Vývoj vašich vlasů v letech... (aneb 'From Genesis...')
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c3382054af8d24c5b74a743b347f159dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 9:17 pm    Předmět: Citovat

Tak to já jsem to měla takhle - od narození po začátek školy jsem je měla víceméně krátký, střih hrnec a rozcuch Very Happy Na základce jsem je měla dlouhý asi po ty dětský lopatky a hustou ofinu (+tlustý brejle)... když jsem vlezla do puberty asi ve 13ti, tak jsem se nechala ostříhat na mikádo, nebo prostě na něco po bradu, a vydrželo mi to asi do 15ti. To jsem si nechala zase vlasy trošku narůst do tanečních, nějak lehce pod ramena, a měla jsem je sestříhaný s jemnější šikmou ofinkou. Pak véceméně do 24 let jsem je měla v podobný délce, jen se měnily barvy, melíry, střihy, ofiny... a ve 24 jsem konečně dospěla (k názoru Cool ), že si je nechám růst co to půjde, a bez ofiny, pokud budou pěkný Very Happy a snažím se doteď Very Happy Tož tak! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 9:45 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si včera vzpomněla, jak jsem šla poprvé (a naposled) ke kadeřnici, když mi bylo 14, protože jsem chtěla mít vlasy jako moje oblíbená postava z jednoho komixu http://www.zkracovatko.cz/NumN4Z
Vyšla jsem ven s úplně nachlup stejným účesem a délkou Very Happy Ale musím říct, že tehdy jsem byla spokojená, dneska bych už do ničeho takové nešla.
Jen si říkám, jak dlouhé vlasy bych asi už měla, kdybych se nikdy nerozhodla pro tak razantní střih.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 10:37 am    Předmět: Citovat

od mala mám jemný řídký vlasy:-( dokonce jsem chodila aj na nějakej laser (ted už nevím co to bylo byla sem malá) a doktor sliboval že budu nosit copy ale jaksi prd... ale asi to trochu pomohlo protože místama sem neměla skoro žádný vlasy... časem jsem měla dycky tak k bradě chvilkama kratší ale nejdelší co sem kdy měla mám ted lehce pod ramena ale opravdu jen kousíček a to jen díky péči co sem vyčetla z DV takže všem děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 11:01 am    Předmět: Citovat

do 3 rokoch som bola takmer plesata, totizto moje blondate vlasky boli skoro neviditelne. Potom som mala vlasy vzdy dlhe do pasu, ja som plakavala aby ma mama ostrihala a ona plakala ze ma strihat nechce.
V pubertalnom obdobi som si z vlasov po pas zamotala dredy, ktore som nosila 4 aj pol roku. Avsak moja vlasova rebelia ma prestala bavit po tom ako som zistila ze mi ludia nedaju cas im dokazat ze som sikovna a inteligentna a mala som tazkosti najst si normalnu pracu.
Ked uz boli pod prdel tak som ich odstrihla pod usami a za pomoci 2 kamaratiek a babky som ich horko tazko rozcesala. Vlasky boli znicene a tak som mala asi najkratsi uces v zivote.
Odvtedy zasa nechavam rast a uz by som samorasty nemotala za nic na svete. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 11:06 am    Předmět: Citovat

Ako školkarka som mala dlhé husté vlasiská po zadok - a maminka mi ich stále plietla do takých roztomilých vrkočov Smile ....... Na základnej som už mala len po lopatky a neskôr som sa dala na mikádo, potom mi už nikdy nenarástli, lebo keď som si ich chcela nechať, tak som ich mala hrozne riedke ... mikádo ostalo dlho rokov, aj mi to celkom pasovalo Smile - ale chcela by som dlhé, vždy som obdivovala dlhovlasé "víly" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 2:56 pm    Předmět: Citovat

