Cop jako čelenka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a09354c1db59831fc8e3873330955783Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 5:35 pm    Předmět: Citovat

tohe nosím docela často do školy, protože je to fakt docela pohodlné (pokud si zrovna nezapíchnu vlásenku do lebky) a vypadá to originálně. jen na ten cop kolem celé hlavy jsem se ještě nezmohla, pořád končí nad uchem, mrcha jedna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psychoklara
41-80
41-80


Založen: 19.5.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 7:42 pm    Předmět: cop jako čelenka Citovat

Účes "Alá Tymošenková" je jeden z mála, díky kterému si nenamočíte vlasy i když jsou hodně dlouhé, takže můžu jen doporučit. Objevila jsem ho v lázních, když jsem potřebovala právě něco, co by mi drželo vlasy nad úrovní ramen.

Ale má to nevýhodu (nebo výhodu:)) - pokud jste navíc blond, hodně lidí Vás pak bude považovat za rusku. Na výletě v Mariánkách po mě koukali rusáci a v našich Františkánkách se mě paní ptala na cestu, pak se zarazila a zeptala se jestli vůbec mluvím česky Very Happy. Ale člověk tak docela pozná, jak se u nás žije ruské či ukrajinské menšině, hodně lidí mělo řeči... ("Koukni se, už se tady zase roztahujou! Ať táhnou zpátky na východ!" apod.)

Jo a návod na česání: upletu si obyč. cop s nakloněnou hlavou na jednu stranu a pletu si ho vepředu - vlasy jsou provlečeny pod uchem... a pak to přehodím a připnu asi deseti vlásenkama na moc místech - bez nich by to nedrželo. Je potřeba hodit vlasy přes hlavu tak, aby člověk cítil váhu někde uprostřed, jinak to bude klouzat na stranu. A trčící vlasy z konce copu je potřeba taky zastrkat a přichytit vlásenkama.

Snad to někomu pomůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 8:18 pm    Předmět: Re: cop jako čelenka Citovat

Jak dlouhé vlasy máš? Smile Pořád přemýšlím, jak to udělat z vlasů nad pas tak, aby to nemusel být francouzský a nevypadalo to blbě. (Končí mi úzký konec nad druhým uchem a to fakt jakože ne). Francouzský zas nevypadá tak hezky a je jakoby "uvnitř vlasů". Jinak mně si s Ruskou pletou i když ten cop nemám, takže by to krásně doplňoval Very Happy Mám s ním v galerce jednu fotku, vypadá to docela hezky, ale je jen na jedné straně hlavy, na druhou už nedošáhne... Laughing

Psychoklara napsal:

Jo a návod na česání: upletu si obyč. cop s nakloněnou hlavou na jednu stranu a pletu si ho vepředu


Jinak já to nepochopila už v téhle fázi. Jak jako dopředu? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Psychoklara
41-80
41-80


Založen: 19.5.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 12:23 pm    Předmět: cop přes hlavu Citovat

Vlasy mám do půlky zad – ale taky mi nad druhým uchem už trčí konce vlasů… (když to trčí extrémně, dám si tam výraznou sponku – fialovou květinku – ta odtáhne pozornost od trčících konečků a vypadá to pěkněSmile).

Zkusím ten návod popsat líp:
Vlasy si přehodíš na jednu stranu, takže všech vlasy budeš mít jakoby vepředu na jednom rameni. Pak začneš plést obyčejný cop, já u toho pletení držím vlasy spíš před sebou, netahám je tolik dolů… No a pak na konci zauzluješ a přehodíš přes hlavu. Pokud to vypadá divně, tak cop otočíš – zakroutíš zápěstím – a cop se otočí kolem své osy o 180°C – a znovu zkusíš přehodit přes hlavu. A pak vlásenkami přichytneš na mnoha místech.

Mám udělat fotonávod? Very Happy Posílám foto z lázní z r.2008, jak to vypadá na mé hlavě, není ale moc vydařené a chtělo by to mírnou retuš toho vlásku na čele:), tak to berte s rezervou. A taky už to tam mám dost rozcuchané.


http://img5.rajce.idnes.cz/d0502/1/1284/1284487_f42e02fa9012376675b75b8eb7baed4c/images/IMG_2133.JPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 2:18 pm    Předmět: Citovat

Psychoklara: no tak to jak popisuješ jsem již zkoušela mnohokrát udělat, teoreticky je to dost super návod. Ale pro nás s Kath, vlasy světlé a velmi jemné, prakticky nepoužitelné. Já teda nevím jak ostatní, ale když si dám vlasy na jednu stranu a chci to trochu utáhnout (bez toho to enjde) tak se mi udělá úplně hnusná "pleš" - mám tam jen takové slabé vlásky a prosvítá kůže a celkově, nic moc.... Sad a furt se mi tam rýsuje pěšinka.
Já to nosím -ale jen občas, pracné- 2 copy utažené těsně u ucha a pak se to navzájem na hlavě překříží a pinetkama zacvaká. tímpádem se mi nevytvoří ta "pleš".
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 4:51 pm    Předmět: Citovat

Psychoklara: Jé, u tebe to vypadá krásně Surprised Máš husté vlásky, u těch se to dělá dobře, věřím Very Happy Ten návod už je dobrý, takhle jsem to dělala také, ale jak píše Soniczka, pro nás ne Sad Já to mám ještě ztížené tím, že mám hodně výrazné kouty a pokud do nic nedám vlasy zezadu, tak to vypadá hrozně. Na tyhle účesy musí holt být aj ty ruské vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 5:07 pm    Předmět: Citovat

Tak se mi povedl, takový ten slabounký copánek přehozený na druhou stranu a vypadá to celkem dobře. Smile Ještě jsem to trošku "vylepšila" Very Happy takovejma blbinkama a zadní vlasy jsem zapletla do copu a zobákovým skřipcem přichytila nahoru, takže je z toho takovej drdol Smile Jinak účes "ukrajina" mi asi jentak nepůjde Sad. Mám na to ještě krátký vlasy.
Foto v galerii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psychoklara
41-80
41-80


Založen: 19.5.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 8:42 pm    Předmět: cop čelenka Citovat

Tak to mě mrzí holky, že vám neporadím Confused ...nenapadlo mně, že někdo na to prostě nemá vhodné vlasy. Ale jinak já mám taky šílené kouty a místy mi to vypadá jak pleš... Crying or Very sad

Tak si aspoň můžete udělat ten malý copánek z jednoho pramene Wink Dnes jsem ho taky nosila a moc se líbil. Ale kdybych nečetla tohle téma, tak bych ho dnes neměla. Paradoxně jsem měla problémy s tím malým copánkem - chtěla jsem si ho uplést už dřív, ale pořád se mi to jaksi muchlalo, nebo vlasy divně odstávaly nebo vznikala velká mezera díky tomu vybranému pramenu...

Každý máme někde rezervy ... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 8:49 pm    Předmět: Citovat

Ono ten malý někomu drží? Very Happy Můj měl životnost asi 3 minuty... Sklouzává mi z temene dolů a tam je blbé dávat pérko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Psychoklara
41-80
41-80


Založen: 19.5.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Ono ten malý někomu drží? Very Happy Můj měl životnost asi 3 minuty... Sklouzává mi z temene dolů a tam je blbé dávat pérko.


Já dala jednu vlásenku kousek od začátku copánku a dvě vlásenky z druhé strany hlavy - u konce copánku a drželo to bez problémů... (mám vlásenky v barvě vlasů, takže jsou dost nenápadné)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.