Oblíbená dětská knížka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb63ce74029aec7c36d2d7416e6495d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 2:10 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Caithlin napsal:
nedávno jsme se s kamarádkou bavily, že jsme obě s plnou vážností na jedenácté narozeniny čekaly na dopis z Bradavic

To je roztomilé Laughing Ale věřím tomu, že kdyby mě zasáhl v tom správném věku, reagovala bych stejně (jenže HP poprvé vyšel, když jsem byla už dospělá).
Dobrý, tak nejsem jediný blázen, co čekal Very Happy Very Happy To mě těší Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 6:31 pm    Předmět: Citovat

Teda, celkově se divím oblíbenosti Krtečka - mě přišel jako malé naprosto děsivý a nechtěla jsem na něj koukat - Krteček totiž často plakal a já pak plakala s ním (úplně si ho pamatuju, jak si vždycky tak nějak sedl, pěstičky k očím a začal vydávat takové ty divné a strašně smutné brečící zvuky...) Stejně jsem na tom byla s Broučky - začíná to, jak se Brouček narodí a pláče, my obě se ségrou začly taky brečet s ním... Mamka nám to pustila až odjinud, ale my ho poznaly po hlse a zase brečely Laughing

Jinak znáte někdo sérii knížek od Vlasty Štáflové o holčičce Daně? Děvčátko Dana, Skautka Dana, Studentka Dana, Kamarádka Dana a Samostatná Dana? To jsem četly u babičky a byly to skvělé knížky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 6:44 pm    Předmět: Citovat

a co Martinka??

nebo Bílý Bim, toho jsem nikdy nedočetla, páč prý končí smutně.. Laughing takže jen polovina a konec.. Laughing nebo John Sinclair..Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 6:51 pm    Předmět: Citovat

jooo martinka! ta měla hezkké obrázky!!

ještě jsem zapomněla na Gabru a Málinku!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 6:59 pm    Předmět: Citovat

Ty knížky o Daně znám, kdysi jsem je četla. Nejsou špatné Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 1:25 pm    Předmět: Citovat

Mám moc ráda knížku Co mi liška vyprávěla, jsou to pohádky většinou se smutným koncem (vždycky jsem měla ráda ty co končí nešťastně, třeba Děvčátko se sirkami) a pak ještě Co vyprávěl dalokohled, to je knížka o astronomii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 7:34 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
jooo martinka! ta měla hezkké obrázky!!

ještě jsem zapomněla na Gabru a Málinku!!!


Jééé, Gabru a Málinku jsem měla moc ráda Smile Měla jsem všechny tři knížky a četla jsem je s odstupem, takže jsem rostla s nimi Very Happy Ještě si pamatuju knížku Medvídci na vandru - byla to úplně první knížka, kterou jsem v první třídě přečetla a měla krásné obrázky. Hned potom jsem louskala Pipi dlouhou punčochu - byla na mě strašně tlusná a četla jsem jí víc jak půl roku Embarassed Laughing


Naposledy upravil Lúthien dne čt duben 07, 2011 7:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 7:37 pm    Předmět: Citovat

Gabru a Málinku jsem milovala Smile babička mi ty knížky dávala po jedné vždycky k Vánocům, už nevím, jestli po roce, nebo po víc, ale taky jsem s nimi rostla. Pak jsem navíc ještě dostala 2 knížky o Málince, jak studovala, dělala praxi v lékárně a jak pak lékárnu vedla. Ty už nebyly tak bezstarostné, ale taky se mi moc líbily Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 7:39 pm    Předmět: Citovat

jé, ty o málince jsem neměla Sad Taky jsem ty knížky dostávala postupně od babičky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

Gabru a Málinku jsem taky měla ráda, vždycky jsem litovala Málinku, jak jí Gabra křivdila. Potom taky Kája Mařík byl velký oblíbenec.
Ale jednoznačně nejoblíbenější je Medvídek Pú, nedávno jsem ho celého přečetla znovu a smíchy se za břicho popadala, Milne to napsal geniálně, aby se ani rodiče nenudili, když to čtou dětem.
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.