Uhlazující šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7efaa9b15d3973901f304162e35b055fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 12:29 pm    Předmět: Re: Uhlazující šampony Citovat

*Leontýnka* napsal:

Většinou se masky aplikují na vlhké vlasy-já to tak dělám taky když mám moc mastnou či zatěžující masku. Nejprve vlasy namočím, vyždímám z nich vodu, nanesu masku, zakryju igelitem, nechám působit a pak jednou smyju šamponem. Vlhké vlasy lépe absorbují výživné látky.

Asi to taky vyzkouším Very Happy Mám vlasy rovné jako hřebíky a čím jsou delší, tak se mi zdají i takové suché, i když roztřepené konečky nemám, ale tak nějak drhnou a v té rovnosti vynikne každý vlas, který odstává. Akorát nevím, jakou masku vyzkoušet, chtěla bych mít vlásky pěkně hebké, uhlazené (samozřejmě ne splihlé), ale pokud možno bez silikonů. Domácí masky dělám, ale moc to už nepomáhá. Kdysi jsem měla růžovou masku od Lavery, byla myslím fajn (už si to moc nepamatuju Embarassed ), ale byla dost drahá, tak bych chtěla něco levnějšího. Leontýnko, ty používáš jaké masky???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 9:32 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Valkira napsal:
Já se jí zeptám, a pak ti dám vědět.


Díky, to bych byla moc ráda.


Tak prý to je nějaký šampon a kondicioner od Klier. Jmenuje se to nějak Klier lokny, nebo tak nějak.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 6:51 pm    Předmět: Re: Uhlazující šampony Citovat

Sim napsal:
*Leontýnka* napsal:

Většinou se masky aplikují na vlhké vlasy-já to tak dělám taky když mám moc mastnou či zatěžující masku. Nejprve vlasy namočím, vyždímám z nich vodu, nanesu masku, zakryju igelitem, nechám působit a pak jednou smyju šamponem. Vlhké vlasy lépe absorbují výživné látky.

Asi to taky vyzkouším Very Happy Mám vlasy rovné jako hřebíky a čím jsou delší, tak se mi zdají i takové suché, i když roztřepené konečky nemám, ale tak nějak drhnou a v té rovnosti vynikne každý vlas, který odstává. Akorát nevím, jakou masku vyzkoušet, chtěla bych mít vlásky pěkně hebké, uhlazené (samozřejmě ne splihlé), ale pokud možno bez silikonů. Domácí masky dělám, ale moc to už nepomáhá. Kdysi jsem měla růžovou masku od Lavery, byla myslím fajn (už si to moc nepamatuju Embarassed ), ale byla dost drahá, tak bych chtěla něco levnějšího. Leontýnko, ty používáš jaké masky???


Simi, já používám drogerijní masky-ty domácí mi moc nepomohly protože nemám trpělivost si je patlat. No takže já používám hydratační masky od Dove(po nich mám objem i když si je dám až ke kořínkům-a mamča má s nimi stejnou zkušenost) nebo od Elsévu(nejčastěji tu růžovou Nutri gloss ale příště se chystám na tu s mateří kašičkou-ta taky nemá silikony).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 7:34 pm    Předmět: Re: Uhlazující šampony Citovat

*Leontýnka* napsal:
Simi, já používám drogerijní masky-ty domácí mi moc nepomohly protože nemám trpělivost si je patlat. No takže já používám hydratační masky od Dove(po nich mám objem i když si je dám až ke kořínkům-a mamča má s nimi stejnou zkušenost) nebo od Elsévu(nejčastěji tu růžovou Nutri gloss ale příště se chystám na tu s mateří kašičkou-ta taky nemá silikony).

Děkuji Leontýnko Smile Kouknu v drogerii na ten Dove (na prostřídání s přírodou). Dlouho jsem teď používala Alverde kondicionér cintron/medunka, tak jsem před pár dny vyzkoušela po dlouhé době Lavera kondicionér a teda je to fakt rozdíl, po té Laveře jsou ty vlasy mnohem jemnější...Příští týden ve středu budu hennovat a pak při dalším mytí zkusím dát tu masku Smile Tak snad to bude dobré Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 12:12 pm    Předmět: Re: Uhlazující šampony Citovat

Držím palečky Wink Já teď používám tu dove na barvené ale doma mám i tmavě modrou(na narušené vlasy) a ta je o krapet "lehčí" a dělá větší objem Very Happy Ale nesmíš mě ukamenovat když ti nesedne-na moje vlasy to je asi fakt to nejlepší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

