Mama mia!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a94df1a63c63ef12d1f010de0c161a68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Viděl/la jsi tento film? A líbil se ti?
Ano a líbil se mi.
65%
 65%  [ 21 ]
Ano a nelíbil se mi.
3%
 3%  [ 1 ]
Ano, ale jsem z toho rozpačitá/tý.
6%
 6%  [ 2 ]
Ne, ale půjdu na něj.
25%
 25%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 8:52 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Cool Razz Very Happy hurá!!!! Překlad dodělán, Mamma mia! zhlédnuta! Very Happy Very Happy Very Happy Razz Very Happy Prima zážitek - pohodovka, která si vůbec na nic nehraje, zato z ní vyzařuje spoooousta pozitivní energie. Asi si časem nechám navrtat koleno a koupím dývko, až vyjde - ale předtím se na tom ještě znovu stavím v kině.
Streepová je neuvěřitelná, pánové okouzlující (Colin Firth v závěrečnejch titulkách fakt s sežrání, Brosnan taky nemá chybu, nikdy bych zrovna do něj neřekla, že umí takhle zpívat) - jediné, co se tomu dá mírně vytknout (i když to vlastně není výtka, spíš konstatování) - starší generace tu naprosto převálcovala tu mladší (tedy především herecky, pěvecky byli mlaďoši OK) - ale on to asi byl trochu i záměr, koneckonců staří ABBAáci si takhle trošku oslavili svoji generaci. Wink
Asi nejvíc mě dostalo provedení Money Money! A z těch sentimentálních songů Slipping Through My Fingers a Winner Takes It All byly prostě parádní, i slzička se zaleskla v mém cynickém oku.
Jo, a přítel kyselý ksychty ani nepředstíral a upřímně se bavil - což hovoří za mnohé. Wink Laughing Dokonce mi poděkoval, že jsem ho (tak trochu proti jeho vůli) vytáhla.
Omlouvám se za výlev, kvůli finišování překladu jsem toho za poslední tejden moc nenaspala, zato hodně kafovala, takže mám takový hodně extrémní vnímání i reakce, a ještě je to podtržený tou energií z filmu. Každopádně Mamma mia! doporučuju k vidění (teda samozřejmě ne v momentě, kdy byste měli náladu na nějakou nitrozpytnou intelektuálštinu Rolling Eyes Laughing ) -prostě ideální na spravení nálady a "dobití baterek".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 2:33 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Parádní film, jsem z něj nadšená, Meryl Streep je tam úžasná a hlavní hrdinka - Amanda Seyfried (Sophie) se mi taky hrozně líbila Laughing Wink Very Happy

Taky jsem včera byla v kině Smile, byla to paráda. Meryl by takřka šedesát rozhodně nikdo nehádal, optimismus a energie z ní úplně stříkala. Tančí a zpívá jako mladice. Moc se mi to líbilo. Je to takovej lehkej žánr, ideální na spravení nálady a ABBA mi zněla v hlavě skoro až do rána. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 7:49 pm    Předmět: Citovat

Mě tam ještě chybí : Nebyl a nepůjdu na něho... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

Já viděla ztvárnění tohoto "muzikálu" přímo na jevišti v Londýně. Byl to snad nejpříšernější muzikál, co jsem v Londýně kdy viděla. nedovolila bych si to nazvat muzikálem, byly to prostě vykradené jednotlivé písničky od Abby (které mám docela v oblibě) násilně slepené příšerným naivně přeslazeným "příběhem". Fujtafl.
Přestože nepochybuji o hereckém umění aktérů filmu, pod dojmem londýnského originálu mě na takovou slátaninu nikdo nedostane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 8:15 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já viděla ztvárnění tohoto "muzikálu" přímo na jevišti v Londýně. Byl to snad nejpříšernější muzikál, co jsem v Londýně kdy viděla. nedovolila bych si to nazvat muzikálem, byly to prostě vykradené jednotlivé písničky od Abby (které mám docela v oblibě) násilně slepené příšerným naivně přeslazeným "příběhem". Fujtafl.
Přestože nepochybuji o hereckém umění aktérů filmu, pod dojmem londýnského originálu mě na takovou slátaninu nikdo nedostane.


Já se děsila, co z toho vyleze a ani se mi na to do kina nechtělo. Byla jsem proti vůli vytáhnuta Very Happy . Nevim jak to slepili v muzikálu, ale ve filmu jsou ty písničky zapasovaný do děje dobře - až jsem se divila.


Jinak,co se týče titulků, tak už se radši moc nevztekam. Naposled mě vytočily titule u Sweeneyho a od tý doby se je snažim ignorovat.

Filmeček byl jinak super - přesně jak tu píšete na odreagování. Byla jsem na tom už 2x. Podruhý s mamčou (musela jsem jí překecat, taky to nechtěla vidět, protože má ABBU ráda a nějak se jí nezdálo,že je to přezpívapný) a po promítání mě informovala, že to bylo super a veme na to svojí kámošku Laughing . Co mě ještě víc dostalo, tak mi řekla,že vedle ní seděl pár a mužská polovička si tam občas otírala slzičky Very Happy (než to začalo tvářil se jako king a pak byl na měkko, mě dostalo hi)
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

Bittersweet napsal:

Filmeček byl jinak super - přesně jak tu píšete na odreagování. Byla jsem na tom už 2x. Podruhý s mamčou (musela jsem jí překecat, taky to nechtěla vidět, protože má ABBU ráda a nějak se jí nezdálo,že je to přezpívapný) a po promítání mě informovala, že to bylo super a veme na to svojí kámošku Laughing . Co mě ještě víc dostalo, tak mi řekla,že vedle ní seděl pár a mužská polovička si tam občas otírala slzičky Very Happy (než to začalo tvářil se jako king a pak byl na měkko, mě dostalo hi)

U nás to hrají začátkem října - už se těším!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 5:36 pm    Předmět: Citovat

tento film se k nam dostal pomoci puritanske sousedky, ktera nam vypravela, jak a proc se ji to nelibilo... na zaver rekla ze vsichni zpivaji strasne... tak jsme si rekli ze to posoudime protoze cela domactnost ma hudebni sluch... Laughing no a od te doby ji nikdo moc neposloucha protoze se nam to vsem libilo a i tatka zustal sedet a dival se, coz se u filmu s romantickou tematikou nestava... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 6:12 pm    Předmět: Citovat

já jsem byla na filmu i na muzikálu.. líbilo se mi oboje..Smile

a muž byl taky nadšený..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:07 pm    Předmět: Citovat

jééé Wink miluju tenhle film prostě, hezká hudba a geniální hlášky! Very Happy pouštim si ho hrozně často Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út září 13, 2011 2:28 pm    Předmět: Citovat

ABBU nemám ráda a asi jsem škarohlíd, ale tento film mě tedy nijak zásadně neuchvátil. Pro mě jednorázovka k brzkému zapomenutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.