Ahoj, právě jsem se zaregistrovala:-)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f18496f73d416cb95b70f0ed4a0cb36eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
misulina
8-20
8-20


Založen: 22.8.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 12:18 pm    Předmět: Ahoj, právě jsem se zaregistrovala:-) Citovat

Ahoj, tak abych se v krátkosti představila..
Dlouhé vlasy mám skoro od jakživa, jen 2x sem byla okudlána.. Vlasy mám husté, rovné jako hřebíky (ani trvalá nechytla, tak už sem to poté nelámala přes koleno).
Párkrát sem měla vlasy po zadek, ale pak bylo zkrácení a teď postupně dorůstají a tak jednou za rok si to nechám dorovnat.. Vlasy nosím většinou stažené v drdolu, culíku atp.
Jako mladší sem měla vlasy vždy světlejší. Jednou mne nadchl melír, šla sem do toho. Ale sestřenka mi ho dělala pořád hustěji a hustěji, až ze mě byla skoro platinová blondýna.. Po melíru vlasy zničené. Začala jsem se tedy barvit. Dobarvuji jen odrosty a vlasy jsou celkem zdravé.
Nedávno jsem se začala zajímat o "problematiku" silikonů a přírodní šampony. V tom tkví můj "problém" Má cenu řešit přírodní kosmetiku, když se barvím? Ještě uvažuji, že přejdu zpět k melíru, proste celkově návrat k mé původní barvičče, vážně se mi nelíbi, jak jdou již po dvou týdnech vidět odrosty:-( Z mých kamarádek nikdo delší vlasy nemám, proto sem ráda, že při hledání sem nalezla tento server:-)


Šmarjá to je slohová práce:-) Děkuji těm co dočetli až sem a těším se na případné komentáře k mému dotazu ohledně používání přírodních věcí na chemicky barvené vlasy..

S pozdravem misulina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

ahojky Misulino Wink myslím si že smysl přírodní kosmetika rozhodně má Smile
Taky si barvím vlasy a používám šampony z lékárny,přírodní šampon a kondicioner a vlasy se mi rychle zpravily Wink Krásně se lesknou,vydrží déle svěží a dobře se rozčesávají-za sucha.myslím,že to stojí za to zkusit a pak sama posoudíš,jestli je to pro tebe to pravé ořechové nebo zůstaneš u chemie.at se ti tu líbí Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
misulina
8-20
8-20


Založen: 22.8.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 1:17 pm    Předmět: Citovat

Díky:-) Teď sem koupila v DM Alverde a zkouším a zatím dobré. Má dobrý vliv na mojí citlivou pokožku, takže u toho asi zůstanu:-) Jsem zvyklá šampony střídat, takže si musím koupit ještě další. Kondicionery taky.
Spíš mi šlo o to, že v těch chemických barvách silikony jsou též, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

misulina napsal:
Díky:-) Teď sem koupila v DM Alverde a zkouším a zatím dobré. Má dobrý vliv na mojí citlivou pokožku, takže u toho asi zůstanu:-) Jsem zvyklá šampony střídat, takže si musím koupit ještě další. Kondicionery taky.
Spíš mi šlo o to, že v těch chemických barvách silikony jsou též, ne?

tak to netuším,nezkoumala jsem to Rolling Eyes Ale nepřipadá mi to silikony vlasy hodně uhlazují,ale barva mi tohle nedělá Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
misulina
8-20
8-20


Založen: 22.8.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Ehm, jak prosím tě děláš, že je v rámečku mů text? Tlačítkem citovat?

Jinak já právě koukala na složení své barvy a tam sem silikon zahlédla.. Jen ještě vyzkoumám, jestli to nebylo jen v té péči, která se dává na závěr..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

jojo dáš citovat Wink Wink možná to záleží na značce barvy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 6:52 pm    Předmět: Citovat

ahoj Misu,
určitě má smysl koupit si na barvené vlasy přírodní šampon, protože té chemie by bylo nahlavě potom už příliš, ne? Já jsem barvila barvícíma šamponama ( drasťárnou palette ) a používala jsem na to přírodní šampony ( alverde, laveru, urtekram, jason ) a vlasy byly v pohodě Smile Ale musíš si to odzkoušet samozřejmě sama - některé vlasy silikony naopak milují.

Jestli by tě to zajímalo, Lavera má mangovou řadu přírodních věcí na barvené vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 7:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Misu!
taky barvím, šampony používam hlavně přírodní, ale bohužel masky a kondiše musí být silikonové z drogerky - zkoušela jsem je nahradit přírodními, ale měla jsem z toho hodně suché konce.
Jak psala Descantes - Lavera ma řadu i na barvené vlasy, ten jejich koncicioner s medem a mndlemi je úžasná věc - takže ten jsem si také koupila a střídam ho se silikonovými bombami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misulina
8-20
8-20


Založen: 22.8.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 6:51 am    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
jojo dáš citovat Wink Wink možná to záleží na značce barvy


Tak jsem to studovala, kupuju Nutrisse od Garnier a tam je silikon v té závěrečníé péči a ještě nějaký te "méně škodlivý"Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misulina
8-20
8-20


Založen: 22.8.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 6:56 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
ahoj Misu,
určitě má smysl koupit si na barvené vlasy přírodní šampon, protože té chemie by bylo nahlavě potom už příliš, ne? Já jsem barvila barvícíma šamponama ( drasťárnou palette ) a používala jsem na to přírodní šampony ( alverde, laveru, urtekram, jason ) a vlasy byly v pohodě Smile Ale musíš si to odzkoušet samozřejmě sama - některé vlasy silikony naopak milují.

Jestli by tě to zajímalo, Lavera má mangovou řadu přírodních věcí na barvené vlasy Smile


Používám přírodní šampon chvíli a zatím zlepšení hlavně na pokožce hlavy, takže když to vydrží, bude to super:-) Takže rozhodně je používat budu.. U ostatních budu koukat do složení ohledně silikonů a budu si vybírat ty méně horší. Nic se nemá přehánět, doteď jsem je používala a zatím vlasy mámSmile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.