tak do prvého ročníku som mala vlásky po kolena:) potom v prvom ročníku som bola ostrihaná pod ramena a do ôsmeho ročníka som ich nechala rásť rásť rásť,len raz som sa ostrihala a to myslím že v päťke..a potom ôsmy ročník prišla k nám tá debilná emo účesová móda a mne sa strašne páčilo ako majú ostrihané vlásky..to bola najväčšia chyba lebo mne sa to vôbec nehodilo a bola som praštená puberťáčka ktorá to hneď musela mať Crying or Very sad (bohvie pokiaľ by som ich už mala teraz Sad ) no tak som žiadala od kaderníčky aby mi neskracovala dĺžku dolných vlasov a vystrihala iba tie horné podľa jednej fotky..a čo ona nespravila? z vlasov po zadok som mala zrazu vlasy nad lopatky Mad odvtedy kaderníčkam neverím :/ zo zúfalstva som sa praštila na ryšavo..potom na blond..zase na ryšavo..gaštanovo..ďalšie dlhé roky na blond..a nakoniec som skončila u čiernej ..ale za ten čas som si vlásky brutálne ničila žehlením,fénovaním,snáď každým tvojtýždňovým farbením chemickými farbami..doslova som si ich kmasala len aby niako ten účes vyzeral..to trvalo veľa rokov.. Potom mi asi pred rokom začali veľmi vypadávať vlásky a ja som zistila že je to jedna z vecí na ktorých mi najviac záleží..a je naozaj treba zmenu. Odvtedy sa vlásky stali mojou láskou:) objavila som túto stránku..spravila si výbavy rôznych vlasových vecičiek a už len čakám kedy budem mať opäť vlásky tak dlhé a zdravé ako kedysi na základke:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 3:26 pm    Předmět: Citovat

lilly napsal:
Tak jsem si včera vzpomněla, jak jsem šla poprvé (a naposled) ke kadeřnici, když mi bylo 14, protože jsem chtěla mít vlasy jako moje oblíbená postava z jednoho komixu http://www.zkracovatko.cz/NumN4Z
Vyšla jsem ven s úplně nachlup stejným účesem a délkou Very Happy Ale musím říct, že tehdy jsem byla spokojená, dneska bych už do ničeho takové nešla.
Jen si říkám, jak dlouhé vlasy bych asi už měla, kdybych se nikdy nerozhodla pro tak razantní střih.


Ježiš, ten účes je praštený Very Happy ... ale verím, že sa páčilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 3:08 pm    Předmět: Minulost vašich vlasů Citovat

Nenašla jsem podobné téma, tak sem založila nové Smile Chtěla bych se zeptat, jakou jste měli minulost vašich vlasů, např. jak jste se o ně starali dřívě než jste se o ně začali pořádně starat, co jste dělali špatně, nebo jak ste se k nim chovali v dětství Very Happy zkrátka co vaše vlasy prožily za ty léta Smile

A já začnu..

česala sem za mokra, dávala tunu šamponu, myla každý den a fénovala, 2 měsíce žehlila, barvila, nedávala kondicionery ani masky či něco takového, dávala kondicioner i na kořínky, používala výhradně jen šampon a nic víc, myla skoro žhavou vodou, chodila spát s mokrou hlavou a drhla je ručníkem Very Happy

Snad jedinou věc co sem dělala správně bylo oplachování, to sem fakt oplachovala asi 10 minut v kuse ( dělá mi problémy vylézt z teplé sprchy )
Very Happy ale žhavou, takže skoro nic Very Happy

- je ale zajímavé, že když sem tohle všechno dělala sem si myla vlasy 2x týdně a byli mastné až uplně poslední den Rolling Eyes ted je myju obden..

a ještě jedna historka- už si nepamatuji proč ale mamka mi na hlavu vylila olej.. vymývala sem to asi týden a ve škole se mě pak ptali jestli mám hlavu mastnou nebo mokrou Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aalyiah
21-40
21-40


Založen: 20.2.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 3:33 pm    Předmět: Citovat

Myslím že sme na tom podobne:) :

Mala som krásne dlhé vlasy asi po zadok no keď prišla puberta dala som sa ostrihať až po uši Sad šampón som používala štýlom čo kúpeľňa dala, vlasy som si umývala raz za týždeň a vždy večer, česala za mokra a spať šla s mokrou hlavou... horor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 3:37 pm    Předmět: Citovat

Já pokračuju...

Nejhorší věc, co jsem vlasům dělala, bylo odbarvování asi před 7 lety. Nepoužívala jsem masku, prostě nic, aby byly hladké. Takže jsem skoro všechny vytrhala, až mi zbylo něco divného po ramena. Chodila jsem ke kadeřnici, která mi dělala melíry, strašně česala... Když jsem byla dítě, maminka mě učila tupírovat ofinu Laughing Tenkrát to byl hit!

Když mi na hlavě po odbarvování zbylo něco jako žlutohnědé torzo, zamyslela jsem se na sebou. Šla zase do hnědé, začala jsem dávat kondicionér, masku a nakonec kůru. Vlasy často v drdolu. Jediné, co mi zůstalo je časté mytí a v zimě fenování. Fenuju kvůli svému zdraví. V zimně mě jinak bolí hlava a mívám rýmy.

Výsledek mého úsilí je myslím dobře vidět. A i lidé v okolí už pozitivně reagují....
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.