Husté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 85, 86, 87, 88  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3e509e00fcffe193c72c36ea7542f963Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yunatami
8-20
8-20


Založen: 31.3.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 3:31 pm    Předmět: Citovat

som rada že ťa potešila ^.^
Áno v tom máš pravdu doma skoro nič nefunguje ako u kaderníčky Very Happy áno aj to je dosť možné to s tými silikónmi ma vôbec nenapadlo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 3:58 pm    Předmět: Citovat

Yunatami: Moje kadeřnice má například takový sérum/olejíček..jak se to jmenuje nevim. Ale je to skvělý. Vlasy po tom jsou lesklý, ale nesplihnou. Mohla bych to od ní koupit, ale bojim se, že za to dám tři stovky a výsledek nikde. Já z duše nenávidim zásoby kosmetiky, která mi nevyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yunatami
8-20
8-20


Založen: 31.3.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 10:22 am    Předmět: Citovat

Harik : veď to asi sú nejaké čarodejnice Very Happy neviem aj ja vždy pokúpim poskúšam a ptm toho mám plné skrine a neviem čo s tým , len to zavadzia ale keď som to kúpila je mi ľúto to vyhodiť kým to nie je po záruke Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 5:32 pm    Předmět: Citovat

Týjo, mně ty vlasy fakt houstnou! Teď mi za strašně krátkou dobu poskočily z 4,6 cm na 5,4 cm. Konečně mi ty podrosty dorostly do culíku. Ale i tak je to pořád přibližně o 1 cm míň, než jsem mívala před tím šíleným vlasopádem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gaia136
41-80
41-80


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 3:36 pm    Předmět: Citovat

Dnes sa zabávam s meraním vlasov Very Happy Najskôr som merala dĺžku a teraz hustotu Smile Vyšlo mi 11 cm a to nemám v chvoste úplne všetky vlasy, keďže to mám po bokoch zostrihané Shocked Škoda, že aj na pohľad nevyzerajú husto, lebo sú vždy rozlietané na všetky strany Laughing
_________________
Dum spiro, spero.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 12:52 pm    Předmět: Re: 8 cm. Má to cenu? Citovat

Philogia napsal:
Philogia 27.05.2012 napsal:
Philogia 27.09.2011 napsal:
Též jsem se změřila - mám asi 8 cm Crying or Very sad A padají a padají... Crying or Very sad Crying or Very sad Pamatuju se, že před pěti lety jsem měla vlasů minimálně o polovinu víc (...)

Tak včera večer 7,5 cm. Před začátkem vlasopádu (na začátku léta 2011) to bylo asi 8,5. A vlasy pořád padají, padají a padají (...)

Naposledy jsem měřila 05.12.2012, stále 7,5 cm. Achich ach (i když by samozřejmě mohlo být hůř, alespoň už se to snad moc nezmenšuje).

08.08.2014 s gumičkou 7,8 cm, bez gumičky (jen tak omotaný metr) 8 cm. To číslo se mi líbí, jediný problém je, že je to culík ze všech vlasů a ne z poloviny Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 1:51 pm    Předmět: Citovat

Prekonala som sa a poprosila kamaratku, nech mi zmeria obvod copu a namerala hodnotu 9 cm....a ked budem dobrá a poriadne papať, tak sa este zvýši ( jem zdravo, ale stale este mam take stavy, kedy za den nezjem ani jedno ovocie a zeleninu, zato cokolady zjem kilo...) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 5:37 pm    Předmět: Citovat

Tak já vlasy umyla a skutečně rozdíl v obvodu umyté/neumyté je vidět. Po zábalu a po umytí má culík 7. Tak s tímto jsem upřímně spokojená... Ještě přimět všechny krátké vlásky, aby za 1. vlezly taky do culíku a za 2. se táhly do délek. - To bych pak mohla mít culíka i 8-9 a to bych byla v sedmém nebi. Teď je to u hlavy sice prales, ale v délkách bída. Už jsem toho kopec ostříhala.
A hennování i bezbarvou hennou by mi přidalo na objemu? - Já se jí stejně trošku bojím, nechci být rezatá.
Rolling Eyes

..... Taky jsem tady ve vláknu četla o údajném zázraku citron+olej+balzám proti padání vlasů.
Dneska jsem si to napatlala na hlavu, neštípalo to vůbec, jen mě to trošku zesvětlilo nebarvenou myšinku. Takže za mě dobrý. Jestli přestanou i padat se uvidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 8:36 pm    Předmět: Citovat

bezfarebna henna by ta nemala vobec zafarbiť, preto je bezfarebna, či? Smile cize neboj, určo nebudeš zrzava Smile henna na objeme prida, lebo ti vlasy obali a budu hrubšie..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2014 6:47 am    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
bezfarebna henna by ta nemala vobec zafarbiť, preto je bezfarebna, či? Smile cize neboj, určo nebudeš zrzava Smile henna na objeme prida, lebo ti vlasy obali a budu hrubšie..Smile


Už jsem sice trošku OT, ale...
Díky za odpověď, já se totiž pídila HODNĚ podrobně a pročetla kde co. A v podstatě jsem zjistila, že prakticky do skoro každé regenerační ,,bezbarvé" se dává minimum barvící henny, není to jenom cassia co nebarví.... Členky tady psaly, že je jenom jedna ve které lawsonia není. - Teď si nejsem 100% jistá jestli říkám tu značku správně, myslím že říkaly Hennecolor. Jenomže zase v tomto vláknu o Hustých vlasech jsem četla, že do této značky dávají nějakou příměs, po které spoustě lidem padají vlasy.
Takže ono to není zase až tak úplně jednoduché a vzhledem k tomu, že mám pořád většinu vlasů zesvětlenou peroxidem, tak si lawsonii ani jako zlomek obsahu netroufnu, už bych to neumyla.
Jedině to prostě koupit, zkusit na jednom prameni a pak počkat tři dny, jak to zrezne/nezrezne a pak až napatlat na celou hlavu.

Henna, po tom všech co jsem o ní načetla, je pro mne taková samostatná komplikovaná speciální vlasová věda pro pokročilé. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 85, 86, 87, 88  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.