Vichy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0723e1b65e3c962b364c9aefad6d222bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 9:17 pm    Předmět: Vichy Citovat

Llucy napsal:
Slunéčko napsal:
Taky mám tendenci šamponům z lékárny víc věřit... Ale třeba o Vichy jsem slyšela, že je to obyčejný "drogérkový" šampón, jen ho předražili a dali do lékáren, a že nestojí za nic, já s ním mám ale dobré zkušenosti (konkrétně na mastné vlasy). I v lékárně je potřeba hledat, co komu vyhovuje.


Já tedy Vichy šampon taky můžu, konkrétně šampon pro rychle mastící se vlasy, ten byl perfektní... Ovšem řadu na pleť od této firmy ani náhodou, říkala mi kosmetička, že je na tuto kosmetiku velice mnoho alergických reakcí, a já jsem toho bohužel důkazem Crying or Very sad Chce to ale asi fakt hledat, co sedne jednomu nemusí sednout druhému Laughing



Vichy je typická ropná kosmetika, co se týče krémů ( máme doma, takže to mám zkontrolovaný ) Very Happy , takže se není čemu divit, že je na ni hodně alergických reakcí. Vichy = konzervanty + parabeny + parafíny + minerální oleje + petrolatum a další ňamky...
Kosmetičky na Vichy dost nadávají, že jim to některé klientky používají a mají pak z toho v obličeji problémy. Říkají, že Vichy patří do drogerie, v žádném případě do lékárny.
Ale peníze pracují všude, bohužel Smile
Jak je to s šampony od Vichy, nevím, ale podle mě velký rozdíl mezi nimi a drogerijními opět nebude.
Což neznamená, že někomu nemůžou sednout.
Nicméně tuším testují na zvířatech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 12:23 am    Předmět: Citovat

Shocked Shocked no a já si myslela o Vichy jen to nejlepší... říkala jsem si, že když to stojí tolik peněz, musí to být něco úžasného, navíc je to z lékárny... ještě že jsem díky ceně odolala! ( přece jen - 800 kč za krém se mi zdá docela dost).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 9:05 am    Předmět: Citovat

To je dobře, že jsi odolala - stejně by to kůži nijak neprospělo. A že je Vichy v lékárně je jeden velký vtip. Nemá tam co dělat, opravdu je to drogerková kvalita.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 10:33 am    Předmět: Citovat

Dés vidím, že to máš zmáknutý Smile nevíš náhodou, jak je na tom kosmetika La Roche Possay? Já ji kdysi hojně používala, hlavně řadu Effaclar. Jednou pomohla, jednou ne, hlavně mi přišla taková šetrnější, nežli ty převoněné krémy od Vichy( měla jsem vzoreček Normadermu). Od té doby, co si myju obličej a tělo a občas vlasy černým mýdlem Dudu -osun jsou moje problémy s mastnou pletí téměř vyřešeny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

S La Roche mám já zkušenosti dobré, používala jsem též Effaclar a ještě některé výrobky používám (pletovou vodu, čistící gel), co se týče krémů, přecházím pomalu na Avéne - Diacneal. Mamča má zkušenosti i s jinými řadami a taky je spokojená.
Ale nejsem odborník, co do složení tedy vůbec nevím, jestli je lepší nebo šetrnější než Vichy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 12:56 pm    Předmět: Citovat

Avene chvalim na citlivou plet, ale momentalne pouzivam Vichy Oligo 25, sama jsem tu Vichy zatracovala, ale tenhle krem mi sedl jako zatim nic Very Happy, i pritel rekl, ze mam nejak hezci plet Very Happy. Na zimu se chystam na mandlovy krem od Weledy Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 1:06 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Avene chvalim na citlivou plet, ale momentalne pouzivam Vichy Oligo 25, sama jsem tu Vichy zatracovala, ale tenhle krem mi sedl jako zatim nic Very Happy, i pritel rekl, ze mam nejak hezci plet Very Happy. Na zimu se chystam na mandlovy krem od Weledy Smile.


Ten Oligo 25 jsem si také chtěla koupit. Myslíš Brett, že v zimě by se neměl používat? A je taky hydratační? To jsem nezjistila...jen mi řekli, že je na unavenou pleť. Jaké měl u Tebe účinky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

Jj, je hydratacni. Ja jsem hrozna bledule, kruhy pod ocima a asi po dvou tydnech pouzivani jsem byla pochvalena, ze vypadam lepe, mam trochu lepsi barvu a tak Smile. Plet vypada zdraveji a svezeji.
Krasne se vstrebava, staci ho malinko, ma takovou gelovitou konzistenci.
Doporucuju ti, pozadat v lekarne o vzorek, maji takove 5ml tubicky, me vydrzela prave na tech 14 dni, pak jsem si koupila cele baleni Smile.

EDIT: na strankach vichy.cz v sekci expertiza vichy, klikni na oligo 25, tam je hodne informaci, ovsem reklamnim jazykem Very Happy


Naposledy upravil Brett dne ne září 09, 2007 1:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 1:19 pm    Předmět: Citovat

A do zimy by se asi neměl, co. Já nevím, všichni říkají věco jiného... i lékárnice, co osoba, to jiný názor. Dopoledne mi lékárnice řekne, že do zimy jo, odpoledne při nakupování její kolegyně tvrdí pravý opak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 1:23 pm    Předmět: Citovat

Myslim, ze hydratacni krem, pokud se pouziva v zime, je potreba nanest nejak hodinu a pul pted odchodem ven Very Happy. Ja mam ale uz dlouhou dobu zalusk na toto:

http://www.weleda.cz/new/index.php?menu1=2&menu1items2submenu=23&edit=0&menu1items2submenuitems14submenuitems23menulink=1

takze v zime bude priroda , pak si zas dam chemicky koktejl Vichy nejspis Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.