy když si položí hlavu do klína. Nedokážu si to vůbec představit...


A také vím, že pro něj by to bylo to samé. Nesnesl by ani, abych si vlasy obarvila. Bylo by to pro něj hrozné zklamání a myslím, že bych se mu pak už ani tolik nelíbila.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

Já to vidím asi tak jako Kathory.Každopádně by se to mělo probrat předem Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 9:28 pm    Předmět: Citovat

Před lety jsem se v podobné situaci ocitl. Tehdejší přítelkyně si náhle nechala ostříhat vlasy cca. po lopatky na mikádo (a to ještě jeho dost krátkou variantu). Jenže já vždy zastával heslo: "Čím delší, tím lepší!" Moje reakce nejdříve A (žádná reakce). Ona si asi myslela, že jsem si toho nevšiml, tak mi stále ukazovala zadní část své hlavy, ale já pořád A. Až řekla: "Jsem se nechala ostříhat, líbí se Ti to?" A já jen stručně: "Ne." B Sice, jí to šokovalo, ten den už mi toho moc neřekla, ale snad i vlivem toho si vlasy nechala zase narůstat a nakonec byly i delší než původně.
I když spolu už dávno nejsme, ještě nedávno měla krásně dlouhé vlasy, tak jsem si říkal, že snad aspoň v něčem jsem na ní měl pozitivní vliv. Nedávno jsem jí ale potkal a už je ostříhaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Představa, že by můj kníže přišel s krátkými vlasy je děsná. Má nádherné temné vlasy, dlouhé do půli zad a v délkách se mu jemně vlní. Na skráních je má nádherně prošedivělé. Obléká se výhradně jen do černé barvy a má upravené vousy... Když si vezme dlouhý kabát a vycházkovou hůl, vypadá jak Dracula.
Do dnes si pamatuji, jak jsme se prvně setkali. Vystoupila jsem z trolejbusu a on tam stál... kabát mu vál ve větru a vlasy měl sepjaté na zátylku.

Kdyby se nechal ostříhat, nesla bych to moc těžko. Přišla bych o tolik... když mu splétám cop, nebo se jen tak probírám jeho vlasy když si položí hlavu do klína. Nedokážu si to vůbec představit...


A také vím, že pro něj by to bylo to samé. Nesnesl by ani, abych si vlasy obarvila. Bylo by to pro něj hrozné zklamání a myslím, že bych se mu pak už ani tolik nelíbila.

Tak s tímhle naprosto souhlasím. Mluvím sice hypoteticky, ale u mě by byl konec, naprosto. Čistě proto, že to u mě s krátkými vlasy u chlapů vůbec nefunguje. Prostě se něco vypne a je po...všem Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 10:32 pm    Předmět: Citovat

To be frank, it depends on the situation. If my partner had cancer, and cut her very long hair before chemotherapy began, I would support her throughout and of course not say anything that may hurt her.

If she just went to a salon one day and cut it short because she wanted a change, I would be shocked for sure. Love between two people has to be strong enough to overcome changes in appearance, be it hairstyle, or increase in weight, or anything else.

People who leave their partner because of a change of hairstyle are superficial in my opinion. Whatever a person does to their hair........


................it grows back........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 12:02 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:
Whatever a person does to their hair........


................it grows back........


Občas v souvislosti s tím jak mi teď padají vlasy přemýšlím, jaké by to bylo pro přítele, kdybych vlasy prostě neměla, nebo jen hooodně málo, řídké. A došla jsem k závěru, že pokud já bych sama sebe takovou brala, bral by mě takovou i on.
A pak taky přemýšlím, jaké by to bylo pro mě, kdyby jemu vy/padaly vlasy... moc si to neumím představit (naštěstí - ťuk ťuk - se mu nic takového neděje a soudě podle tatínka ani dít nebude), ale myslím že bych to zvládla, už proto že taková změna není náhlá, ale postupná a člověk má čas si zvyknout.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.