Uhlazující šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1bc283099ca566f14f68cbe22cfd3135Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 12:08 pm    Předmět: Citovat

Super,pokud to je tak,tim lip Very Happy Tak dekuju,poletim ji koupit,jsem na ni zvedava,jestli mi sedne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
Jee,tak ted si me hodne navdadila na Dove,vubec ho nepouzivam,ale tu masku rozhodne zkusim....mam ted vylozene "mrtve" vlasy neboli chemlon. Obavam se,ze nuzkam se uz stejne nevyhnu,ale stejne to vyzkousim. Doted delam pouze domaci olejove zabaly a kde nic tu nic. Vysledek je "chlupata deka". Prosim te,jak si maminka dava tu masku po umyti samponem,tak masku pak smyva jak?Pouze vodou?


Ono jestli máš vlasy barvené, tak tam se chemie snese. Přírodniny na to nemusí stačit. Mamka i já všechny tyhle masky nanášíme tak, že nejdřív umyjeme vlasy šamponem, pak trochu vysušit ručníkem, aby zůstaly jen vlhké... a napatlat masku. S maskou rozhodně nešetřím, zvlášť na hodně vysušené vlasy. Mám zkušenost, že ani moc nestékají. Něčím zadělat do drdolu. A pak to můžeš buď nechat volně být, nebo na to dát igelit a teplý ručník. Tím zabalením se zvýší účinnost, ale někomu to nedělá dobře na pokožku hlavy. Na etiketách bývá čas tak 15 min, ale já i mamka to necháváme déle. Klidně i hodinu. Záleží na tobě, co ti bude vyhovovat a tvým vlasům. Pak to prostě jen smyjeme teplou vodou. Přijde mi, že pustí z vlasů úplně bez problémů. Ony tyhle masky jsou v podstatě takové silnější, výživnější kondicionery.

Ještě mě nadalo, že já mám dobrou zkušenost s maskou od Gliss Kur - máslová s bambuckým máslem. Je taková hodně tuhá a když si nabereš do ruky, začne tát, hodně se do vlasů vpije.
A o víkendu jsem experimentovala s Dolivou Twisted Evil Přidala jsem do dávky masky 2 kávové lžičky extra panenského olivového oleje. Překvapilo mne, jak dobře v to šel rozmíchat a nestékalo to z vlasů. Akorát v tom byl olej trochu cítit. Stejně dobře to šlo i vymýt teplou vodou. Vlasy byly lesklé a jemné, akorát se rychleji mastí.

Jinak ještě můžeš zkusit pantenolový šampon a kondicioner. To se mi také hodně osvědčilo. Dr. Muller, nebo Altermed. Mají v lékárnách. A úplně super je tahle maska
http://www.alpo.sk/vyrobky/pro_tek_hair_cream.htm
Akorát ti moc neporadím, kde to sehnat. Já to mám z jednoho obchodu na Kladně a nedám dopustit ani na další věci od nich. Je to velmi profesionální kosmetika. Výrobce je Selective professional.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 9:35 pm    Předmět: Citovat

Teda Valki,uplne vycerpavajici odpoved,diky moc Very Happy Dove masku jsem si vcera poridila a hned napatlala na hlavu a nechala tak hodinku a musim rict,ze opravdu super!!!Za posledni pul roku,co takhle experimentuji,tak jsem takhle leskly a VIDITELNE zregenerovany vlasy nemela!!!Sehnala jsem teda pouze tu ruzovou masku,ale fakt nemam slov!!!Jeste pred mytim jsem dala olejivy zabal,pak umyla a dala ten dove. Jeste jsem prave rozmyslela nad tim Gliss kurem,jak pises,tak kdyz doporucujes ty,tak bych to zkusit mohla:) Vypada to,ze nasim vlasum svedci podobne Very Happy Ja mam chemicky barvene vlasy na cerveno,ale obarvila jsem je hennou a nechavam tu chemickou odrust a uz budu jen hennit.Ty prirodni odrosty po Dave masce mam tak krasne leskle az k nevire Very Happy S temi chemickymi to neni uz tak zhavy,ale porad lepsi nez predtim.A ktery se ti zda lepsi ten sampon?Dr. Muller nebo Altermed?Tu masku jsem teda jeste nikde nevidela,ale pokusim se ji splasit nekde v Brne,kde mam asi tak hledat?Tusim ze nekde v profi kadernictvi?To bych sehnat mohla,mamka ma objednavky z kadernickych velkoobchodu,tak bych to mohla zkusit.Jeste bych se chtela zeptat,jake jsou priblizne tak ceny tech samponu a masky jak pises a pripadne i te Dolivy?
Dekuju moc za rady,jsou zatim nejuzitecnejsi,ktere jsem kdy na vlasy dostala Wink Wink Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

Není zač Razz

Jéé... to jsem fakt moc ráda, že ti pomohla.

