Ibišek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9d58fb67259cda7db068d01c6f3e36e9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 5:32 pm    Předmět: Citovat

Vymáchat v krepákové vodě?? No, chytnout by to mělo, ale nevim, nevim. Nejznámější je právě ten melír, co popisovala egle Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

hehe krepák, veru.. pamatám si na moju sýto-zelenú ofinu Laughing ešte aj teraz mám občas záchvat a po takej zatúžim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 11:59 am    Předmět: Citovat

jedine, co viem o ibisku je, ze je dobry na mocove cesty Laughing takze spojitost s vlasmi radsej nehladam Very Happy
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 12:08 pm    Předmět: Citovat

Hmm na vlasy to zní lákavě...vnitřně raděj ne, bábina je na něj silně alergická a já při vyšší koncentraci asi taky (pytlíkové čaje nevadí, ale po tom z čajovny jsem se začala dusit Rolling Eyes ) Asi to někdy otestuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 12:17 am    Předmět: Citovat

Po extra silném nálevu a trpělivosti mi vlasy chytily trošku do odstínu červené, a také ruce a kousek čela Laughing ale půjde to rychle dolů, vymývalo se to už při splachování. Každopádně regenerace je úžasná! Hydratoval mi konce, nevysušil, vlasy se pěkně lesknou a barva ( henna ) je s tím nádechem zrzavočervenorůžové krásně výrazná! Doporučuji už jen kvůli tomu pocitu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 8:01 pm    Předmět: Citovat

Posledni dobou tady (i jinde) moc casto narazim na ibisky ... az prilis casto na muj vkus Laughing Asi je treba ozivit hennove pokusy ... Twisted Evil Aneb co udela lzice mleteho ibisku misto jedne ze ctyr lzic henny ... Embarassed

Kdyz jaaaa tak moc chci cervenou ... (ano, mam tmavocervenevinovou, ale chtela bych vice vyraznych cervenych odlesku Laughing)

Prozatim to zkusim se silnym ibiskovym cajem ve spreji Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 10:25 pm    Předmět: Citovat

Hele, Jitt, jako bys mi četla myšlenky. Ale musím říct, že namít (a posléze prosít) ibišek najemno, je tsupervopruz (teda alespoň mlítkem, který mám k dispozici). A ten prach se při přesypávání dostane fakt fšude (aneb jak jsem myslela, že umírám, když jsem smrkala černofialově Twisted Evil ). Ale mám namleto tak na jedno hennování, tak jsem na experimenty zvědavá. Akorát že jsem minulej tejden nahennovala odrosty zbytkem hennecolor bordó, takže pokusničit budu nejdřív za měsíc a půl. A taky jsem chtěla vyzkoušet tu genciánovou violeť v kombinaci s nějakým balzámem... No, doufám, že to zase nedopadne tak, že prostě nahennuju tím nejprimitivnějším možným způsobem, protože budu mít velký odrosty a žádnej čas a hlavně energii na experimentování... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 10:34 pm    Předmět: Citovat

Hehe, tak pak dej echo, ja uz si objednala namlety ibisek a jelikoz jsem netrpelivy tvor, tak vyhrabala nekde zapomenute pytliky ibiskoveho caje a udelala si oplach ... Embarassed Ten teda zatim na vlasech moc videt neni, ale kdo vi.

A s tim "malo energie" atd ... misto jedny lzice henny tam frkni ten ibiskovy prasek a je to Laughing Ale s tim mletim to bude dobry napad; doma mame ibisku nekolik a kvetou obcas jako na bezicim pasu ... budu sbirat uschle kyticky Twisted Evil v nejhorsim se to hodi do trosky vody a vyvari a pouzije misto vody do henny ... Laughing a bude.

Pravda, doma mam taky jen HC bordo, ale ta jde i na odrostech do fialova ... asi tentokrat vynecham TTO a misto jedne lzice tam frknu jednu lzici toho ibisku ... v nehorsim to preliznu znovu beznou smeskou, tam mam aspon jistotu ze je to tmavsi a ze to chytne Laughing

Experimentum zdar! Laughing

P.S. Asi bude na case podivat se i po nejake ne zrovna nebordove henne .... Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 1:19 pm    Předmět: Citovat

Nojo, oplach funguje ještě míň, než když se henna zalije silným ibiškovým čajem - tam je to alespoň do prvního umytí trošku znát.
Jinak já teda melu právě ibiškovej čaj, lépe řečeno sušenej ibichokvět z prodeje bylin, kterej jsem dostala od Ježíška. Je to ovšem fakt práce pro vraha. Nicméně jednu lžíci už bych měla, tak uvidíme, jak se dokopu. Možná je to mým mlítkem, třeba by nějaký jiný mlítko bylo výkonnější, ale takhle to vypadá, že jednu dávku tak třikrát přemelu a přesiju přes sítko na čaj - vznikne trocha prášku a zbude spousta hrubšího čaje (tím ostatně ještě můžu tu hennu s ibichem zalejt).Jako dá se to, ale příště asi nebudu lakomá a koupím si rovnou namletej - na první pohled mi kdysi přišel drahej, ale vzhledem k vynaložený námaze s mletím a přešíváním to vlastně není tak strašný. Ale napřed vyzkouším, jestli to má vůbec smysl. Kdyžtak to holt jistí experimenty s genciánkou mezi hennováníma. Wink
Držím palce s Tvýma pokusama! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2016 4:04 pm    Předmět: Citovat

Tak to shrnu i sem (prozatim) ... henna s ibiskem mi brutalne po hodine na hlave zmenila konzistenci ve vodu a malem sem nedobehla k vane jak to najednou zacalo tect. Pouzila jsem Lamdu (z pytliku) ale mozna to chce jeste necim zahustit ... nevim. Jelikoz jsem ale tohle konkretni barveni dost zvrtala (henna mi vyprchala a nenabarvila vubec nic), nemuzu mluvit o barve (ci nebarve) protoze korinky chytly jen sotva znatelny zrz nadech.

Dnes druhy pokus ale tentokrat jako oplach z namleteho ibisku ... nevim teda, co delam blbe, ale predpokladam ze az do dalsiho myti mi kartac bude pokryvat souvisla vrstva ibiskoveho prasku. Tak tudy cesta taky nevede.

Asi skoncim u obycejnych listu a nebudu se mletym ibichem obtezovat ... a nebo si budu muset najit jinou "nahradu". Co to bude to zatim nevim, ale neco snad uz vymyslim ... kostka sadla to jisti Twisted Evil hue hue hue!
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.