Sitting on my Harley čili motorci a motorkové
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e7331da5805312c20f504624dfad55aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 5:55 pm    Předmět: Citovat

Když jedeš na chopperu je to o tom vychutnat si jízdu a né o rychlosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 6:22 pm    Předmět: Citovat

Dobrá, dobrá... ukecali jste mě... "čopr" není motorka, "čopr" je prostě auto na dvou kolech... Twisted Evil Confused Laughing Wink j "čoprem" se nejezdí... "čoprem" se vznáší...... Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 2:14 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Jo , jo znám, jeden kolega v práci je blázen do starých motorek a tak jednoho péráka má doma... no já si je jako malej kluk pamatuju, ale moc jich už tenkrát nejezdilo, spíše se zařaly objevovat Jawy 175 a tak podobně... jinak mě osobně motorka nic neříká... na člověka prší, fouká na něj, jsou z toho klouby vtahu, nastydlá záda a tak podobně... Wink


No, to je fakt, že v dešti to není moc ono (když jednou takhle muž přijel na péráku z Moravy, tak jsem ho pak musela naložit do horké vody a lít do něj horký čaj a slivovici, aby trochu rozmrzl - a to měl kombinézu). Ale když je hezky - je to skvělý dopravní prostředek, obzvlášť po Praze, která je někdy pěkně ucpaná. Sice se při tom trochu bojím, ale jen tak příjemně.

A krásně rovně se na tom sedí (pérák má extra sedátko pro spolujezdce s držátkem), skoro jako na koni, ne jako na těch nových motorkách, kde ten člověk skoro leží na břiše Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 6:20 pm    Předmět: Citovat

To myslíš, Danielo, asi sportovní motorky. Ty se mi nelíbí. Na chopperu se sedí jako v křesle Smile . I spolujezdec má opěradlo.
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 10:38 am    Předmět: Citovat

Tak to jsem asi myslela sportovní motorky. Ten posez na chopperu, harleyi apod. vypadá dost pohodlně. Easy Rider - to je skvělý film! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

Ano chopper, je chopper. Já tomu řikám hambatý motorky, "všechno" je vidět , krásnej zvuk, kůže, dlouhý vlasy a vousy.
Ale přesto mám raději auto. Z toho nespadnu. Takovej velkooběmovej osmiválec a zvuk - popisuju ho, jako když dáte do kýblu osum velkejch brambor a začnete s nim netřásat. Husina roste. Vrum, vrum.
Jo , proto když už motorka, tak hambatá, dva hrnce a patnáct deci. Jo jo. Wink Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yeuop
0-7
0-7


Založen: 9.3.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 3:10 pm    Předmět: .. Citovat

Na Harleyi jsem se jednou v zivote svezl, mam jeste nekde fotky. Bylo to moc fajn, je to moc pohodlne, nohy silene vepredu a taky je to dost tezke.. (jel jsem na modelu Softail Standard)
Sam mam jinou motorku, jezdim v kozene kombineze, ale ta neni zarukou toho - jak tu nekdo psal, ze clovek za deste bude suchy, ani omylem.
Komfort v desti zaruci az nepromok, dobre rukavice a navleky na boty. Takto clovek muze jet v desti klidne i 300, 500 ci 800km v kuse (pred dvema lety jsem projel na motorce celou skandinavii, takze neco o jizde v desti uz vim Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
privateer
81-160
81-160


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 10:29 am    Předmět: Citovat

Sedlám ruskej ural se sidecarou a nedám na tenhle strojek dopustit-prostě je to mazlík a překážka v silničním provozu v jednom.Je totiž i se zrcátkama širší než většina aut.A když se jede do zatáčky tak člověk musí hodně zpomalit takže za sebou vytvoří celkem fešnou kolonu Laughing A nejví jsou mimo stopaři,když mám volno ve vozejku a zastavím jim a na hlavu jim narazím helmu co mám ještě jednu v kufru.No prostě se těším až zmizí ta bíla věc co se teď všude okolo povaluje. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 12:28 pm    Předmět: Citovat

Kdeže se tě dá stopnout? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 12:47 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, Harley. Je na seznamu, ale před ním je priorita bydlení. Takže to asi zůstane nějakou chvíli v říši snů Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.