Co říct,když tvůj/tvá partner/ka změní účes....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=670377ac55bb30ad402183c878d29bdbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

Jsou to jen vlasy, ten člověk pod nima se nemění...

Až bude chtít polovička jít nakrátko, půjde. Já mu maximálně předem řeknu, že bude vypadat jak osrstěný lebkoun. On ten názor vezme do úvahy, ale rozhodne se sám za sebe, však je to už dospělý chlap. A až jednou opravdu přijde nakraťoučko, budu do něj rýpat, pošťuchovat ho a tak. Ale stále to zůstane můj chlap. Nejsem fetišistka, aby mě bez vlasů přestal přitahovat.

Stejně tak naopak. Bylo by pro mě vrcholně ponižující dovolovat se pokaždé, když chci nějakou změnu. Ať už je to rudá henna nebo zkrácení o patnáct čísel, jsou to mé vlasy a já nebudu od nikoho žádat požehnání k tomu, abych na ně směla sáhnout. Samozřejmě pak přijdou občas komentáře "A nedala by se ta hlava ještě vyměnit za nějakou jinou? Smile" Ale oba to bereme sportovně. Naštěstí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

No, tak asi by záleželo na konrétní situaci. Kdyby se nechal ostříhat schválně, tak 1. by to se mnou asi švihlo 2. bych asi docela vyváděla 3. no ale nějak bych se s tím smířila, protože přece jen není náš vztah postavený jenom na vlasech, že ano Wink Spíš by záleželo na tom, proč by to udělal, když ví, že mám ty vlasy tak ráda. Protože by pak mohlo jít o něco víc, než jen o vlasy.

V případě, že by to bylo něco co nemůže ovlivnit (a nebudu tu nic psát, protože nechci nic špatného přivolávat...) bych to samozřejmě takto neřešila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 12:33 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Spíš by záleželo na tom, proč by to udělal, když ví, že mám ty vlasy tak ráda. Protože by pak mohlo jít o něco víc, než jen o vlasy.


Jj, to je přesné. Takhle jsem uvažovala, když přišel brouk ostříhaný. Pak mi vysvětlil, že on chtěl o tři centimetry, a kadeřnice si dělala co chtěla.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 12:47 pm    Předmět: Citovat

No tak pokud by šlo o schválnost, nemá to vůbec smysl řešit. Ten, kdo by se snažil druhému ublížit tím, že si na hlavě nechá oškubat něco, co se mu vlastně ani nelíbí, jen aby toho druhého namíchl, ten bude potrestaný sám dost tím, že takový účes musí na hlavě nosit - a zaslouží si tak akorát lítost Smile

každopádně svému polovičkovi důvěřuju a myslím, že ho znám natolik, abych mohla říct, že takovou koninu neudělá jen z trucu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 12:55 pm    Předmět: Citovat

no ak by to môj priateľ došiel za mnou ostrihaný nakrátko bez toho že by mi to povedal (takú situáciu ale nepredpokladám), tak asi by som najprv ostala dosť v šoku. asi by som mu nepovedala nič nadšené... vlastne možno by som slova nebola vôbec schopná.. mám jeho vlasy rada Smile

ale pokiaľ by sa vážne chcel ostrihať, tak to už je jeho vec, ja by som mu v tom nebránila. aj keď to asi nebude tak skoro, pretože sa mu do strihania nechce. vždy keď frfle na svoje vlasy, tak mu poviem, že nech sa ide nechať ošmýkať a to sa vždy zaškaredí a povie "No určite" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Nekecala bych mu do toho, zrovna tak je to moje věc, co si s vlasy udělám...horší by bylo, kdyby se ostříhal a mě do toho nutil taky, nedej bože by mě nějak zmanipuloval a ostřihl to on.....ale to už jsme někde jinde a naše cesty by se pak rozešly Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

Vlasy jsou bohužel pomijívá zaležitost (hlavně u mužů ) - a pokud ten druhý dospěje k nazoru, že už se v dlouhých vlasech necítí dobře ( padají, řídnou, lámou se, menopausa Laughing ) - je to jeho volba, která by se měla respektovat. Wink Náš vztah nikdy nebyl založený na délce vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmě, pokud se vyskytne nemoc, následky úrazu či cokoliv takového, pak by ode mne měl můj partner maximální podporu a pomoc. Vlasy bych vážně neřešila. V tu chvíli by byly to nejméně podstatné na světě.

Za normálních okolností... Jistě, jsou to moje vlasy, můžu si je nechat ostříhat, nebo nabarvit... Na změnu souhlas nepotřebuji. Stejně tak on. Ale osobně po změně netoužím. Vím, že se mu tohle líbí a i mně to vyhovuje. Líbí se mi náš kontrast... on tmavý a já světlá. Takže nemám důvod cokoliv se svými vlasy měnit.

Kdyby se nechal ostříhat, budu ho milovat stejně... Ale prostě takhle je osobnost, sluší mu to a je to jeho volba. Ještě než jsme se setkali.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

My konzultujeme všechno - barvu i krácení. Neumím si představit, že by to tak nebylo, vím, že moje vlasy miluje a kvůli němu si je nechávám narůst. Jemu naopak velmi sluší krátké vlasy a kvůli mně si je dává stříhat, přestože byly doby, kdy míval dlouhé (to jsme spolu ještě nebyli). Kdyby se teď rozhodl, že si nechá zase narůst dlouhé, hledala bych za tím něco jiného, jak už tu někdo psal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 6:20 am    Předmět: Citovat

No pokud by to přišlo bez varování, tak by to se mnou asi švihlo. Čímž nechci říct, že se mě partner musí ptát, jestli se může nechat ostříhat (jasně, že nesmí Twisted Evil ), ale mohl by mi aspoň říct, že jde k holiči, abych měla čas se na to psychicky připravit (posilnit se nějakým alkoholem a tak Wink )

Jak už jste tu říkaly, záleží, co za tím je. Pokud by mi řekl rozumný důvod, tak bych se s tím musela smířit. Ale asi bych dost prskala. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.