Cop jako čelenka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f82a6040b1f8dcd3f5edc2e4c45940bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 4:08 pm    Předmět: Citovat

Dani,vypadá to vážně moc hezky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
monika.ocetkova
81-160
81-160


Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 4:46 pm    Předmět: Citovat

hmm, fakt moc pěkné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 2:27 am    Předmět: Citovat

Já su asi úplně levá, před nějakou dobou jsem několikrát zkoušela čelenku ze dvou copánků podle jednohop videa, ale nevypadalo to nijak extra dobře a měla jsem pocit, že se to za chvilku rozpadne Rolling Eyes Nu, zkusím to znovu a uvidím, když jsem se naučila plést francouzák, tak musím zvládnout i tohle Laughing
Mimochodem prodávají se i už hotové čelenky s copem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 9:47 am    Předmět: Citovat

Včera jsme viděla na ulici slečnu, a měla takový ten cop obtočeny kolem hlavy, jako nosila,nebo nosí? Tymošenková...nikdy jsem to na nikom neviděla a když jsem to spatŕila na vlastní oči uplně mi to vyrazilo dech, bylo to opravdu nádherné!!! Ale asi je na to opravdu potřeba mít dlouhé vlasy..a to já budu mít tak za sto let Very Happy ale vypadalo to opravdu dokonale....Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 6:28 pm    Předmět: Citovat

Jojo, já už jsem jak na trní, ať mi těch 20 čísel vyroste, abych ho mohla zaplést a pak s ním budu venku budu krutě jediná, kdo ho bude mít Very Happy Ale překvapuje mě, že je tolik dlouhovlásek, co ho můžou udělat a nenosí ho. NEJnádhernější účes, ááách Very Happy Už aby to bylo Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 6:47 pm    Předmět: Citovat

přesné jen a jen obdivné ách!!!!!!To teda doufám, že tě nepotkám jak se budeš krutě procházet ulicemi Very Happy A jak dlouhé, myslíš že je potřeba vlasy mít, abys to zapletla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 7:53 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Ale překvapuje mě, že je tolik dlouhovlásek, co ho můžou udělat a nenosí ho. Twisted Evil


Na to je snadná odpověď. Já třeba za prvé nemám pocit, že by mi to slušelo, za druhé mi tady ty věci prostě ne a ne nedrží Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 8:01 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Jojo, já už jsem jak na trní, ať mi těch 20 čísel vyroste, abych ho mohla zaplést a pak s ním budu venku budu krutě jediná, kdo ho bude mít Very Happy Ale překvapuje mě, že je tolik dlouhovlásek, co ho můžou udělat a nenosí ho. NEJnádhernější účes, ááách Very Happy Už aby to bylo Twisted Evil

Já už se taky těším, až vlasy dorostou do dostatečné délky, zatím alespoň občas nosím ukrajinu ze dvou copů, ale není to ono, zvlášť teď, když mi tak třetina vlasů vypadala Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 11:29 pm    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
přesné jen a jen obdivné ách!!!!!!To teda doufám, že tě nepotkám jak se budeš krutě procházet ulicemi Very Happy A jak dlouhé, myslíš že je potřeba vlasy mít, abys to zapletla?


Záleží, jak kdo má vlekou hlavu Very Happy Mně chybí takových 15 čísel, tedy po boky... Takže možná za dva roky Confused Ale dala jsem si cíl, že budu státnicovat (zřejmě za dva roky) s copem kolem hlavy Laughing

Klarus, s tím držením máš asi pravdu... člověk aby do teho napral hafo vlásenek, aby to drželo. Rolling Eyes

Sha - tojo, ze dvou copů to vypadá fakt divně, ty copky jsou hrozně tenké (aspoň ty mé) a nevypadá to ani trochu hezky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 12:20 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:

Sha - tojo, ze dvou copů to vypadá fakt divně, ty copky jsou hrozně tenké (aspoň ty mé) a nevypadá to ani trochu hezky...

Já myslím, že to vypadá pěkně, mě se to líbí, ale není to ono, jak jsou ty copy tenčí, to jo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.