Zvláštní diskuze - prodám vlasy :-/
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3d487ba243b9bedfd301921410ebd7b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 9:30 pm    Předmět: Citovat

Prznění neviňátek. No fuj! -smajlík zvrací kuře-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 3:07 pm    Předmět: Olomouc Citovat

Mohl by mi někdo poradit, kde vykupují vlasy v Olomouci za slušnou cenu? Mám cca 20 - 22cm culík hustších panenských (nebarvených, netrvalených...) vlasů, barva je sv. hnědá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2015 9:22 pm    Předmět: Citovat

to je až neskutočné vykorisťovanie, keď porovnáme koľko stojí také predlžovanie...
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3070094/Pictured-exploited-girls-children-paid-little-20-360-Russian-virgin-hair-extensions-doing-roaring-trade-salons-UK-US.html?ito=social-facebook
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2015 10:32 am    Předmět: Citovat

strasne! Shocked
jedine trosku pochopitelne by bolo, ak by dievcata za vlasy dostali naozaj primeranu sumu (mali by dostat viac ako za co sa to predava! lenze to by uz nebol biznis, ze... ) a robili to dobrovolne, o com tiez silne pochybujem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2015 11:31 am    Předmět: Citovat

chasmet napsal:
Dostala jsem se dneska na web dlouhovlaska.cz a tenhle odstavec mě nadchnul, cituji: "Výkup vlasů zajišťujeme i tak, že oslovujeme na ulici osoby, u kterých jsou na první pohled vidět krásné zdravé nebarvené vlasy, často maminky s jejich dlouhovlasými ratolestmi. Smile Takovýmto způsobem se nám již podařila vykoupit řada skvostů, tedy panenských božích světlých heboučkých a dlouhých vlasů. Wink"

Beru to moc nevážně, nebo jste se někdo po tomhle odstavci taky osypal? Very Happy Shocked
Já teda nevim, ale ostříhat děcko a prodat jeho vlásky, to je divný. Ten odstavec z dlouhovlásky mi trochu přijde, jako by se někdo chlubil, že například okradl starou paní. Nebo že stáhl lišku a udělal s z ní čepici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.