Vývoj vašich vlasů v letech... (aneb 'From Genesis...')
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7fbb85cf98d1a20254d96c85a4295d3eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 2:17 pm    Předmět: Vývoj vašich vlasů v letech... (aneb 'From Genesis...') Citovat

Toto jsem tu nenašel a myslím, že je to zajímavé.

Od narození se každému (alespoň mně určitě) vlasy různě mění... struktura, barva...

Začnu já:
Když jsem se narodil byl jsem bezvlasý. Smile Jako starší, ale pořád malé dítě jsem měl delší blond velmi vlnité vlasy. S příchodem do školy se mi úplně narovnaly a byly velmi světle hnědé. A v průběhu času se mi začaly znovu vlnit a tmavnout. Teď mám jemně vlnité hnědé až tmavě hnědé vlasy. Smile

A co vaše vlasy v průběhu věků? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 2:21 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem měla jako malá světle hnědé, mírně vlnité vlasy. Jako větší jsem měla pořád světle hnědé, a jako ještě větší stále ještě světle hnědé, mírně vlnité vlasy. V dospělosti mám...ehm...světle hnědé, mírně vlnité vlasy Wink
Nuda...
Jen už je nemám tak husté Confused Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 2:40 pm    Předmět: Citovat

Takříkajíc beze změny-snad až na tu hustotu.Možná mi trochu zesvětlali Question .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 3:26 pm    Předmět: Citovat

Po kratkem miminkovskem skinheadskem obdobi mi narostly vlasky cerne,... Respektive si teda jenom myslim, ze byly cerne, neb jako neprilis majetna rodina jsme nedisponovali barevnym fotoaparatem....
Pak me nejakym zahadnym zpusobem zsesvetlaly a pak celkem beze zmeny,.... V lete svetlejsi , v zime tmavsi...
V posledni dobe tmavejsi, si myslim, ze to je proto , ze je ted mam zdravjjsi po tech prirodnich samponech...Ale mozna je jen vetsi tma a tak vypadaj tmavsi....
Jinak teda rok od roku jsou ridsi a taky uz mi par vlasku sesedivelo,...Takze prognoza je spatna:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 4:04 pm    Předmět: Citovat

To jsem rád, že nejsem jedinej, kterému se vlasy měnili. Smile
Nika napsal:
V posledni dobe tmavejsi, si myslim, ze to je proto , ze je ted mam zdravjjsi po tech prirodnich samponech...

Já je teďka mám taky tmavější a taky po přírodních šamponech. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 5:05 pm    Předmět: Citovat

podle fotek a vyprávění jsem jako malá byla dlooouho plešatá, jen takový jemný zrzavý chloupky Embarassed , v dětství jsem je měla teda zrzavý hodně, pak začaly přecházet do blond, teď jsem v létě blonďatá, v zimě jsem víc do té zrz Very Happy jinak je mám pořád lehce zvlněné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 7:42 pm    Předmět: Citovat

TaK já jako malá kohouta, pak polodlouhé se štětkou nahoře, pak v 8mi asi pod lopatky světlé s lokýnkami (prý blond-no, nevím), pak ve 13ti ustřihnout a zase od 15ti nadlouho ....až doteď. Stříhat už nikdy!
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 10:12 pm    Předmět: Citovat

No já byla z těch dětí, co se narodily s vlásky (snad i blonďatými Shocked ) a když všem vrstevníkům narostly, tak mi vypadaly, takže na fotkách z jeslí vypadám jako o dva roky mladší než ty ostatní děcka:)
A pak už mi narostly moje hnědé...ale dodneška nevím, jaká hnědá to vlastně je? Taková nijaká, prostě střední hnědá. Občas jsem se na gymplu barvívala různými odstíny červené (vždycky jen šampon), nedávno jsem to provedla zas, ale až se to vymyje, tak už to nechám na přírodní (možnáWink)
No a o svém zatmění mozku a následném stříhání na ježka už jsem tu kdesi psala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 10:54 pm    Předmět: Citovat

Tak já se narodila s blond vlásky , které byly nejdříve rovné a pak se začaly vlnit a tmavnout na popelavou blond . Později ještě ztmavly víc na světle hnědou a narovnaly se . A takové už zůstaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 11:01 pm    Předmět: Citovat

Já se narodila s černými vlásky, které mi ovšem vzápětí vypadaly, po období holohlavosti mi narostly jemně vlnité světl hnědé, které mi postupně tmavly až na nynější tmavohnědou a prý tmavnu dál, tvrdí maminka. A pak mi zešedivíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.