Cop jako čelenka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6c5f5829ad03f6d29a3255ee6146ca6dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

Asi 70,- na to, že prodávaj obyč plastový čelenky za takovou pálku mi to přijde i dobrý. Akorát, jestli to vydrží... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 4:50 pm    Předmět: Citovat

Ty čelenky z vlasů jsou skvělý nápad, moc se mi líbí a nebudou se za ušima přetlačovat s brýlemi. Zkoušela jsem tu z jednoho pramínku a vypadá moc dobře. Na druhé straně jsem cůpek chytila gumičkou k jednomu spodnímu prameni a krásně se to schová pod horními vlasy. Zkoušela jsem taky dva copy proti sobě (ze všech vlasů) přes temeno, ale tam si nějak neumím poradit s tím, jak ty konce chytit, aby to drželo a nebylo to vidět. Ještě zkusím ten francouzský.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 4:59 pm    Předmět: Citovat

V sobotu na ples jsem si nechala rozpuštěné vlasy a jen je zachytila "čelenkou" ze dvou pletených copánků - myslím, že to bylo docela hezké Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Webgirl
81-160
81-160


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 9:02 pm    Předmět: Citovat

Jen 70? Tak to jsem se asi špatně koukla nebo nevim...Rozhodně to zní docela neuvěřitelně...Ještě tam zaskočim a možná to teda koupim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

Dani, fotkuuuuu Smile Tady o tom každý mluví, ale viděla jsem jen profifotky z kadeřnictví.

A hlavně - to vám fakt drží delší dobu? 8-O (Delší myšleno 1 a víc minuty) Mně to nejde ničím přichytit za tím uchem, pérko je na to moc velké a jde mi vidět, skřipec mi klouže a malinká gumička mi trčí. :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 7:27 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Dani, fotkuuuuu Smile Tady o tom každý mluví, ale viděla jsem jen profifotky z kadeřnictví.

A hlavně - to vám fakt drží delší dobu? 8-O (Delší myšleno 1 a víc minuty) Mně to nejde ničím přichytit za tím uchem, pérko je na to moc velké a jde mi vidět, skřipec mi klouže a malinká gumička mi trčí. :-/

Vyžádám si fotky od kamaráda (my jsme nefotili) a dodám.
Já jsem se inspirovala odkazem, který tady v srpnu dávala hanybany (je to na konci 2. stránky), předtím mě nikdy nenapadlo, že to můžu udělat ze dvou copánků, každý z jedné strany, a ono to opravdu drží líp. normálně jsem to přichytila sponkou a drželo.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 8:01 am    Předmět: Citovat

Mikineczka napsal:
Karmilla napsal:
mali ste si dať do googlu heslo "tymošenková" http://img.aktualne.centrum.cz/105/25/1052501-byvala-ukrajinska-premierka-julija-tymosenkova.jpg to sa mi strašne páči, akurát by ma zaujímalo či sú to jej vlastné vlasy.. na to treba vlasy minimálne po zadok, ešte lepšie dlhšie (aby bol ten "veniec" úplne okolo celej hlavy)
výroba je jednoduchá.. vlasy si dám do gumičky na stranu, zapletiem cop, zagumičkujem, obtočím okolo hlavy, pripnem sponkami, na konci sa to spojí a zakamufluje gumička..
zdá sa mi, že mám tú hlavu potom úplne odľahčenú, super pocit..
kedysi mi mamina robila niečo podobné, zaplietla francúzsky cop okolo hlavy, to ide aj s kratších vlasov a tiež to vyzerá zaujímavo.

Viděla jsem její fotku s rozpuštěnými vlasy a měla je kousek pod ramena, proto si myslím, že toen cop není z jejích vlasů...

tedka jak byla ta krize s plynem tak s tím učesem furt chodila Smile na netu ji kdosi nazval ženská s kosmodiskem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 9:57 am    Předmět: Citovat

Dany, já chci taky rozhodně fotku, připadně prosím i zlehka nastínit, jak jsi to udělala a čím jsi to přichytila. Je to jedna z variant, o které uvažuju taky na ples, tak ať vím, jestli se na to mám vyfláknout zrovna, páč to nesvedu... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 10:41 am    Předmět: Citovat

Takže jsem dala do galerie fotku, jak to asi vypadalo. Zbytku vlasů si nevšímejte, měla jsem je navlněné a neivně jsem si myslela, že mi to vydrží dýl než půl hodiny - omyl.
Udělala jsem to opravdu velice jednoduše. Začala jsem tím, že jsem si zčesala vlasy dozadu a tam je (provizorně) sepnula, aby se mi neudělala pěšinka. Pak jsem na každé straně upletla opravdu tenký copánek. Bylo to tak asi nad uchem, možná trošku před ním, na to už přijdete.
Ze začátku ten copánek hodně utahujte a táhněte ho trochu od hlavy. To kvůli tomu, až ho obrátíte, aby se vám tam neudělal takový ošklivý chumel z vlasů. Ještě lepší je plést ho úplně nahoru, tzn. normální cop, ale táhnout ty vlasy nahoru, to jsem kdysi zkoušela, ale jsou k tomu zapotřebí pomocné ruce, aspoň já sí to sama takhle nezapletu.
Když máte dva copánky, tak je normálně dejte přes hlavu jako čelenku a na druhé straně zasponkujte. Tím, že jsou ty copánky dva, tak to drží dobře (aspoň mně to drželo). Pokud vám ten copánek pokračuje i za tou sponkou, tak ho normálně rozpusťte, tak sponka (nebo dvě) to udrží. No a nakonec rozpusťte horní vlasy a je to.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 3:27 pm    Předmět: Citovat

Dani, vyzerá to super.. vďaka za inšpiráciu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.