Ibišek
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04e80a4e38544c79cd2f3fbcde0bfe9bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 8:43 pm    Předmět: Ibišek Citovat

Tak pokud by to někdo chtěl zkusit, přikládám svou nejnovější zkušenost s touhle rostlinkou. Doma jsem našla prošlý pytel z bio ibiškem. Kdysi jsem ho koupila na čajíky. Bylo toho hodně, tak jsem si řekla škoda vyhazovat. Zalila jsem litrem vody a nechala stát asi 50 minut. Mezi tím jsem si umyla vlasy. Nakonec jsem vzala tu konev a strčila do ní vlasy. Pak jsem je ještě přelila a chvíli stála nad "krvavou" vanou. Abych si "nezakrvila" ručník, radši jsem ty vlasy lehce spláchla vodou.
A výsledek ? Máme pěkně černou (??) vanu a trošku se mi lesknou vlasy. Hm, tak nic, asi škoda práce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 8:47 pm    Předmět: Re: Ibišek Citovat

Nicole napsal:
Tak pokud by to někdo chtěl zkusit, přikládám svou nejnovější zkušenost s touhle rostlinkou. Doma jsem našla prošlý pytel z bio ibiškem. Kdysi jsem ho koupila na čajíky. Bylo toho hodně, tak jsem si řekla škoda vyhazovat. Zalila jsem litrem vody a nechala stát asi 50 minut. Mezi tím jsem si umyla vlasy. Nakonec jsem vzala tu konev a strčila do ní vlasy. Pak jsem je ještě přelila a chvíli stála nad "krvavou" vanou. Abych si "nezakrvila" ručník, radši jsem ty vlasy lehce spláchla vodou.
A výsledek ? Máme pěkně černou (??) vanu a trošku se mi lesknou vlasy. Hm, tak nic, asi škoda práce.


Laughing Laughing Laughing Laughing myslím, že zůstanu u oranžového odstínu vany po henně a nazrzlých lesklých vlasech... Cool
ale třeba květ ibišku ve vlasech by byl efektnější Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 2:51 pm    Předmět: Citovat

Tak asi bych měla tuhle květinku trochu rehabilitovat. Když se vlasy do druhého dne po mytí vzpamatovaly, nestačila jsem se divit. Lesk jako blázen a lehce rubínový nádech. Okolí mě dokonce podezíralo z přelivu. Po dalším mytí se vše vrátilo do původního stavu. Naštěstí Smile) Ale když budu mít příště náladu, dám si rudou záři znova Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 8:32 am    Předmět: Citovat

Já jsem si uvědomila, že ibišek bývá dost často uvedený ve složení různých těch ovocných "čajových" směsí a ty mají velice často rudou barvu, takže asi fakt takto barví Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 1:56 pm    Předmět: Citovat

ja to asi niekedy vyskúšam (keď budem doma, nechcem riskovať, heh, predsa len mám vlasy trochu do blond, aby to nechytilo moc do červena). máme doma kdesi dosť ibiška z Egypta, už dlho.. vymylo sa to po jednom umytí? aby zo mňa nebola zrzka:) aj keď to je krásna farba, keby nemám vlasy také, aké mám, chcela by som byť rusalka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 2:11 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
ja to asi niekedy vyskúšam (keď budem doma, nechcem riskovať, heh, predsa len mám vlasy trochu do blond, aby to nechytilo moc do červena). máme doma kdesi dosť ibiška z Egypta, už dlho.. vymylo sa to po jednom umytí? aby zo mňa nebola zrzka:) aj keď to je krásna farba, keby nemám vlasy také, aké mám, chcela by som byť rusalka Smile


Jo jo, vymylo se Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 4:19 pm    Předmět: Citovat

ibiškem (resp. šípovým čajem s ibiškem) sem si přelejvala hlavu, jako takový ten oplach. ale nikdy mi to nechytlo. možná, že čistý je silnější. a dnes sem koukala na krepák, na oranžovej, co myslíte Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
ibiškem (resp. šípovým čajem s ibiškem) sem si přelejvala hlavu, jako takový ten oplach. ale nikdy mi to nechytlo. možná, že čistý je silnější. a dnes sem koukala na krepák, na oranžovej, co myslíte Very Happy

starej dobrej krepák... no klidně do toho jdi, pokud to nezačali barvit nějakýma shi*ama tak to při mytí pustí bez problému... jako děti jsme si tak dělali různobarevný melíry...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

že já si ho nekoupila... ale tady ho snad budou mít taky (navštívila sem tesco Very Happy ) a jak se to s nim dělá, jen namočim do vody,jo, vylouhuju a vymáchám v tom vlasy? Surprised
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 4:30 pm    Předmět: Citovat

no my jsme vždycky namočili krepák, zabalili do něj inkriminovaný pramen a chvíli nechali...barvilo to dost
ale jestli to chceš na celou hlavu, tak asi vymáchat v té vodě bude jednodušší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.