Cop jako čelenka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0a563bbc457ca75fbf889ea86776c1e3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 9:19 am    Předmět: Citovat

Občas nosím dva copy přes temeno, a Timošenková mi říkají stejně! Rolling Eyes Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2009 4:37 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem to tady četla, tak jsem to musela hned jít do koupelny zkusit. Vzala jsem pramen vlasů za uchem, ale výš než je ucho a upletla jsem copánek, pak jsem ho dla přes hlavu a na druhé straně za uchem jsem z toho copu a ještě jednoho pramínku zapletla dopánek dlouhá asi 2 cm, aby to pořádně drželo, pak jsem to připla pinetkou a drží to a dokonce mi to sluší, to není moc obvyklé..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyMarian
161-320
161-320


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2009 7:59 pm    Předmět: Citovat

Já teď v obchodě viděla přímo čelenku co vypadala jako cop z vlasů.. Taky možnost..
_________________
Everything is a choice. Everything we do.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 10:23 am    Předmět: Citovat

já timošenkovou nosím jako účes na spaní.. Laughing ovšem ze dvou copů samozřejmě a vypadá to celkem fajně..

návod:
upletu dva copy trošku výš... zvednu nahoru, překřížím proti sobě a dole sepnu vlásenkami oba konce..

no a na spaní to nosím obráceně, páč se mi s tím nechce piplat, sepnu to nahoře nad čelem.. zasponkuju dohromady pěti vlásenkama a drží to jako klíště... nic nezavazí, nikdo mi na nic nelehá.. pro mě ideální..




jo a těch vlásenek si nevšímejte.. je to udělané narychlo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 11:49 am    Předmět: Citovat

já zkoušela timošenkovou včera, výsledek u mě v galerii Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 1:08 pm    Předmět: Citovat

LadyMarian napsal:
Já teď v obchodě viděla přímo čelenku co vypadala jako cop z vlasů.. Taky možnost..


Laughing to jsem si přesně v listopadu koupila Smile Jenom na doma, neb se s tím zrovna dvakrát machrovat nedá, zvlášť, když je to úplně jiný odstín. Ale doma si jí užívám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 9:47 pm    Předmět: Citovat

ja skusim zapliest taky miny francuzsky cop od ucha k uchu a zvysok rozpustene vlasy. teraz tu machrujem ked sa mi podaril obstojne podaril crown braid co? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 1:34 pm    Předmět: Citovat

Hančo, to je super nápad. Je to moc pěkný. Very Happy
Vy řádíte, až mi narostou delší vlasy, tak vám ukážu.Surprised))
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
LadyMarian napsal:
Já teď v obchodě viděla přímo čelenku co vypadala jako cop z vlasů.. Taky možnost..


Laughing to jsem si přesně v listopadu koupila Smile Jenom na doma, neb se s tím zrovna dvakrát machrovat nedá, zvlášť, když je to úplně jiný odstín. Ale doma si jí užívám Smile


myslela jsem, že to je novinka, ale už se to tu řešilo dávno Smile
Z Takka mám takovou čelenku jako pletený cop, vzadu je na gumičce. Měli odstíny tmavší blond, hnědá a černá. Ta hnědá mi zrovna tak pasuje k vlasům, že si spolužačky myslely, že to jsou moje vlasy Smile Čelenky moc nemusím, ale s touhle nevypadám ani nijak blbě a jsem s ní spokojená a neciítím se divně. Stála 100. A měli tam verzi tlustší copek, něco jako holky na začátku tématu dávaly tenhle obrázek https://www.bhowigs.com/shop/files/ranggum/d_607.jpg a nebo dva tenčí copánky, ale ty vypadaly divně, ale možná to bylo proto, že byly jen v černé barvě...Pokud se neutrefí odstín vlasů a čelenky, tak to asi bije do očí, ta "moje" zrovna fakt sedla Smile Tak třeba to někomu pomůže Smile a taky udělá radost. Akorát doufám, že se hnedka nerozpadne, protože už trošku začínají trčet z copu ty "vlasy", dost náchylná je na zachytávání se o kdeco, i když se snažím být opatrná...
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Webgirl
81-160
81-160


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 1:50 pm    Předmět: Citovat

Tak už jsem si to taky koupila v Takku. Přestože mám poměrně dlouhý vlasy, tak mi to za boha nejde vyrobit...Ale ještě to zkusim Idea Hlavní problém je u mě přichycení toho copánku...Vlásenky mi nefungujou skoro na nic, ale tady zklamaly i moje oblíbený prolamovačky, tak nevim čim to může bejt...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.