Zvláštní diskuze - prodám vlasy :-/
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7828e6cc76f7c330baba0342c70001f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 4:47 pm    Předmět: Citovat

No jak pro koho Smile
Já bych si na to třeba nezvykla. A taky mi ta fotka připadá taková divná, jak to drží, takové celé mega vlasy, ještě si k tomu přimyslet ty hlavy Razz
Takže myslím že žádné kecy to nejsou (nic ve zlém) někomu by to opravdu dělalo problém a četla jsem na netu i zkušenosti některých holek, které prodlužovaly a právě z toho důvodu, že se s cizími vlasy na hlavě necítily dobře, je brzy sundaly dolů a nechaly si své vlastní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
No jak pro koho Smile
Já bych si na to třeba nezvykla. A taky mi ta fotka připadá taková divná, jak to drží, takové celé mega vlasy, ještě si k tomu přimyslet ty hlavy Razz
Takže myslím že žádné kecy to nejsou (nic ve zlém) někomu by to opravdu dělalo problém a četla jsem na netu i zkušenosti některých holek, které prodlužovaly a právě z toho důvodu, že se s cizími vlasy na hlavě necítily dobře, je brzy sundaly dolů a nechaly si své vlastní.


Jeee tak to sme sa zle pochopili, ja som to nemyslela že by tu niekto kecal Smile .... len že "kecy" ako " ja by som také prsia teda nechcela, z toho by ma bolel chrbát" a tak ... snáď sa už chápeme. Ale samozrejme si myslím, že baby z tohoto serveru svoje vlastné vlásky ľúbia najviac na svete a predlžko by vážne nechceli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 7:17 pm    Předmět: Citovat

tak to jo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 8:58 am    Předmět: Toto je moc! Citovat

V presvedčení, že som narazila na peknú stránku prevažne aziatiek, ktoré majú neskutočne dlhé vlasy, som si rozklikla záložku FORUM a začala som listovať.

Hneď ako prvé ma zarazil banner ktorý bliká na vrchu stránky: 220cm long hair sale...hovorím si á to bude nejaká blbosť. Rolujem dole po stránke, oči mi padnú na nadpis Cut long hair.

Teraz neviem po vzhliadnutí niektorých fotiek, či som narazila na stránku pre fetišistov, alebo iných úchylákov, čo majú záľubu v strihaní vlasov, ale NORMÁLNE MA OČI BOLIA z toho čo som videla.

Vlasy dlhé po kolená, po zem, pod zadok, prvých tristo fotiek vlasy z každej strany a potom- strihanie. Normálne si to tie baby ostrihali...Som v nemom úžase a nechápem...

Dobre, možno to robia z dôvodu finančného, zdravotného, alebo iného, mne neznámeho, ale podľa mňa je to barbarstvo a pekne hnusné takto ubližovať vlasom Crying or Very sad

Tu je tá stránka:
http://longhairart.com/forum.php

Ja si idem spraviť volaký olejový zábal na vlásky, pomojkať ich a nabudúce si radšej vypichnem oči lyžičkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 9:16 am    Předmět: Citovat

Heh, a ještě tam mají moji ukradenou fotku. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 9:39 am    Předmět: Citovat

Tak to je vážne sila.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 10:49 am    Předmět: Citovat

Tak to je hodně smutný Sad A nechápu, proč mají v názvu toho fóra slovíčko art, když s vlasovým uměním to nemá nic společného Confused
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 5:50 pm    Předmět: Citovat

umenie je vypestovať si také vlasiská ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 8:59 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem se dneska na web dlouhovlaska.cz a tenhle odstavec mě nadchnul, cituji: "Výkup vlasů zajišťujeme i tak, že oslovujeme na ulici osoby, u kterých jsou na první pohled vidět krásné zdravé nebarvené vlasy, často maminky s jejich dlouhovlasými ratolestmi. Smile Takovýmto způsobem se nám již podařila vykoupit řada skvostů, tedy panenských božích světlých heboučkých a dlouhých vlasů. Wink"

Beru to moc nevážně, nebo jste se někdo po tomhle odstavci taky osypal? Very Happy Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 9:12 pm    Předmět: Citovat

Jen ať si přijdou, aspoň si procvičím, kolik nadávek v kuse umím Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.