alergie
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ad3731be1b405bd96586d240dc2c4fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 10:42 pm    Předmět: alergie Citovat

neviete cim sa daju okrem klasickych liekov zmiernit priznaky alergie? momentalne prezivam tu na pel (palina, ambrozia). dnes som vypila liter caju roiboss a asi trochu pomohol (alebo placebo?) ale stale nic moc:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:04 am    Předmět: Citovat

Záleží jakou alergii. Já jsem alergik snad na všechno, co existuje se všemi možnými projevy. Astma, atopický eksém, senná rýma. Moje metoda léčby je už dva roky terapie šokem a zabírá Very Happy Už jsem se na všechny ty Claritiny a Letizeny, teď ty blivajzoidní Analerginy, které se předepisují jak na běžícím pásu, protože jsou levné, vykašlala. A k doktorovi už taky nechodím a od té doby se mi alergie zlepšuje Laughing Pravda, jen ta senná rýma...

Jinak ten Rooibos je určitě účinný, ale je jediný, který znám, že je na alergii. Musím se po těch bylinkách ještě podívat Smile Na astma zabírá, když se vyřadí z jídelníčku mléčné výrobky a mléko - hrozně zahleňují. A pomáhá mi inhalovat mátový nebo eukapyltový olejíček. Já inhaluju Adenol, což je lék proti chrápání Laughing Ono je to jedno, ten eukalypt v něm je Wink

A co se týče atopického eksému, moc mi pomáhá Dudu osun, vždycky jak se začne něco objevovat, hned se jím umyju a do rána je to pryč. Anebo gel z aloe vera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:20 am    Předmět: Citovat

Já jsem taky alergik, na seno, různý plísně, pyl, vitamín C mi taky nesedí, včelí šťípnutí, peří a tak, je toho hodně.... Ale už x let jsem nebyl u doktorky a zirtek (snad jsem to napsal správně), který si vezmu akorát v nej nouzi jsem taky přestal brát a řekl bych, že se mi to zlepšilo
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....


Naposledy upravil speedy.gonzales391 dne st srpen 13, 2008 9:56 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 8:51 am    Předmět: Citovat

jo, tak já jsem roky brala zodac (a tenkrát jsem za něj byla hrozně vděčná, protože jsem po letech byla bez obtíží), ale pak mi došlo, že to do sebe nemůžu valit cely život, tak jsem prostě vysadila... a světe div se, alergie na prach a pyly u mne v podstatě neexistuje... astma se občas přihlásí, ale já si ho nevšímám ( Embarassed ) a zaháním ho čajem od popova, a ekzem se mi nezlepšil po těch doktorských sajrajtech skoro nikdy, ten se objevuje a mizí kdy chce... akorát na některý psy vím, že jsem alergická, to pak smrkám a otýkám a samý takový chuťovky Rolling Eyes

ale kdyby někdo věděl, jak to udělat, abych mohla mít kočku (když nevím, jestli na ní nebudu alergická) rady přijímám všechny a ode všech Wink


Naposledy upravil egle dne st srpen 13, 2008 9:13 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

Zkoušeli jste na to akupuntkuru? Já chodím několik let a pomáhá mi to. Mám alergii hlavně na pyl, takže většinu roku jsem v pohodě, vyloženě trpím jenom tak 2-3 týdny v červnu, ale to až díky té akupunktuře, dřív jsem smrkala fakt celé jaro. Bez léků se v tomhle období sice neobejdu, to bych se zbláznila, ale aspoň se tím nemusím krmit pořád. Taky se na to dají sehnat nějaká homeopatika, ale ty jsem osobně nezkoušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 9:42 am    Předmět: Citovat

Kathory: dudu osun? to budu muset zkusit Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 9:52 am    Předmět: Citovat

Egle, já jsem hodně alergická na psy a mám psa, stejně jako jsem měla papouška i přes šílenou alergii na peří. Naštěstí tohle udělat jde, právě tou terapií šokem, o které jsem psala Laughing Prostě si zvykneš. První dva měsíce je to hrozné, ale pak už o tom ani nevíš. Každé zvíře má své specifické alergeny a na jednotlivé z nich se dá zvyknout. Doma to třeba s papouškem a psem bylo úplně v pohodě, žádné problémy nebyly a to se s nimi mazlím a spím. Ale když jdu někam, kde mají psa nebo papoucha, i když třeba není u mě, je to strašné. Ale být tam delší dobu, tak si zas zvyknu.

Wensdy, jojo, černé africké mýdlo Dudu osun , psalo se tady o něm hodně v topiku Přírodní mýdla a mám s nim zde dost lidí zkušeností Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:04 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Egle, já jsem hodně alergická na psy a mám psa, stejně jako jsem měla papouška i přes šílenou alergii na peří. Naštěstí tohle udělat jde, právě tou terapií šokem, o které jsem psala Laughing Prostě si zvykneš. První dva měsíce je to hrozné, ale pak už o tom ani nevíš. Každé zvíře má své specifické alergeny a na jednotlivé z nich se dá zvyknout. Doma to třeba s papouškem a psem bylo úplně v pohodě, žádné problémy nebyly a to se s nimi mazlím a spím. Ale když jdu někam, kde mají psa nebo papoucha, i když třeba není u mě, je to strašné. Ale být tam delší dobu, tak si zas zvyknu.

tak to doufám, že to tak funguje... Smile protože v takových těch letácích od doktorky straší, že když jsi alergik a jsi v kontaktu s alergenem, tak se senzibilizuješ ještě víc a pak se ti rozvíjejí další projevy alergie (a celé to končilo nějakým skrytým zánětem s trvalýma následkama... přišlo mi to právě hrozně přehnané... Shocked )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:08 pm    Předmět: Citovat

egle: kdo jinej než alergici by měl živit firmy co výráběj antialergika Wink nemám pravdu ?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:12 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
egle: kdo jinej než alergici by měl živit firmy co výráběj antialergika Wink nemám pravdu ?

no jo, máš, ale ne mě si jen tak nepříjdou... já ty jejich léky bojkotuju Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.