Cop jako čelenka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=33368e0cdaaee15a3052f5291be21009Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 5:19 pm    Předmět: Citovat

No tak já mám vlasy do půlky zad a copánek vytvořený za uchem prostě jako čelenku nedám, neskončí mi až na druhé straně, je moc krátký Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
No tak já mám vlasy do půlky zad a copánek vytvořený za uchem prostě jako čelenku nedám, neskončí mi až na druhé straně, je moc krátký Sad


Jdu to zkusit Smile
Ale to jsi nedělala ze všech vlasů, že ne? Jen ten malý, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

Kath Arrow To ti musí jít. Já mám vlasy o něco kratší než ty, do sedmdesáti centimetrů od čela mi ještě trochu chybí, a tohle mi jde Shocked
Možná jsi jen vybrala nějaký kratší pramen Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 7:39 pm    Předmět: Citovat

No nějak tomu právě nerozumím... Protože se psalo, že to jde i na vlasy po ramena, mně to fakt nejde Shocked A to jsem vzala dlouhý pramen. Začíná za uchem dole, protože kdybych ho brala za uchem odprostřed nebo nahoře, vypadalo by to dost blbě (opravdu miluju své kouty). Skončí mi asi pět cm nad uchem na druhé straně. No ale když bych přežila tohle, tak mi není jasné, jak to může držet? Laughing Zadělala jsem to sponkama (dvěma) a on ten cop padá dozadu na týl, nedrží jako čelenka. Dát sponku do toho copánku to asi nebude vypadat moc fajn Laughing Ach jo, fakt je to pro mě asi nenositelné, ale je to táááák hezké Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 8:43 pm    Předmět: Citovat

Jé to je tak hezké! Surprised Asi to taky zkusím!Ale asi jen z toho tenkého pramínku,protože mám sestříhané vlasya ptčelo by mi to a vypadala bych jak dikobraz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

Webgirl napsal:
Takže se to dělá z vlasů za uchem? jsem to zkoušela, ale asi jsem kopyto.

To, co znám já, ano. Na jedné straně zapleteš pramínek a na druhé straně ho skrytě připneš malou sponkou. Vlastně to ani není čelenka, vede to přes čelo pod linií vlasů, nikoliv přes vlasy. Hodí se to spíš na pověšení něčeho (třeba kamínku doprostřed čela).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

no ja som to skúšala včera. nad každým uchom som urobila tenký vrkôčik a pripla ho na druhej strane hlavy. vyzeralo to perfektne. jednoduché a nenápadné, nepadali mi vlasy do tváre a držalo to v podstate celý deň - to zvlášť oceňujem, pretože moje vlasy nechcú v hocjakom účese držať, lebo sú ťažké... tuším to budem praktizovať častejšie Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 2:49 pm    Předmět: Citovat

Je tak to taky rozhodně vyzkouším! Very Happy A co děláte s ofinou,mám ji skoro po bradu,tak aby to nevypadalo neuprveně Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 5:07 pm    Předmět: Citovat

no ja mam ofinu trochu dlhšiu než ty... nijako špeciálne som ju však neriešila, proste keď som si vybrala tie pramienky na vrkôčiky, tak ostatné vlasy som si dala do gumičky nech nezavadzajú. no a oni sa potom nejak sami poddali Very Happy len to pripneš poriadne a trochu upravíš. keby som mala foťák, tak ti ten postup aj nafotím, ale nemám.... každopádne - treba skúšať, chce to aj trochu prax, mne to na prýkrát tiež poriadne nevyšlo Smile aj dnes som si to učesala a dokonca mi to vyšlo lepšie než včera Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanybany
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 5:31 pm    Předmět: Citovat

našla jsem nějaký odkaz na pletení toho copu je to skoro až na konci cca tak v 2 minutě to začíná http://www.youtube.com/watch?v=1F_DN8-86dg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.