"curly hair" - vlasová péče pro kudrnaté vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=696eae82e5c561ced3df1536166c864dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2007 9:15 am    Předmět: Opravdu dobrý šampon na vlnité vlasy Citovat

Zdravím všechny Smile
vím, že o vlnitých vlasech je zde samostatné téma, ale sháním šampon, tak jsem nevěděla jestli to dát sem nebo tam. Jde mi o to, že bych si potřebovala pořídit nějaký šampon a kondicionér na vlnité vlasy a nevím který by byl opravdu dobrý. Máte někdo osvědčenou značku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

z mojí zkušenosti je nejlepší šampon na vlnité vlasy a kudrnaté vlasy pouze kondicioner - třeba vyzkoušet dávkování a jak často, ale pro mě už jenom kondicioner. šamponem vlasy umývám jednou za 14 dní, ale i tento interval chci posunout, fakt to těm mým vlasům dělá dobře. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 3:05 pm    Předmět: Citovat

Spousta dobrých tipů je v tomhle vláknu. Jinak Tree si nemůže vynachválit vajíčko Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 6:12 pm    Předmět: "curly hair" - vlasová péče pro kudrnaté vlasy Citovat

objevila jsem zajímavou stránku přímo pro kudrnaté vlasy,prodávají tam i produkty,je to u.s.,ale vzhledem ke kurzu dolaru:)
www.frizzoff.com
bohužel mi teda přijde,že to jde poslat jenom do u.s nebo kanady..ale tipy jsou tam docela fajn..
a nebo www.naturallycurly.com
takový výběr produktů tu asi nikdy nebude...Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

jo naturalycurly znám, ale komuniikace s nima mi příde dost těžká, možná proto, že to sou americký(nebo britský) stránky..ty maj někdy podporu jen pro svoje země... ale na frizzoff se kouknu
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 8:02 pm    Předmět: Citovat

a tak jsem se v depresi poohlédla,co se dá sehnat v čr a našla jsem toto:přijatelná cena,otázka jaká kvalita..http://www.e-cosmetic.cz/Vlasova-kosmetika_d2/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revelate
161-320
161-320


Založen: 29.5.2008
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
a tak jsem se v depresi poohlédla,co se dá sehnat v čr a našla jsem toto:přijatelná cena,otázka jaká kvalita..http://www.e-cosmetic.cz/Vlasova-kosmetika_d2/


Shocked teda... ty ceny v porovnání s objemem jsou neuvěřitelné! proč mi tohle vždycky přijde podezřelé Smile) ale zase na druhou stranu - co mi říkala sestra, když pracovala v usa, tak všechny Brazilky, které tam poznala, měly úžasné vlasy... no:) zkusím prolézt zahraniční fóra ohledně ohlasů na tuhle značku, celá ta curly řada by se mi sakramentsky hodila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 8:13 am    Předmět: Citovat

no ale když se podiváte na složení tak si myslim že to žádnej zázrak na delší dobu nebude. třeba paraffinum liquidum na začátku, cyclopentasiloxane, to musí vlasy zatěžovat.. a ten cupuacu je až na posledním místě...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 9:17 am    Předmět: Citovat

Tak jste mě docela nalákaly Smile, jen mě znepokojuje u té masky ten cyclopentasiloxane, to je totiž tuším ten nesmývací silikon Sad . U ostatních výrobků není psané složení, tak těžko říct co obsahují. Každopádně pokud tohle některá vyzkoušíte, tak určitě poreferujte, docela mě to zajímá. Brazilky mají totiž skutečně krásné vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:06 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
no ale když se podiváte na složení tak si myslim že to žádnej zázrak na delší dobu nebude. třeba paraffinum liquidum na začátku, cyclopentasiloxane, to musí vlasy zatěžovat.. a ten cupuacu je až na posledním místě...


Tak jsem ještě jednou pořádně prošla ty produkty na vlnité vlasy a zjistila jsem, že ten cyclopentasiloxane a paraffinum liquidum je v té řadě Naatreatment v které je šampon, kondicionér, leave-on a maska. Pak ale mají ještě šampon a koncicionér na vlnité vlasy NuNAAT také s oříškem a u šamponu ve složení není napsaná ani jedna tato složka a nenašla jsem tam ani jeden silikon Smile . Je tedy pravda, že ten výtažek z ořechu je až na konci seznamu, ale co by člověk mohl chtít za takovou cenu že. Jak kondicionér nevím, u něho složení nebylo.
Jinak jsem našla tyto stránky: http://www.igtrade.cz/eshop.php?kapitola=nu , kde tyhle výrobky také prodávají a za ještě o něco málo levnější cenu a co mě ještě tedy navíc zaujalo, tak tam mají i docela zajímavé vlasové minerální oleje, které na e-cosmetic nejsou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.