Sitting on my Harley čili motorci a motorkové
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=837c1ab5cff54b5966db27711cab8de1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 3:51 pm    Předmět: Citovat

V naší staromilné domácnosti je to zase posunuté o 50 let zpět, takže máme několik péráků (to bude asi znát jenom Clondyk Smile ), k nim dva předpotopní kokosy, a nedáme na ně dopustit!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 4:14 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Taky se kolikrát divím, že se ti kluci pitomí nebojí, že se zabijou. I když nakrásně sami umí jezdit, tak může kdokoli jiný udělat něco nepředvídatelného a jsou napadrť.
Jim je to totiž kolikrát jedno-kamarád sem jim zabije před očima a oni si z toho nevezmou poučení.Teď o prázdninách se u nás zrovna rozsekal 19-ti letej kluk.Bohužel je to většinou jejich chyba a ani si neuvědomujou,že můžou vzít někoho sebou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 4:30 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Jim je to totiž kolikrát jedno-kamarád sem jim zabije před očima a oni si z toho nevezmou poučení.Teď o prázdninách se u nás zrovna rozsekal 19-ti letej kluk.Bohužel je to většinou jejich chyba a ani si neuvědomujou,že můžou vzít někoho sebou.

Ne všichni za ty nehody můžou, i když většinou jezdí dost divoce. Bohužel můj kamarád se vloni zabil na motorce, bylo mu 23 Crying or Very sad - vjel pod autobus, jel moc rychle a nestihl nijak uhnout Vždycky když vidím nějakého motorkáře,když jede jako blázen, tak se mi svírá hrdlo, proto se motorek bojím... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 4:38 pm    Předmět: Citovat

Ehm, vážení (a hlavně Admine), proč jsem uveden jako autor tohohle tématu, ač před motory dávám přednost kolejím a nohám, ať už svým nebo (snad někdy) koňským? Tohle téma patří spíš Fairy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 4:46 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Ehm, vážení (a hlavně Admine), proč jsem uveden jako autor tohohle tématu, ač před motory dávám přednost kolejím a nohám, ať už svým nebo (snad někdy) koňským? Tohle téma patří spíš Fairy...


Nooo autorkou vlákna je Fairy, ana reagovala na Tvůj příspěvek... holt jsi jí byl inspirací.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 5:10 pm    Předmět: Citovat

To on je pořád Wink .Kopretino, neboj motorek, je to nááádhera!
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 5:18 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
V naší staromilné domácnosti je to zase posunuté o 50 let zpět, takže máme několik péráků (to bude asi znát jenom Clondyk Smile ), k nim dva předpotopní kokosy, a nedáme na ně dopustit!


Jo , jo znám, jeden kolega v práci je blázen do starých motorek a tak jednoho péráka má doma... no já si je jako malej kluk pamatuju, ale moc jich už tenkrát nejezdilo, spíše se zařaly objevovat Jawy 175 a tak podobně... jinak mě osobně motorka nic neříká... na člověka prší, fouká na něj, jsou z toho klouby vtahu, nastydlá záda a tak podobně... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 5:26 pm    Předmět: Citovat

Jaképak prší fouká?To je samozřejmě třeba jezdit za pěkného počasí! Na kole si taky nevyjedeš, když leje a je vítr. Na záda mi nikdy nefoukalo, když jsem se učila jezdit, a to byla navíc sportovní motorka! A klouby? Nebudu je přece natřásat někde ve skalách, ne? To spousta jiných aktivit, kde se klouby zničí rychle, např. běh.
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 5:34 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Jaképak prší fouká?To je samozřejmě třeba jezdit za pěkného počasí! Na kole si taky nevyjedeš, když leje a je vítr. Na záda mi nikdy nefoukalo, když jsem se učila jezdit, a to byla navíc sportovní motorka! A klouby? Nebudu je přece natřásat někde ve skalách, ne? To spousta jiných aktivit, kde se klouby zničí rychle, např. běh.


Dovoluji si mírně odporovat.... sice můžeš vyjet za krásného počasím ale kde máš zajištěno, že nezačne pršet ši padat sníh ? jistě, dneska si člověk koupí komplet koženou kombinézu a je v pohodě... můj tatík měl koženou bundu, pod kalhotama tepláky nebo jégrovky a když slézal z motorky, tak někdy asi nemohl chodit... já po jedné jízdě, jao spolujezdec, na tereňáku, jsem do smrti vyléčený z motorek... onen dobrák, co mě vezl, měl jsem fotit jeho skoky, mi chtěl ukázat, co ta jeho mašina umí a tak jsme jeli asi 300 metrů po zadník kole, pak si párkrát semnou skočil a když jsem !slézal! z motorky, tak jsem se třásl jako osika, nohy se mě klepaly a málem jsem so potřísnil i flanel... vím, jízda na motorce je nádhera, ale jak pro koho, pro mě prosím neééééééééé........... Embarassed Twisted Evil Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 5:46 pm    Předmět: Citovat

No dobře, pršet může začít vždycky, tak si, řekněme, vyberu to nejméně pravděpodobné počasí Wink . A když začne, dá se někde zastavit a přečkat to pod střechou. No, ani se ti nedivím po takovém zážitku, já nikdy tak bláznivě nejezdila a ani nechci. Jak píše Kafin, 50tkou je to úplná pohoda a nádhera. A teréňák? Brrrr.Není motorka jako motorka a chopper už vůbec není motorka! Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.