noční můry o vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=da3fe40155b6043c8cbbfd72e69a5f15Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zdají se vám často špatné sny?
ne tak často ale pravidelně
60%
 60%  [ 62 ]
pořád se mi vrací ten samý sen
8%
 8%  [ 9 ]
ne, v noci spím jako mimino a nic se mi nezdá
2%
 2%  [ 3 ]
i když se mi něco zdálo tak si to stejně nepamatuju
27%
 27%  [ 28 ]
Celkem hlasů : 102

Autor Zpráva
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 9:16 am    Předmět: Citovat

Asi je to trochu mimo, ale kedysi veľmi dávno sa mojej dlhovlasej sestre snívalo, že sa ráno zobudila a zistila, že mamina jej v noci ostrihala vlasy. Tak ďalšiu noc (v tom sne samozrejme) šla do jej spálne a odrezala jej nohy varechou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 10:32 am    Předmět: Citovat

Lakrimozita napsal:
Asi je to trochu mimo, ale kedysi veľmi dávno sa mojej dlhovlasej sestre snívalo, že sa ráno zobudila a zistila, že mamina jej v noci ostrihala vlasy. Tak ďalšiu noc (v tom sne samozrejme) šla do jej spálne a odrezala jej nohy varechou Very Happy

Pomsta ve snu, palec hore Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 12:00 pm    Předmět: Citovat

No, tak mně se dnes zdálo, že jsem si oholila hlavu. Confused Pak jsem se dívala na ty dlouhé prameny v koši a říkala jsem si, že to není možné, ale tak že za měsíc už budu mít alespoň 1 cm dlouhé vlasy. Laughing A pak jsem si najednou sundala gumičku a vlasy byly zpět a mně se nehorázně ulevilo... Very Happy
_________________
The physical cutting of hair is a manifestation of the loss of a loved one, a loss of a relationship, and a loss of a part of self.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2014 10:17 am    Předmět: Citovat

Brrr! Právě se mi zdálo, že jsem si v porozchodové depresi ostříhala vlasy sotva po ramena a vypadalo to opravdu příšerně.. spíš jako nějaká nepovedená paruka. Ve chvíli, kdy jsem se celá zoufalá přihlašovala na DV že si budu muset v profilu změnit položku "po boky" na "po ramena" jsem se vzbudila. Fuj to byl ale živej sen! Aspoň vím, co nemám dělat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2014 10:55 am    Předmět: Citovat

Hehe, dnešní noc byla na tyhle sny asi jako dělaná. Mně se taky zdálo, že jsem se šmikla - ale fakt na kluka. Jako nebyla to vyloženě noční můra, chvíli jsem si ty krátký i užívala a říkala si, v pohodě, však časem dorostou, ovšem jenom do chvíle, kdy jsem si v tom snu uvědomila, kolik mi je a že jestli teda fakt dorostou, bude mi tou dobou už skoro padesát. Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 8:16 am    Předmět: Citovat

Už se mi zase zdálo o Jágr sestřihu, dokonce mě ostříhala vlastní babička, nahoře nechala tak dva centimetry a spodní vlasy po lopatky. Nevim co furt mám s tím Jágrem, už nechci, aby se mi o tom zdálo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 10:27 am    Předmět: Citovat

Spomínam si na jeden vlasový sen, ktory som mala davnejšie a aj som nanho zabudla, ale nedavno sa mi v pamati ozivil ( so vsetkymi snami sa mi to takto deje)- Snivalo sa mi to po tom, co mi sestra nalozila sloniu davku "konstruktivnej a opravnenej " kritiky na moje vlasy, kedy mi nakricala, ze ich mam hnusne a mam sa nechat ostrihať. Snivalo sa mi, ze ma ostrihali (uz ani neviem kto) a ze som z dlhych vlasov mala vlasy len malicko pod usi. Boli tiez tuhe a tvrde ako take droty. A navyse boli zrazu oranzove. Nie ryšave ani červene, ORANŽOVE ako pomaranč a pri korienkoch som ich mala čierne, ako ked sa cigaňa pokusi zafarbiť. A mne to vióbec nevadilo Very Happy ze som s alen pozrela do zrkadla, mykla plecom ze ved to dorastie, dala som tie vlasy nejak do gumicky a neriesila Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 8:42 pm    Předmět: Citovat

Já miluju stříhací vlasové noční můry! Very Happy
Vždycky se mi ovšem zdá o nějakém sestřihu, po kterém tajně toužím a líbí se mi, ale kdybych si ho ostříhala, tak bych litovala, většinou krátké mikádo pod uši - takže si to užiju ve snu, chvíli, pak začnu litovat, počítat roky, kdy to doroste a jak dlouhé už jsem v té době mohla mít a když už jsem dostatečně vydeptaná, tak se vzbudím - a ten pocit stojí za to Smile
Škoda, že se mi to děje maximálně jednou za rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út září 02, 2014 9:29 am    Předmět: Citovat

Nebyla to ani tak noční můra, ale byla jsem ráda, že to byl jen sen.
Nechala jsem si obarvit vlasy na zářivě červenou s klidným vědomím, že však to za chvíli odroste. A když mi kadeřnice chtěla vlasy postupně sestříhat u obličeje, tak jsem ji kousla do ruky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st září 03, 2014 9:50 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
A když mi kadeřnice chtěla vlasy postupně sestříhat u obličeje, tak jsem ji kousla do ruky Smile
Laughing Laughing Laughing to by se asi v reálu divila, že... Ještě že ke kadeřnicím nechodíš. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.