Dove na barvené vlasy používá moje mamka. A nemůže si jí vynachválit. Používá to i po trvalé a vůbec nemá poničené vlasy, i kadeřnice se divila, jak je má chvilku po trvalé hebké a pěkné. Vůbec celý Dove si hodně chválí. Teď jsem jí přinesla šampon a balzám ProAge a očichávala to celý večer Smile
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 5:59 am    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Dove na barvené vlasy používá moje mamka. A nemůže si jí vynachválit. Používá to i po trvalé a vůbec nemá poničené vlasy, i kadeřnice se divila, jak je má chvilku po trvalé hebké a pěkné. Vůbec celý Dove si hodně chválí. Teď jsem jí přinesla šampon a balzám ProAge a očichávala to celý večer Smile


Mohu se zeptat jestli když tvoje mamča používá ten Dove na barvené vlasy, tak jestli si vlasy barví a nebo ten Dove používá jen po té trvalé? Pořád si říkám jestli je vůbec nějaký rozdíl mezi výrobky na barvené a výrobky na trvalené vlasy. Jinak moje zkušenost je taková, že po trvalé jsou vlasy vždycky pěkně vyživené a nevypadají poničeně, poničeně vypadají až dýl po trvalé, ale asi hodně záleží jaké přípravky po té trvče se používají. Proto se ptám na ten Dove, není nejdražší a pokud funguje tak je to super! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

Maminka je už starší dáma, takže si vlasy barví kvůli šedinám. Sice na svoji původní barvu, ale barví. Navíc jí odrůstají docela rychle a pravidelně to střídá s trvalou. A musím říct, že vlasy nemá poničené vůbec. Naopak je má lepší, než když se nebarvila Wink
S Dove je moc spokojená. Zkoušela před tím i jiné věci, ale tohle jí prý vyhovuje nejvíce. Dove je hodně hydratační.

Ono možná hned po trvalé ty vlasy tak hrozné nejsou, ale jsou plné těch chemických látek. Je to dokonce i cítit, když se namočí. Když jsme měly kočku, tak mamce vždy po trvalé se snažila lízat vlasy, myslela si, že je má špinavé od něčeho špatného a chtěla jí od toho pomoci Smile Teď si mamka umyje hlavu 2x šamponem a dá na to na delší dobu hodně té masky. Vlasy pak má krásně hebké a měkké, nelámou se.
Jinak princip trvalé spočívá ve změně průřezu vlasu. Rovné vlasy mají kulatý průřez, zatímco od přírodu kudrnaté oválný. Trvalá pomocí chemických látek to změní. Takže nic moc pěkného...


Předpokládám, že nějaký rozdíl by mezi přípravky na barvé vlasy a ostatními měl být. Dove dokonce dělá odlišené pro zesvětlené a ztmavené vlasy. A třeba selective zas podle barvy... od blond, přes měděnou, červenou, hnědou až po černou. Význam je v zabránění vymývání a šisování barvy. Má to tu barvu oživit a udržet déle lesklou a výraznou. Zázrak bych od toho nečekala, ale je fakt, že chemicky barvený a přírodní vlas mají rozdílné vlastnosti. U selective vím, že se liší složením. U dove si jistá nejsem, ale předpokládám. Jinak bych řekla, že to chce porovnat složení. A najít si, co ti bude vyhovovat.

Jinak Dove ti doporučit mohu. Dřív se dělal extra hydratační tmavě modrý... ten byl skvělý na opravu hodně vysušených vlasů. Jednomu člověku jsem tím zachránila zničené vlasy bez lesku. Osobně mám ráda i další výrobky.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 4:41 pm    Předmět: Citovat

Jee,tak ted si me hodne navdadila na Dove,vubec ho nepouzivam,ale tu masku rozhodne zkusim....mam ted vylozene "mrtve" vlasy neboli chemlon. Obavam se,ze nuzkam se uz stejne nevyhnu,ale stejne to vyzkousim. Doted delam pouze domaci olejove zabaly a kde nic tu nic. Vysledek je "chlupata deka". Prosim te,jak si maminka dava tu masku po umyti samponem,tak masku pak smyva jak?Pouze vodou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 7:09 am    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
Jee,tak ted si me hodne navdadila na Dove,vubec ho nepouzivam,ale tu masku rozhodne zkusim....mam ted vylozene "mrtve" vlasy neboli chemlon. Obavam se,ze nuzkam se uz stejne nevyhnu,ale stejne to vyzkousim. Doted delam pouze domaci olejove zabaly a kde nic tu nic. Vysledek je "chlupata deka". Prosim te,jak si maminka dava tu masku po umyti samponem,tak masku pak smyva jak?Pouze vodou?


Já tu masku smývám jen vodou. Víc nic není potřeba Wink Dobře se vymývá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.