Oblíbená dětská knížka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=354efaeb569b52fdb34e2e1729111a2dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LenockaLugosi
81-160
81-160


Založen: 1.7.2008
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
A teď jsem si vzpomněla, že nejvíc se mi nelíbili Lovci mamutů, to jsme četli ve škole a mě to tááák nebavilo. Embarassed


Lovci mamutů mě taky nebavili. Pamatuju si jen, že tem byl Veverčák a Kopčem Very Happy

Teď mě tak napadlo, že jsem ráda četla Robinsona Crusoa a Káju Maříka. Laughing Na Robinsona si vzpomenu vždycky, když jsem nemocná, jak tam žvýkal nějakou tu kůru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mousellyca
0-7
0-7


Založen: 13.8.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

To já asi měla úplně nejradši Pipi dlouhou punčochu a každopádně Letopisy Narnie. To byla slast pro představivost:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 9:56 pm    Předmět: Citovat

Mě úplně dostala knížka Františky Pecháčkové Sedmikrásný čas. Asi kvůli té pohodě, co v ní je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sobebor
321-600
321-600


Založen: 9.1.2008
Příspěvky: 331
Bydliště: B?????¶hmen und M?????¤hren

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 10:46 am    Předmět: Citovat

Náhodou Lovci mamutů byli super Wink Nejspíš mě poznamenali na celý život Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 12:40 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla ráda Modroočka a Pejska a kočičku,a pak takové ty klasické pohádky a pozdějc Harryho Pottera no pohádky jsem přestala číst asi v deseti a přešla na horory Twisted Evil Laughing akorát si občas toho Harryho přečtu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

Lovce mamutů jsme četli povinně nahlas a já stále předbíhala a četla si potichu pár stránek dopředu a pak nikdz nevěděla, kde jsme. Dostala jsem poznámku a z té nespravedlnosti se ve třídě rozbrečela. Pak si mě o přestávce učitelka odvedla a řekla mi, že mi ji musela, dát, ale že je ráda, že mě čtení tak baví. Tak mi tu knížku půjčila domů, ať si ji dočtu, ale musela jsem jí slíbit, že v hodině budu přesně sledovat, kam jsme došli, nepředbíhat a pěkně číst. Oboustranně výhodný obchod Very Happy

A jinak jsem zamala byla pěkná knihomůra, takže vzbrat tu nej je dost fuška. Navíc jsem tehdy hltala zároveň české i slovenské knížky, třeba Smelý zajko mě napadá. O zajícovi, co je nějak moc inteligentní a naučí se chodit po zadních, nosit oblek a i řídit auto Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanybany
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 1:48 pm    Předmět: Citovat

Jako malá jsem milovala medvídka Pú...taky knížku Putování za švestkovou vůní, Pinokia a Malého prince jo a ještě pohádky tisíce a jedné noci...teďka je mým oblíbencem Stephen King
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:11 pm    Předmět: Citovat

hanybany napsal:
Jako malá jsem milovala medvídka Pú...taky knížku Putování za švestkovou vůní, Pinokia a Malého prince jo a ještě pohádky tisíce a jedné noci...teďka je mým oblíbencem Stephen King


To jsi dobrá žes měla ráda Malého prince už jako malá. Já jeho kouzlo objevila až na gymplu (nebo dokonce na výšce?).
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

Jo já jsem taky byla knihomůrka-a zůstalo mi to dodnes! Laughing A pohádky tisíce a jedné noci jsou moc pěkné,taky je máme doma Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanybany
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

Kouzlo Malého prince objevuju pořád...i když myslím že ho asi nikdy úplně nepochopím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.