Uhlazující šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c81b864ab83552868a0ad9b6359c8805Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 10:19 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Taky susilk, je fialová. Me osobně elmi vyhovovala, ale už jsem ji dlouho jikde neviděla Sad


Sunsilk jsem kdysi taky měla-zrovna tenhle fialový aby uhladil/narovnal moje vlasy. Nestalo se nic. Tedy uhlazení nevím-to už je hrozně dávno...ale narovnání žádné. Taky už Sunsilky dlouho nevídám. Jen občas jednu oranžovou řadu a to většinou v zapadlých drogeriích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2009 9:51 pm    Předmět: Citovat

POZOR - jelikož už nevím, co s těma vlasama po trvalý dělat, koupila jsem si dnes uhlazující šampón od Elséve - a světe div se! Vlasy uschnuly a jsou rovný!A to jsem se nečesala!Vždycky se mi zvlnila ta část vlasů, kde mi ta trvalá zůstala a dnes ne.Prostě rovný. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 9:10 am    Předmět: Citovat

Allean dneska jedu vybrakovat DM tak se tam po tom šamponu podívám Wink .Já se můžu stavět na hlavu,a nic.Jsou furt vlnité Mad .Jediné co mi je uhladí je žehlička,ale tu použiju tak jednou za měsíc.A pak mám takový uhlazující gel od Osis-ten je narovná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

Karina napsal:
Allean dneska jedu vybrakovat DM tak se tam po tom šamponu podívám Wink .Já se můžu stavět na hlavu,a nic.Jsou furt vlnité Mad .Jediné co mi je uhladí je žehlička,ale tu použiju tak jednou za měsíc.A pak mám takový uhlazující gel od Osis-ten je narovná.


Tak doufám Karin, že ti trošku pomůže, já fakt byla spokojená moc Smile Já teda vlnité vlasy nemám, je to ještě pozůstatek po trvalý, ale šampon zafungoval Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 5:49 pm    Předmět: Citovat

no ten elséve je hodně účinný Smile akorát po pár měsících mi po něm začly plihnout a víc se mastit vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 10:16 pm    Předmět: Citovat

Hlavně neberte zelený narovnávající šampon od Welly.Měl nulový efekt. A to se na obalu honosil anti-frizz systémem, či jak se to píše. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 7:11 pm    Předmět: Citovat

pokud mas jemne vlasy tak bych s nimi nic takoveho netropila... ja jsem si tedka na ty svoje znicene koupila uhlazujici kondys od Dove, a kombinuju to s detskym samponem.... mene se cuchaji i vypadavaji... pokud to prece jenom zkusis tak se priprav na moznost ze ten sampon/kondys jednou pouzijes a vyhodis...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
missy
8-20
8-20


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 5:10 pm    Předmět: Citovat

Na uhlazení-narovnání můžu z drogérkových šamponů doporučit Dove hair fall control, sice mi nepřijde že by se po něm vlasy méně lámaly jak slibuje, ale na uhlazení je perfektní. Z těch kvalitnějšich se mi nejvíce osvědčil Schwazrkopf BC smooth control
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ginny19
0-7
0-7


Založen: 24.1.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 10:01 pm    Předmět: Prirodne pripravky na uhladenie vlasov Citovat

Ahojte žienky, možno už tu tato tema je, ale nejako som sa nevedela "preštrikovať" všetkymi temami, tak ak sa to tu uz riesilo, prosim, nasmerujte ma a ak nahodou nie, tak prosim o kazdu dobru radu:-))
Potrebujem najst vhodny sampon, kondiš alebo čokolvek, aby som po umyti mala vlasy hladke, vzdusne a leskle. Pretoze teraz ich mam sice leskle, ale bohuzial mam taky typ vlasov (inak mam strihane do postupna), ze keby som si ich nechala volne uschnut, tak kazdy vlas smeruje na inu stranu, to po prve a este k tomu budia dojem, ze su suche, i ked pri korienkoch sa mi mastia rychlo, musim umyvat kazdy druhy den, no proste otras, su take drsne na dotyk, su skor hrubsie a ked si dam napr. z vlasov dole gumicku, tak mi tam pekne ten odtlacok od tej gumicky ostane. mierne sa mi vlnia, najma v spodnej casti, ale ja chcem ROVNEEEE:-)) ALE PROSIM PISTE MI LEN PRODUKTY Z PRIRODNEJ KOZMETIKY, loreal, glis-kur a pod. veci z drogerky nepouzivam. skusala som logonu - vlasy rozlietane a susili sa mi este viac. teraz mam sanotint sampon na poskodene vlasy, ten je trebars ok, ale uvitam aj dalsie typy, ale hlavne balzamy, kondicionery, masky, kremy atd vsetko, co sa dava po umyti, aby som uz raz konecne bola spokojna . vela chcem, ze? Smile) diky za kazdy dobry napad. papa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 11:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj ginny, z prírodných vecí odporúčam oleje- kokosový, jojobový, mandľový, akýkoľvek čo ti sadne, stačí pár kvapiek po umytí do vlhkých vlasov, pokiaľ to nepreženieš vlasy budú hladké. Nedávaj k pokožke ak sa ti mastia vlasy, skôr tak od uší dole. Z nie čisto prírodných Gestil wonder maska na vlasy, neobsahuje silikóny a pekne hydratuje vlasy, môžeš robiť zábal pred umytím zhruba pol hodinku-hodinku, koľko vydržíš, pod sáčkom a uterákom aby to bolo v teple. Môžeš používať ako klasickú masku po umytí, necháš pôsobiť zo 10 minút a dobre opláchneš, ja si dávam občas aj keď mám už umyté vlasy, ozaj trošíčku a už neoplachujem, prebytok vsiakne do uteráka a vlasy sú hladké, no nie mastné.

Čo sa týka rovných vlasov, myslím že to bez použitia žehličky, fénu a guľatej kefy alebo iného pôsobenia tepla nedosiahneš. Tiež mám vlnité a ešte sa mi to nepodarilo Laughing

Za seba ale môžem ešte odporučiť narovnávanie brazílskym keratínom, absolvovala som 2x a výsledok dobrý, dovolím si povedať že mi to dalo vlasy po dlhoročnom farbení na čierno ako-tak do kopy. Záleží od toho aké máš vlásky, pokiaľ veľmi jemné, alebo zosvetľované, tak by som do toho nešla. Ale počula som aj že po novom to robia ultrazvukovou infračervenou žehličkou, kde sa nepoužíva žiadne teplo, tak by to mohlo byť aj pre jemné vlasy fajn.

Hádam pomohlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.