Já mám sice vlasy v podstatě přírodní (když nepočítám zesvětlení od sluníčka a slané vody tak, že jsou vidět tmavé odrosty Evil or Very Mad ) ale za to hodně suché, takže používám hodně regenerační věci. Mamka se zas barví léta a kosmetiku dostává ode mne, nebo vybíráme spolu... takže mám zkušenosti i od ní.

Takže to vezmu po pořadě...
Olejové zábaly jsou fajn, rychle jsem si na ně zvykla. Taky je dobré dát trochu olejíčku po umytí na konečky. Třeba jojobového.

Altermed je o něco dražší než Dr.Muller a obsahuje méně pantenolu, ale zase bílý čaj a žen šen (jestli si to dobře pamatuji). U obou nepochybuji o kvalitě. Léta jsem dělala ve farmaceutickém průmyslu, lidi od obou firem znám osobně.

Pokud má tvoje mamka kontakt na kadeřnické obchody, tak je to super! Asi jediná šamce, jak se k těm věcem dostat. Já to mám z jednoho obchodu pro kadeřnice. Moc dobré jsou i další výrobky od Selective. Bambusový šampon a proteinový kondicioner (něco přes 100-150 kč za litrové balení). Potom šampony na tónování barev atd. Ta maska se dělá ve dvou balení. To malé je asi za 200kč za 500g. Velké asi necelých 400kč za 1000g. Alespoň takhle nějak to stálo, když jsem to u nás kupovala. V první chvíli palba, ale je toho obrovská piksla. Dá se to používat i místo kondicioneru. Kdybys nebyla tak daleko, klidně bych se s tebou podělila Cool Mám tu velkou a nevím, co s tím budu dělat. Twisted Evil

No a ta Doliva. Šampon vychází kolem 103kč. A maska v dózičce se dá sehnat kolem 160kč. Špatná není, ale na tu cenu to zas tak super taky není. Mně se na tom líbilo, že to je parfemované na citronovo... nesnáším vůni olivového oleje v kosmetice.


Jsem moc ráda, že jsou moje zkušenosti někomu dobré Smile Přiznám se, že jsem za ta léta vyzkoušela kde co Razz buď na sobě, nebo jsou zkušenosti z okolí.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ducki007
0-7
0-7


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 4:59 pm    Předmět: Uhlazující péče Citovat

Zdravím. Měl bych jeden dotaz. Existuje něco jiného než uhlazující řada Balea? Četl sem namto webu docela blbé ohlasy na tento výrobek. Má uhlazující řadu třeba LOREAL nebo tak něco? díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 5:07 pm    Předmět: Re: Existuje něco jiného než Balea? Citovat

Ducki007 napsal:
Zdravím. Měl bych jeden dotaz. Existuje něco jiného než uhlazující řada Balea? Četl sem namto webu docela blbé ohlasy na tento výrobek. Má uhlazující řadu třeba LOREAL nebo tak něco? díky


Nivea má určitě, růžovo oranž vršek. šampon, kondicionér a mlíčko s hubičkou.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ducki007
0-7
0-7


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 7:38 pm    Předmět: Citovat

tak to je bezvadné, děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 8:12 pm    Předmět: Citovat

je to NIVEA HAIR CARE Straight & Easy
cena velmi příjemná, 60Kč š+k a mlíčko 100 Smile

maj to všude, já osobně nezkoušela.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 9:58 pm    Předmět: Citovat

Také Schauma má uhlazující řadu- taktéž šampon, kondicionér a mlíčko Wink A cenově ještě lepší než Nivea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 10:10 pm    Předmět: Citovat

Taky susilk, je fialová. Me osobně elmi vyhovovala, ale už jsem ji dlouho jikde neviděla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.