Husté vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 86, 87, 88  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f76269b638bb2742bf06b3870d60d48cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
juraj
41-80
41-80


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 1:29 pm    Předmět: Husté vlasy Citovat

Mal som to vzacne stastie stretnut alebo aspon pisomne prist do kontaktu uz s niekolkymi damami, ktore maju neobycajne huste vlasy. Pritom vacsina z nich si pestuje dlhe krasne vlasy. Mimoriadna hustota a pevnost ich vlasov samozrejme puta pozornost ostatnych ludi, takze nemozno takto vynimocne vlasy prehliadnut. Hustota vlasov sa v praxi meria zvycajne dvoma sposobmi. Jednym z nich je zmeranie obvodu vlasov v mieste gumicky, ktora ich drzi uviazane v cope. To samozrejme predpoklada dostatocne dlhe vlasy na uviazanie do copu. Gumicka je preto miestom merania obvodu, aby sa objektivnejsie zmerala hustota rovnych, zvlnenych alebo aj prilis kuceravych vlasov. Stretol som sa s damami, ktorych vlasy mali v obvode dokonca 15 az 16 cm (aj rovne vlasy). Privitam akekolvek Vase skusenosti, poznatky, nazory, postrehy, odporucania tykajuce sa mimoriadne hustych vlasov, ci uz zo stretnuti s takymi vlasmi vo Vasom prostredi, upravy ucesov, starostlivosti o ne. Juraj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 3:13 pm    Předmět: Citovat

16cm na konci copu? to má málo kdo i u gumičky u hlavy natož na konci copu Shocked
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

No tak toho téma není pro mě... Kupodivu jsem docela ráda za modu řídkých prostříhaných vlasů, čím víc jich je, tím líp se cítím. Vím, že to zní hnusně, ale je to tak. Dneska jsem potkala slečnu, co měla po pás dlouhé vlasy a měla jich HROZNĚ moc hozených dopředu. Každý ten pramen znamenal dvounásobnou hustotu všech mých vlasů. Myslela jsem, že když je má vepředu, tak vzadu už nic... A vzadu jich měla úplně neobyčejně hodně. Prostě vlasů na pět hlav. Uplně mi to srazilo sebevědomí na bod mrazu a po zbytek dne se cítím dost divně. Když není délka, dá se to přežít aspoń lepším účesem, když není barva, dá se tomu pomoci, ale když není hustota a vše vypadá divně jak v krátkých, tak v parodické snaze o dlouhé, to už je fakt marné. Na konci copu je můj průměr asi tak 0,15-0,5cm, na začátku u hlavy asi 6cm. Toť k mému vyjádření k hustým vlasům, které niky nebudu mít, maximálně tak při zoufalé nikdy nekončící snaze a vyčerpané síle, kdy na tom budu stejně vždycky o polovinu hůř než někdo, kdo se vůbec nesnaží a má vlasů na tři hlavy. Ale jako jinak husté vlasy obdivuji Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

ono taky hodně záleží na struktuře, moje vlasy sice vypadaj hustě, ale mám 8 až 8,5 cm u hlavy. a přitom tu některé maj mnohem víc a nevypadá to tak. Když si udělám 2 copány, tak je mám jak slaboučký lanka. Takže u mě to s tou hustotou taky žádná sláva. aspon se mi vlní tak to neni vidětSmile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

no to já si je raději ani měřit nebudu, bych se z toho asi zhroutila Laughing Laughing Laughing Laughing (ale stejně si je pro zvědavost změřím Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 8:14 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
No tak toho téma není pro mě... Kupodivu jsem docela ráda za modu řídkých prostříhaných vlasů, čím víc jich je, tím líp se cítím. Vím, že to zní hnusně, ale je to tak. Dneska jsem potkala slečnu, co měla po pás dlouhé vlasy a měla jich HROZNĚ moc hozených dopředu. Každý ten pramen znamenal dvounásobnou hustotu všech mých vlasů. Myslela jsem, že když je má vepředu, tak vzadu už nic... A vzadu jich měla úplně neobyčejně hodně. Prostě vlasů na pět hlav. Uplně mi to srazilo sebevědomí na bod mrazu a po zbytek dne se cítím dost divně. Když není délka, dá se to přežít aspoń lepším účesem, když není barva, dá se tomu pomoci, ale když není hustota a vše vypadá divně jak v krátkých, tak v parodické snaze o dlouhé, to už je fakt marné. Na konci copu je můj průměr asi tak 0,15-0,5cm, na začátku u hlavy asi 6cm. Toť k mému vyjádření k hustým vlasům, které niky nebudu mít, maximálně tak při zoufalé nikdy nekončící snaze a vyčerpané síle, kdy na tom budu stejně vždycky o polovinu hůř než někdo, kdo se vůbec nesnaží a má vlasů na tři hlavy. Ale jako jinak husté vlasy obdivuji Cool Laughing


...to jsem na tom dost obdobně, hold hustota ani mě nebyla přidělena... ale ěmřit raději nebudu, vím však, že všechny vlasy když svážu do copu, mám je jako většina jiných lidí jeden ze dvou copů... proto raději ani nesvazuji.. Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

tiez sa mi moc pacia dlhe a huste zdrave vlasy. nepoznam vo svojom okoli ziadnu dotycnu, ktora by mala tak moc huste vlasy ako pises. tiez som dlhu dobu nosila zostrihane, prestrihane, preriedene ucesy, vlasy aj tak nemali ziaden tvar, nevynikla ich hustota.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

no jo no, genetika je genetika Sad s tím už člověk nic nenadělá, dá se tomu jen trochu pomoct, když se o vlásky budeme starat, ale to na tomto fóru dělá asi každý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:

...to jsem na tom dost obdobně, hold hustota ani mě nebyla přidělena... ale ěmřit raději nebudu, vím však, že všechny vlasy když svážu do copu, mám je jako většina jiných lidí jeden ze dvou copů... proto raději ani nesvazuji.. Embarassed Embarassed Embarassed


No tak tohle úplně znám... Byla jsem s jednou slečnou venku (říkala o sobě, že má hodně jemné vlasy) a měla uědlané čtyři copy. Avšak tloušťka jednoho z těch čtyř znamenala celkovou tloušťku ze všech mých... No hodně to "potěší" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 9:01 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
elune napsal:

...to jsem na tom dost obdobně, hold hustota ani mě nebyla přidělena... ale ěmřit raději nebudu, vím však, že všechny vlasy když svážu do copu, mám je jako většina jiných lidí jeden ze dvou copů... proto raději ani nesvazuji.. Embarassed Embarassed Embarassed


No tak tohle úplně znám... Byla jsem s jednou slečnou venku (říkala o sobě, že má hodně jemné vlasy) a měla uědlané čtyři copy. Avšak tloušťka jednoho z těch čtyř znamenala celkovou tloušťku ze všech mých... No hodně to "potěší" Laughing


Na druhou stranu si říkám že je to normální, mám je takhle prakticky celý život, ale mrzí mě to až v posledních letech. Nejvíce mě však dodělává, že mi ty vlasy už ani nerostou, jak je tak pozoruji... což mě tedy přivádí na hranici šílenství.. řídké a ještě krátké...heh..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 86, 87, 88  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.