Co říct,když tvůj/tvá partner/ka změní účes....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6197b35cad3d80df11677bcdb4b0a09eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:45 am    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
My konzultujeme všechno - barvu i krácení. Neumím si představit, že by to tak nebylo, vím, že moje vlasy miluje a kvůli němu si je nechávám narůst. Jemu naopak velmi sluší krátké vlasy a kvůli mně si je dává stříhat, přestože byly doby, kdy míval dlouhé (to jsme spolu ještě nebyli). Kdyby se teď rozhodl, že si nechá zase narůst dlouhé, hledala bych za tím něco jiného, jak už tu někdo psal.



Já si taky na druhou stranu nedokážu představit, že bych třeba jednoho dne přišla odbarvená na blond a ostříhaná na ježka... Laughing Samozřejmě, že ten vztah stojí i na něčem jiném než na vlasech, ale připadá mi zas na druhou stranu zvláštní vůbec nebrat ohled, na to co ten druhý myslí. Přece se chci líbit hlavně jemu, tak mi připadá normální, že zeptám na názor, třeba i u oblečneí a tak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

Tuhle jsem bráchovi řekla upřímně, že vypadá jako ukrajinec - protože jeho ženuška mu oholila hlavu z pánského krátkého střihu na 1 mm Exclamation V kombinaci s větším břichem, fakt na mašli Sad Chudák, ta mu dala prdu.

Jinak můj Jaroušek má taky kratší střih, nechci říkat alá Beatles, ale něco podobného, a když přijde ostříhaný víc, tak mi to nevadí, jen mámm nutkání mu ty vlasy cuchat, protože vypadají moc upraveně Laughing Je zlatíčko, protože kvůli mně si nenechává růst vousy, i když občas touží je mít. Kdyby si je prosadil, řekl, že je opravdu moc chce a basta fidli, nezbývalo by mi, než si zvykat Smile Přece jen, to je taky pozvolný proces Smile

Co se mně týče, tak jak jsem si ve Photoshopu zkoušela obarvit vlasy na zrz, nebo jak jsem zkoušela paruku - a poslala mu foto na mobil - tak vždycky na to reagoval, že je zvědavej, až mně tak uvidí na živo. Má mé vlasy rád, ale změně by se nebránil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Je zlatíčko, protože kvůli mně si nenechává růst vousy, i když občas touží je mít.


There aren't many women who like beards...... Laughing Surprised Very Happy Good for you Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 2:51 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:
There aren't many women who like beards...... Laughing Surprised Very Happy Good for you Wink

že ne, jo? Laughing Laughing já chundelatý ráda Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:
hankabar napsal:
Je zlatíčko, protože kvůli mně si nenechává růst vousy, i když občas touží je mít.


There aren't many women who like beards...... Laughing Surprised Very Happy Good for you Wink
You don't understand to her I think.She doesn't like beards too Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 3:04 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
MrE napsal:
hankabar napsal:
Je zlatíčko, protože kvůli mně si nenechává růst vousy, i když občas touží je mít.


There aren't many women who like beards...... Laughing Surprised Very Happy Good for you Wink
You don't understand to her I think.She doesn't like beards too Wink .


I think MrE understood because it is good for me that my boyfriend is willing not to have beard Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 12:32 am    Předmět: Citovat

kombinace b) a c), tedy řekla bych mu, co si o tom myslím, ale tak, abych nezranila jeho city
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 12:42 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
MrE napsal:
There aren't many women who like beards...... Laughing Surprised Very Happy Good for you Wink

že ne, jo? Laughing Laughing já chundelatý ráda Laughing Laughing

ani náhodou Laughing Twisted Evil jedině oholený, nechlupatý Twisted Evil teda ne všude Cool
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 12:52 am    Předmět: Citovat

MrE napsal:
hankabar napsal:
Je zlatíčko, protože kvůli mně si nenechává růst vousy, i když občas touží je mít.


There aren't many women who like beards...... Laughing Surprised Very Happy Good for you Wink


Já vousy můžu, drahý můj je má a ono to ták příjemně škrabká Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 7:54 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
egle napsal:
že ne, jo? Laughing Laughing já chundelatý ráda Laughing Laughing
ani náhodou Laughing Twisted Evil jedině oholený, nechlupatý Twisted Evil teda ne všude Cool

pozor, já tím nemyslela zarostlé nepěstěné cosi... chundelatost se taky musí udržovat Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.