úprava dlouhých vlasů na noc
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=85e1119f2e79df19053efe657ea9b937Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2006 10:06 am    Předmět: úprava dlouhých vlasů na noc Citovat

Tak mě napadlo, jak si své vlasy upravujete na noc,teda pokud si je vůbec nějak upravujete...Já se neobejdu bez toho,abych si na noc upletla cop nebo stáhla vlasy do ohonu, jinak bych se na nich snad uškrtila....Jaké triky máte vy???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2006 10:32 am    Předmět: Re: úprava dlouhých vlasů na noc Citovat

Kopretina napsal:
Tak mě napadlo, jak si své vlasy upravujete na noc,teda pokud si je vůbec nějak upravujete...Já se neobejdu bez toho,abych si na noc upletla cop nebo stáhla vlasy do ohonu, jinak bych se na nich snad uškrtila....Jaké triky máte vy???


Ahoj,
Moje milá většinou neupravuje, a ráno třeba čtvrt hodiny od-dreaduje. Jistě že jí to vlasy ničí... ale zkuste jí to vysvětlit Wink
a.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2006 11:08 am    Předmět: Citovat

Mě se to "dredovatění" stává třeba i když nosím přes den rozpuštěné vlasy,je jich tolik že se prostě zacuchají...proto je jen málokdy nosím volně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2006 11:47 am    Předmět: Citovat

V noci to také řeším copem.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2006 10:06 pm    Předmět: Citovat

Já mám štěstí, že spím nahoře na palandě, tak stačí vlásky pěkně pověsit dolů a je pokoj, i když se převaluji Smile Je to skvělé i na sušení, jak už jsem se tu kdysi kdesi šířila. A le někdy si i já nechám ten cop. Má to tu výhodu, že ráno je hřívka po rozpletení hezky zvlněná Smile
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2006 1:57 pm    Předmět: Citovat

No, Fairy Arrow , musím se přiznat, že ta představa, jak z té palandy visí ten vodopád vlasů je velice rajcovní Cool. A spí někdo pod tebou, myslím na spodní palandě?
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2006 2:38 pm    Předmět: Citovat

Franta napsal:
No, Fairy Arrow , musím se přiznat, že ta představa, jak z té palandy visí ten vodopád vlasů je velice rajcovní Cool. A spí někdo pod tebou, myslím na spodní palandě?


Co já tak slyšel, tak tam spí velkej šedej vlk Wink Že, Fairy Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2006 6:11 pm    Předmět: Citovat

Jakpak to ten Admin uhodl? Shocked A každé ráno mě můj vlk za ty visicí vlasy zatahá, abych nezaspala. A když je tu zima, tak spí nahoře u mne. Má totiž nádherně hustý teplý kožich a skvělé hlídací schopnosti Smile Wink
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2006 8:43 pm    Předmět: Citovat

Fairy a spí někdy Tvůj vlk na Tvých vlasech jako na polštáři ? Vlasy a hlavně dlouhé jsou ten nějkrásnější a nejměkší polštář, který znám... Embarassed Laughing Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2006 9:47 pm    Předmět: Citovat

Vlk velice rád spí na mých vlasech! Jiný polštář už nechce Wink . Ale často mi je docela zacuchá, ja k si v nich vyšlapává pelíšek, a v noci se v nich rochní Wink
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.