Vývoj vašich vlasů v letech... (aneb 'From Genesis...')
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=765b273c2e77c2ed0feec5d56d8096e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 3:55 pm    Předmět: Citovat

moje vlasová historie - dloooouho hříbeček, na začátku gymplu období docela dlouhých vlasů (první bez ofiny, pak s ofinou, která mě fakt těžce neslušela), potom radikální střih od kadeřnice a pak léta samostříhání, kdy jsem si vypěstovala jeden dlouhej pramen, kterej jsem si následně odbarvovala na bažanta (pár let potom začalo být vodorovný odbarvování ultramoderní) Cool Laughing ...no každopádně v době krátkých vlasů jsem je myla čímkoliv, co mi přišlo pod ruku, fénovala horkým vzduchem, pořád jsem si je cuchala a každý den postříkala tunou laku a o kondicionéru jsem neměla ponětí....a pak jsem přišla na dv Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 4:28 pm    Předmět: Citovat

jé ono tu vlákno je.. sem slepá fakt.. tak se omlouvám Smile jinak, jsem si ještě vzpomněla že sem taky fénovala horkým vzduchem Very Happy a na krátko sem byla skoro furt, moje max. délka byla nad prsa, teď to chci za ty roky dohnat Smile
a ještě- narodila sem se jako tmavší blondýnka, ale jezdily sme hodně moc na dovolenou takže mi vlasy vždy vyšisovalo sluníčko a byla sem uplně blond Smile pak jsme jezdit přestali a už nikdy jsem je od sluníčka blond neměla, i když sem byla sluníčku pořád Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 11:46 am    Předmět: Citovat

Jako dítě jsem mněla krátké blonďaté kudrnaté vlásky.Kudrnaté mám stále ale už ne tolik.V dětství jsem je mněla jako prstýnky.Roky přibívali a vlasy rostly a tmavly.Mohlo mi být kolem deseti dvanácti let když jsem si sama zkrátila vlasy nad čelem.Tak od té doby mám ofinu.Někdy byla hodně krátká jindy tak dlouhá že jsem ji přidávala do culíku.Když mi bylo 14-15 tak jsem mněla hnědé vlasy dlouhé po pás a téhdy husté na tři hlavy.Nechala jsem si je z blbosti ostříhat na mikádo což jsem litovala.Od té doby jsem mněla různé délky.Někdy skoro po pás,po ramena a i jednou na ježka.A co se týká barev tak jsem zkusila snad všechny.Byla jsem blondýna,černovlasá,rusovláska.Tím jsem je asi dost zničila.Téhdy mé vlasy byly dost nepoddajné a tak později když mi bylo kolem 23 let jsem objevila žehličku na vlasy a tím jsem je taky asi poničila.Taky jsem dost používala gely aby mé vlasy drželi nějaký přijatelný tvar před objevením žehličky.Teď bych je chtěla mít znovu dlouhé.Mám je kousek pod lopatky.Jsou tmavě hnědé a hustota je vniveč. :(Tak se snažím je dát zas dopořádku.Ale zas poddajnost je o dost lepší.Nevím čím to je,zda novými kondicionéry a šampony ale teď nemusím moc používat žehličku ani žádné gely.Akorát mně štve někdy suchost vlasů.Což jsem v mladých letech neznala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 4:34 pm    Předmět: Citovat

ked som bola malá, mala som dlhé rovné blond vlasy
teraz sú dlhé rovné ale špinavej blond
Medzitým som si ich ešte aj farbila asi 3 roky na rôzne farby (teraz mám už znova svoju prirodzenú) ale štruktúra sa mi nezmenila. Vždy som ich mala rovné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2015 8:35 pm    Předmět: Vlasová odyssea Citovat

Dobrodružná a zlomová cesta našich vlasů. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2015 9:57 pm    Předmět: Citovat

Začínám svým příběhem.

Po dvanácti letech rezavých/červený vlasů, jsem zatoužila po mé přírodní blond barvě. Bylo to v naprosto nevhodném okamžiku - po 14 dnech barvení hennou. Tu jsem na vlásky patlala dobrých sedm let. Po dlouhém studování všemožných rad - hlavně zde na DV - jsem dospěla k závěru, že zbavení se henny je téměř nemožné. Takže jsem si řekla, že je lepší být dlouhovlasá než blonďatá. Jenže když jsem poprosila mamku, ať mi zastřihne konečky do rozumného tvaru, skončila jsem s vlasy téměř na zadek s délkou po lopatky! To byla hrůza Mad Kdo neměl opravdu dlouhé vlasy, nemůže pochopit tu ztrátu. Už nebylo moc co ztratit a tak se mi otevřely dveře, ke změně barvy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2015 10:12 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si zesvětlující barvu od HennaPlus a když pominu to strašné ,,kousání" ( po létech používání pouze přírodních přípravků ) tak výsledek byl katastrofální! U kořínků jsem měla vlasy téměř bílé, délky rezavé a konce červené. Nemohla jsem se na sebe ani podívat do zrcadla, dostala jsem nálepku plesnivá mandarinka a musela jsem nosit šátek, abych tu úděsnost schovala. Takhle jsem nemohla existovat a tak jsem si pořídila měděně zlatou blond, ze které jsem byla o5 krásně rezavá. Následoval domácí melír alá velekonoční vajíčko. Pak další zesvětlující barva od Sylossu, ze které jsem měla pocit, jako by mi někdo vylil na hlavu benzín a zapálil. A další zesvětlování...
,,Nejpovzbudivější" byly reakce okolí, že mi vypadají vlasy a jak hrozně a neslušivě vypadám. To už jsem byla celkem slušná zlatovláská a zářila dodaleka. Ale naučila jsem se s hrdostí nosit na hlavě i něco takového Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2015 10:32 pm    Předmět: Citovat

Začala jsem hledat barvu, které by byla podobná mé původní, abych už měla od dalšího barvení pokoj. Nakonec se mi to podařilo. Jenže při míchání z ní byla oranžová a já si říkala, že pokud budu po takovém martyriu zase zrzavá, tak mě už dozajista klepne! A barva zatím tmavla do hněda a já bych byla vděčná i za takový odstín. Jen už prosím né tu červenou! Twisted Evil A po umytí a vyfoukání, jsem se koukla do zrcadla a měla přenádhernou tmavě plavou barvu. Ani jsem tomu nemohla uvěřit. Po měsících trápení se sen splnil! Very Happy

A co vaše radikální cesta? Ta opravdu náročná. Bylo by fajn, sem napsat vaše příběhy a rady. Wink

Pro takové blázny jako jsem já, co za každou cenu chtějí jít z hennové do své světlé: jde to, ale je to dlouhá cesta s nejistým koncem. A ke každé henně by se mělo psát varování o její trvanlivosti na vlasech Laughing Což je na jednu stranu dobře, protože dokáže udělat krásnou barvu i krásné vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 11:54 am    Předmět: Citovat

Podobné téma zde již máme Wink (prosím mody o přesun)

Viz http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=231
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 12:06 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Podobné téma zde již máme Wink (prosím mody o přesun)

Viz http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=231

presunuté
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.