Monoi Tiaré
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9ce1a46d35648d47aef8c1acdbf5fefaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 10:46 pm    Předmět: Citovat

Noooooooo tak jsem se pěkně rozšoupla....ten šampon jsem si objednala a řekla jsem si, že žiju jenom jednou a když už mám něco objednat, tak něco pořádného a vybrala jsem si tohle, zkoušel jste někdo? http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/4784
Už po tom olejíčku slintam dost dlouho, ale vždycky byl na mě mooc drahý, tak teď jsem se rozhodla dělat slepou a udělala jsem objednávku za 700 Kč Shocked Ach jo, já ale hospodařím, když si uvědomím, kolik mě to stálo práce vydělat ty peníze, lítání po restauraci jak tajtrhlík...no co, radost mi to udělá Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 10:14 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Noooooooo tak jsem se pěkně rozšoupla....ten šampon jsem si objednala a řekla jsem si, že žiju jenom jednou a když už mám něco objednat, tak něco pořádného a vybrala jsem si tohle, zkoušel jste někdo? http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/4784
Už po tom olejíčku slintam dost dlouho, ale vždycky byl na mě mooc drahý, tak teď jsem se rozhodla dělat slepou a udělala jsem objednávku za 700 Kč Shocked Ach jo, já ale hospodařím, když si uvědomím, kolik mě to stálo práce vydělat ty peníze, lítání po restauraci jak tajtrhlík...no co, radost mi to udělá Smile Very Happy


Já jsem tiaré měla. Ne přímo tohle, jinou značku. Špatné to není, ale mně absolutně neseděla ta vůně. Je taková hodně těžká, těžko popsatelná...

Ještě mě napadla jedna věc, jak by sis mohla pomoct od poštovného. Zkus se spojit s nějakou kamarádkou nebo s někým s okolí... a objednejte si spoleečně. Buď vám to vyjde bez poštovnéhoúplně, nebo si to rozpočítáte. Třeba najdeš někoho i tady, kdo bydlí ve stejném městě nebo poblíž.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

Awerin skvela volba je uzasny Wink Very Happy ja mam ten cisty bez pridavku vune ale ta vanilka taky neni spatna Wink Na vlasy je to nejlepsi olej jaky jsem kdy mela a na tele je prvotridni a krasne provoni obleceni Cool

Valkiro jestli si mela doslova jinou znacku,tak to byl padelek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:

Valkiro jestli si mela doslova jinou znacku,tak to byl padelek Wink


Myslíš, že z téhle kytky dělá olej jen jedna jediná firma na celém světě?
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

to ne ale ten monoi tiare se diky sve oblibenosti zacal padelat uz od zacatku 20.stoleti,co ho do Evropy dovezli Francouzi.Pravy Monoi ma na sobe ze zadu cernobily certifikatek s tiare kvitkem a hlavne je uvnit macerovane poupatku tiare...
Co vim tak treba Yves Rocher(nebo jak se to pise)prodava ty neprave-jsou levnejsi,nemaji ciste slozeni a uvnitr neni poupatko Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 11:49 am    Předmět: Citovat

Jé vílko tak to jsem ráda, že mi ho schvaluješ Smile On byl na biosféře už jen ten vanilkový, jinak bych objednala také ten bez přídavku, ale já mám vanilku i ráda a i tenhle tam byl úúúplně poslední, takže po mé objednávce, už byl vyprodán, čekal tam na mě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:00 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Jé vílko tak to jsem ráda, že mi ho schvaluješ Smile On byl na biosféře už jen ten vanilkový, jinak bych objednala také ten bez přídavku, ale já mám vanilku i ráda a i tenhle tam byl úúúplně poslední, takže po mé objednávce, už byl vyprodán, čekal tam na mě Wink


holky Shocked můj milý mi objednal monoi s vanilkou...já se těším jak malá, ale ta cena je dost závratná...miluji vanilku...a tam je fakt kvítek??? to jsem ani netušila...hmmmmmmm Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:03 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
...a tam je fakt kvítek??? to jsem ani netušila...hmmmmmmm Very Happy


Je , a už na pohled to působí něžně a moc hezky. Very Happy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:06 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Bílá Pivoňka napsal:
...a tam je fakt kvítek??? to jsem ani netušila...hmmmmmmm Very Happy


Je , a už na pohled to působí něžně a moc hezky. Very Happy Razz


jůůůůů, tak to se těším dvojnásob. to bude asi jako od nobilis kokosový peeling s kvítkem...to je taky hezký výrobek Wink no už aby to bylo u mě doma Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:

holky Shocked můj milý mi objednal monoi s vanilkou...já se těším jak malá, ale ta cena je dost závratná...miluji vanilku...a tam je fakt kvítek??? to jsem ani netušila...hmmmmmmm Very Happy


Hm, to máš dobrý, já dostala měsíc po narozkách (a po přesných instrukcích, kde a jaký kokosák má koupit, nebo klidně i cokoli jiného z konkrétního obchůdku) knihu popisující zážitky nějaké české novinářky v Kanadě. Je to ženská literatura, kterou nečtu a ještě ke všemu to byl druhý díl. Laughing
Jinak na moje narozky zapoměl třikrát ze tří možností. Ještěže nejsem mstivá... Very Happy


Naposledy upravil felcharka dne so srpen 23, 2008 10:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.