Seriály
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 83, 84, 85  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff77ae4767a4b2058dbbcd0e1f9e07deZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

Tak já patřím k fandům Stargate hlavně Atlantis Smile a to jsem nad tím ofrňovala nos, ale nějak mě to zaujalo Wink a nepustilo!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:17 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Tak já patřím k fandům Stargate hlavně Atlantis Smile a to jsem nad tím ofrňovala nos, ale nějak mě to zaujalo Wink a nepustilo!!!


Aj ja!!!!Atlantis jsem nemela moznost videt, ale SG mam nakoukanou celou, nekolikrat a muzu na to koukat furt znova. Laughing Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:23 am    Předmět: Citovat

Hmm, tak spousta už tady padla: Ztraceni (i když mě štve, jak to furt natahují a spousta těch lidí tam je na facku...), Simpsonovi, Přátelé, Twin Peaks, Červený trpaslík... pak taky úchylárna zvaná Lexx, to je naprosto kultovní záležitost... Laughing Laughing Laughing

Docela mě překvapuje, že jsou tu i muži, co mají rádi Gilmorky...??? Shocked Shocked Shocked Ty dvě jsme nějak nepobrala, připadají mi jako totálně vymaštěné husy... Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:28 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Docela mě překvapuje, že jsou tu i muži, co mají rádi Gilmorky...??? Shocked Shocked Shocked Ty dvě jsme nějak nepobrala, připadají mi jako totálně vymaštěné husy... Embarassed Embarassed Embarassed


Me zas ten jejich humor dost bere. Clovek se na tom za jedno nauci anglicky, bo takovou kadenci mluci v serialech malokdo, a za druhe je to fakt fajny serial. Ale toť moje opínie Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

Me zas ten jejich humor dost bere. Clovek se na tom za jedno nauci anglicky, bo takovou kadenci mluci v serialech malokdo, a za druhe je to fakt fajny serial. Ale toť moje opínie Wink


Ja nevím, mně prostě nějak nesednou... za vše mluví fakt, že ta menší pipka toužila jak blázen jít na jakýsi snobácký ples a ještě v bílých šatičkách... Rolling Eyes ... Tak asi je jasné, že člověka mého typu to neosloví... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

Jj, šak to nesedne každému. Ale jsou tam dobre bizarni postavicky mestskeho koloritu Very Happy Treba Kirk... Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

no jo, gilmorky, oddechovka, sem ráda, když je vidím, ale kámoška je jima posedlá, to zase nechápu.
krok za krokem sem zapomněla, miluju kouďáka Very Happy (další oblíbenej hezoun Very Happy )
a ještě si teď vybavuju báječná léta nebo jak se to menovalo, o takovym černovlasatym klukovi a jeho dospívání, bylo to jakoby vyprávěný, když už byl starší. to byl taky můj oblíbený seriál.
a ŽELVY NINJA, málem bych zapomněla Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:51 am    Předmět: Citovat

Měla jsem strašně ráda Plný dům, ale bohužel u nás nikdy nedávali všechny série. Ve volných chvílích se to snažím nějak postupně hledat na youtube, ale moje angličtina není dokonalá, takže se moc nenasměju.

Také se mi líbil Everwood.
Jedničkou jsou určitě Přátelé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:53 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:

a ještě si teď vybavuju báječná léta nebo jak se to menovalo, o takovym černovlasatym klukovi a jeho dospívání, bylo to jakoby vyprávěný, když už byl starší. to byl taky můj oblíbený seriál.


jo jo, to nebylo špatné. Mimochodem ta holka, kterou miloval měla moc hezké vlasy. A jeho sestra dobré hipísácké modely Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
no jo, gilmorky, oddechovka, sem ráda, když je vidím, ale kámoška je jima posedlá, to zase nechápu.
krok za krokem sem zapomněla, miluju kouďáka Very Happy (další oblíbenej hezoun Very Happy )
a ještě si teď vybavuju báječná léta nebo jak se to menovalo, o takovym černovlasatym klukovi a jeho dospívání, bylo to jakoby vyprávěný, když už byl starší. to byl taky můj oblíbený seriál.
a ŽELVY NINJA, málem bych zapomněla Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil

joo Krok za krokem a Kouďák byl borec, takový správný ňouma Laughing , Báječná leta jsem taky sledoval, tam to Donutil pěkně vyprávěl
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 83, 84, 85  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.