Uhlazující šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6fe91193bc7972ba30ff1bce6cdabebaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ginny19
0-7
0-7


Založen: 24.1.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 8:15 am    Předmět: Citovat

Nelianna2 napsal:
Ahoj ginny, z prírodných vecí odporúčam oleje- kokosový, jojobový, mandľový, akýkoľvek čo ti sadne, stačí pár kvapiek po umytí do vlhkých vlasov, pokiaľ to nepreženieš vlasy budú hladké. Nedávaj k pokožke ak sa ti mastia vlasy, skôr tak od uší dole. Z nie čisto prírodných Gestil wonder maska na vlasy, neobsahuje silikóny a pekne hydratuje vlasy, môžeš robiť zábal pred umytím zhruba pol hodinku-hodinku, koľko vydržíš, pod sáčkom a uterákom aby to bolo v teple. Môžeš používať ako klasickú masku po umytí, necháš pôsobiť zo 10 minút a dobre opláchneš, ja si dávam občas aj keď mám už umyté vlasy, ozaj trošíčku a už neoplachujem, prebytok vsiakne do uteráka a vlasy sú hladké, no nie mastné.

Čo sa týka rovných vlasov, myslím že to bez použitia žehličky, fénu a guľatej kefy alebo iného pôsobenia tepla nedosiahneš. Tiež mám vlnité a ešte sa mi to nepodarilo Laughing

Za seba ale môžem ešte odporučiť narovnávanie brazílskym keratínom, absolvovala som 2x a výsledok dobrý, dovolím si povedať že mi to dalo vlasy po dlhoročnom farbení na čierno ako-tak do kopy. Záleží od toho aké máš vlásky, pokiaľ veľmi jemné, alebo zosvetľované, tak by som do toho nešla. Ale počula som aj že po novom to robia ultrazvukovou infračervenou žehličkou, kde sa nepoužíva žiadne teplo, tak by to mohlo byť aj pre jemné vlasy fajn.

Hádam pomohlo Wink




dakujem za odpoved, skusim tie olejceky, ja mam prave ze tvrdsie vlasy, nie jemne, take by som len chcela mat, teda myslim take viac maksie a uhladenejsie. a tu masku gestil wonder kde kupujes? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2012 11:07 am    Předmět: Citovat

Vieš čo ja som ju objednala z tadeto:

http://www.probeauty.sk/probeauty/eshop/4-1-Gestil/0/5/307-Wonder-balzam-500ml

ale priznám sa že som nebehala po obchodoch či ju niekde majú, baby z CZ vravia že ju občas dostať aj v nejakých drogériach, ale poznáme to že SVK nedobehne pokrok ani keby mu beží oproti, takže ozaj neviem či by sa to tu niekde našlo voľne predajné Very Happy Inaj o Gestile je celé vlákno keď si dáš do vyhľadávania Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 11:42 pm    Předmět: Citovat

Když mám rovný vlasy, už několik lidí napadlo podarovat mě šampónem na uhlazení. Přitom tady čtu že na rovný jemný vůbec... nojo, každý se před nákupem neradí tady. Smile

Na jaký typ vlasů to teda patří? Představuju si takové ty režné vlnité typ koňské žíně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.