Vlasové zlozvyky :o)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3599588a2603992bce83353a8f052567Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký byl/je váš "nej" zlozvyk?
příliš časté mytí, mytí nevhodnými přípravky apod.
15%
 15%  [ 8 ]
česání za mokra, netrpělivé rozčesávání apod.
49%
 49%  [ 25 ]
fénování, kulmování apod.
7%
 7%  [ 4 ]
kousání, trhání apod.
27%
 27%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 51

Autor Zpráva
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 12:58 pm    Předmět: Vlasové zlozvyky :o) Citovat

Jestli tady už někde podobné vlákno je, tak se omlouvám.

Každý z nás má, nebo měl nějaké vlasové zlozvyky, špatné návyky a podobně.

Jaké jste měli, nebo máte vy?
S čím jste přišli na dv.cz a změnilo se něco?


Začnu pěkně od sebe Smile
Dřív jsem si myla vlasy každý den, vydrbala je ručníkem, rozčesala a s mokrýma šla spát. Pro některé tady asi hrůza, co? Laughing
Ale už jsem uvědomělá a spořádaná. Snížila jsem frekvenci mytí na polovinu, zabalím je do ručníku a češu až suché. To spaní s mokrýma ještě moc nezvládám. Přicházím domů až večer a není moc času, zvlášť když na nich mám ještě před tím nějakou masku nebo olejový zábal.
A musím uznat, že se to na nich začalo projevovat. Nejsou už tak moc jemné, víc se lesknou a mám dokonce pocit, že i méně mastí u hlavy a méně přesušují na koncích.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:10 pm    Předmět: Citovat

No, mým největším zlozvykem je, že je neustále motám pramínky vlasů na prsty a všelijak s nimi kroutím, motám a hraju si... pak se hrozně cuchají Laughing Ale nemohu si pomoct, dělám to když jdu na ulici, když sedím ve škole, když přemýšlím a já přemýšlím tak nějak neustále, je to hrozný Embarassed
A také je často češu, protože se mi pramínkovatí a rychle plihnou, tak tím prohřebelcováním vypadají alepsoň trochu k světu - a nemohu v noci spát s rozpuštěnými vlasy, tak je stahuji do velkoho šnečího drdolu (no, s mým objemem a délekou bohužel né zase tak velkého Rolling Eyes ) a na konečky patlám silikonový Gliss Kur - za to přijdu do pekla, jsem si toho naprosto vědoma, nikdy jsem totiž žádnou firtmu, jež testuje na zvířatech nepoužila, až nyní toto - a to budiž mým největším prohřeškem vůči etice, ač se to vlasům moc líbí.. Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

já mám zlozvyk si pořád promasírovávat hlavu, je to strašně příjemný(hlavně po umytí) ale pak se mi ty vlasy víc mastíSmile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:17 pm    Předmět: Citovat

Zlozvyk mám asi jen to, že když mám delší nehty tak jima přejíždím po pokožce hlavy. Nejen, že to vlásky mastí, ale občas to jde až do krve Embarassed trošku no.
Jinak to netrpělivé rozčesávání mám už za sebou. Když ráno nestíhám, tak se prostě učešu až v práci, stejně není poznat zda to mám učesané nebo ne Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

Já vlásky trápím hlavně tím netrpělivým česáním mokrých vlasů a pak když je mám po umytí mokré tak stahováním do drdolu, do culíku atd. - za to mě zdrbala i kadeřnice, protože mi v tom místě kde si dělám culík našla úplně krepaté zničené vlasy Embarassed takže na to bacha Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:25 pm    Předmět: Citovat

Tak já je taky češu mokré, nebo vlhké, protože když chci po umytí vlasů udělat dva culíky na noc ať mám ráno vlnky musím je prostě rozčesat.
A nezdá se mi že by se to na nich nějak podepisovalo Smile .
Pravda ale je že češu opatrně.

Dříve jsem fénovala, ale to už teď dlouho nedělám, dočetla jsem se tu že to není nic dobrého pro vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

Ja zas ked mi padne do oci rozdvojeny koncek, nedokazem ho hodit medzi ostatne vlasy, ale ho jednoducho odhryznem. A tak isto ked najdem zlomeny vlas, tak to v tom zlomenom mieste odtrhnem Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Ja zas ked mi padne do oci rozdvojeny koncek, nedokazem ho hodit medzi ostatne vlasy, ale ho jednoducho odhryznem. A tak isto ked najdem zlomeny vlas, tak to v tom zlomenom mieste odtrhnem Embarassed Embarassed Embarassed


To ještě není tak strašné. Jedna dívčina, co jsem s ní kdysi chodila na gympl, si normálně kousala vlasy. Prostě, když se učila, nebo jinak soustředila, tak šup a už měla pramen v puse... a normálně to cumlala a okusovala. Brrrrr.... Mad
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
To ještě není tak strašné. Jedna dívčina, co jsem s ní kdysi chodila na gympl, si normálně kousala vlasy. Prostě, když se učila, nebo jinak soustředila, tak šup a už měla pramen v puse... a normálně to cumlala a okusovala. Brrrrr.... Mad

Tak to ozaj brrrrr Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:48 pm    Předmět: Citovat

hmm, já asi občas to netrpělivé česání a taky příliš časté omakávání vlasů, zejména umytých, následkem čehož se rychleji mastí... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.